Swash Uygulaması

Online araba yıkama uygulaması

Swash Hakkında

Oto yıkama ve özel araç hizmetleri talep etmenin basit ve hızlı bir yolunu mu arıyorsunuz? Swash uygulaması ile tek yapmanız gereken yer, hizmet, araç modeli ve istediğiniz saati belirleyip Swash talebinde bulunmak, Swash ekibinin belirtilen saatte istediğiniz yere ulaşmasını sağlamak. Online ve kredi ödemeleri ile artık nakit paraya ihtiyacınız yok, araba yıkama ücretinizi kredi kartı ile kolayca ödeyip hesabınızın kredisini artırabilirsiniz.

Swash’ta panelde bilet olarak 24 saat destek ile tatillerde bile sizi yalnız bırakmayacağız ve tüm sorularınız en kısa sürede cevaplanacaktır.

Özel yıkama hizmetleri şunları içerir: araba yıkama ve temizleme, nano mobilya koruyucusu, nano halka koruyucusu, nano cam koruyucusu, nano vücut koruyucusu, profesyonel araba gövdesi cilası ve ana ve en önemli özel seramik vücut yıkama hizmeti. Ayrıca aracınız için Swash üzerinden kaporta, 3.şahıs, yağ değişimi, hava filtresi değişimi, yağ filtresi değişimi, antifriz ve kaynama önleyici, araç ekspertizi vb. başvurularda bulunabilirsiniz.

Uygulamanın Özellikleri

Teknolojimiz

Yazılımımızın çekirdeği Node.js ile geliştirilmektedir ve bu bölümün en önemli noktası GraphQL mimarisi ile geliştirilmiş olmasıdır.

GraphQL, API’ler için bir sorgu dilidir ve API’ler için bir mimari olarak kabul edilir. GraphQL, ilk olarak mobil uygulamaların dahili kusurlarını gidermek için Facebook ortamında geliştirildi ve o zamandan beri özellikle sosyal medyada kullanılıyor. Son olarak, geliştirici topluluğuna 2015 yılında açık kaynak olarak tanıtıldı ve bugün API için yeni bir mimari haline geldi.

Dünyanın en iyilerinden biri olan PostgreSQL veritabanını kullanıyoruz.

Bu yazılımın Android ve IOS sürümleri yerel olarak GraphQL mimarisi ile kodlanmıştır ve yolcu ve sürücü sürümleri ayrıdır. Yönetim portalı sürümü ve web uygulaması sürümü (PWA), React.js ve GraphQL mimarisi ile geliştirilmiştir.

sistemin entegrasyonu

back end

front end

Uygulamanın Bazı Sayfaları

Entegrasyon

Facebook
Twitter
Google Maps

Heroku

Google Auth

Teknolojiler

Ruby on Rails
Angular JS
jQuery
MongoDB
CSS3
HTML5
Ruby
Heroku
AWS
Menü