Fikirden Gerçek Ürüne Mobil Uygulama Tasarımı

Mobil uygulamanın tasarımı ve hikayesi 16 yılı aşkın bir süre öncesine dayanmaktadır. Symbian, ilk akıllı telefonlar 2007 yılında iş piyasasına girdiğinde, alandaki ilk popüler işletim sistemiydi.

Bundan sonra, Windows Phone alana girdi ama itiraf etmeliyiz ki Steve Jobs sahneye çıkıp Apple’ın ilk akıllı telefonunu tanıttığında dokunmatik ekran devrimi başladı ve ardından Android işletim sisteminin tanıtımıyla Google büyüdü.

Bugün dünyada pazara hakim iki popüler işletim sistemi var. Bu amaçla AKAF Mühendislik Grubu, en başından beri Android uygulamaları ve IOS uygulamaları tasarlamış ve bu alanda çeşitli uygulamalar üretmiştir. AKAF’ta mobil uygulama tasarlama süreci hakkında daha fazla bilgi edinin ve portföyümüzü görün.

İlk Adım Şema Tasarımı

.

Kullanıcı arayüzü tasarımı ve grafik arayüzü AKAF’ın mobil uygulama tasarım biriminin tasarımında en belirgin süreçlerden biridir. Bu adımda çeşitli araçlar kullanarak müşteriye sunmak için ilgi çekici bir demo oluşturuyoruz.

Maket Veya Demo Tasarımı

 

Bu aşamada Android ve iOS uygulamanıza bağlanabilirsiniz ancak bu noktada olmayan tek şey bilgi depolamak ve bir sonraki adımda oluşturulacak bir veri tabanına sahip olmaktır.

Son Sürümü Oluşturmak

 

Bir mobil uygulama tasarlamanın bu aşamasında, Akaf programcı teknik ekibi, veri tabanı da dahil olmak üzere, eksiksiz bir uygulamayı başlatmak için gerekli API’leri ve kullanıcı panelini oluşturur. Daha sonra güvenlik ekibi ve AKAF uygulama analiz uzmanları, sistemde herhangi bir hata olmaması için tüm yapıların, süreçlerin ve verilerin teknik ve güvenliğini kontrol eder ve nihai kullanım için müşteri ilişkileri birimine teslim edilir.

Mobil Uygulamamızın Tasarımını Neden AKAF’a Bırakalım?

Eğer bir uygulama tasarım şirketi seçmeyi planlıyorsanız, şu soruyu aklınızda bulundurmalısınız, Bir uygulama tasarım şirketine nasıl güvenebilir ve tüm fikrimi ve işimi anlatabilirim?
Fikrinizi gerçeğe dönüştürmek için mobil uygulama tasarım şirketlerini iş deneyimi, özgeçmiş ve ilgili örneklerle karşılaştırın.
Ve fiziksel olarak önünüze koyduklarıyla yetinmeyin, demo uygulamaları teslim alın ve kendiniz test edin.
Sözleşmeleri kapsamındaki şirketlerle işbirliği geçmişlerini inceleyin, örneğin farklı şirketlerle 10 yılı aşkın bir işbirliği geçmişi var mı?
Bir şirketi güvenilir yapan şeyler bunlar! Ama gözünüzün önüne programcı adına bazı güçler koymak zor bir şey değil! Sertifikalar, statüler ve raporlar satın alabilirsiniz, ancak müşterilerle 10 yıldan fazla işbirliği satın alamazsınız.

Projelerimiz

Mobil uygulama tasarımı için sorular ve cevaplar

Hizmetlerimize göz atın.

Web site çalışmalarımıza göz atın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

5 × 5 =

Menü