Online Taksi Uygulama Tasarımı

Online Taksi Uygulaması Oluşturma Ve Tasarlama

Online taksi uygulaması tasarımı alanında hala yeni fikirler var ve ulaşım alanında da yeni yöntemler ve yeni fikirler geniş bir kitleyi çekebilir. AKAF’ ta internet taksi uygulamaları tasarlamaya başladığımızda, Uber ve itaxi’ye benzer uygulamalar oluşturduğumuzda, ilk ulaşım sistemleri üreticisi olarak anılacağımızı hiç düşünmemiştik ve bugün bu alanda türleri de dahil olmak üzere çeşitli farklı ürünlerle çalışıyoruz. İnternet taksi uygulamaları veya şehir içi, şehirlerarası toplu taşıma, araç kiralama ve havalimanı ulaşımı gibi konularda hala bu alanda yaratıcı insanlar tarafından doldurulabilecek birçok boşluk olduğuna inanıyoruz. Rehberlik için siz de AKAF ile iletişime geçebilirsiniz.

Online Taksi Uygulaması Adımları

Analiz ve Şema Tasarımı30%
30%
Grafik Şablonları Tasarımı (Mockup)40%
40%
Maket Üretimi (MVP)80%
80%
Kontrol Teslimi90%
90%
Son Testler Ve Kesin Teslimat95%
95%
Garanti ve destek100%
100%

Online Taksi Uygulama Özellikleri

 

 

Google Haritalar ve Akaf Haritaları bağlantıları yönetimi

Yönetim portalı üzerinden uygulamayı ve portalı istediğiniz harita üzerinde ayarlayabilirsiniz!

Çok seviyeli erişim sistemi

Yönetim portalını kullanmak için erişimleri ayarlamak ve organizasyonel rol türlerini belirlemek için profesyonel bir sistemle donatılmıştır! Bu sistem üzerinden tüm organizasyon şemasını ve ilgili erişimleri oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz.

Taksi yazılımı web uygulaması

Android ve iOS uygulamanızın yanı sıra web uygulaması da en güncel programlama yöntemiyle (React js) kullanıcılarınızın hizmetine sunulacak! Bu şekilde, kullanıcıların uygulamayı yüklemelerine bile gerek kalmayacaktır.

Farklı şehirler için temsil sistemi

Bu sistem, o acentenin faaliyet alanı için tam yetkiye sahip yeni acenteler tanımlama yeteneğine sahiptir. Sadece sürücüler, geziler listesine ve faaliyet yerine erişimi vardır.

 

Raporlar ve destek sistemi

Her türlü çizelge ve rapor formunun yapılmasında herhangi bir kısıtlama yoktur! Ve özel ve rakipsiz destek sistemimizi kullandığınızdan emin olun.

 

Özel grafikler ve kullanıcı arayüzü

Kullanıcı arayüzü uygulamanın en önemli bölümlerinden biridir ve Akaf firmasının profesyonel grafik tasarımcıları zevkinize göre özel bir tasarım üretebilir.

Seyahat masraflarının nasıl hesaplanacağını yönetin

Yönetim portalı aracılığıyla şehir, bölge, kilometre, trafik ve hizmet türüne göre taksi ücretinin nasıl hesaplanacağını düzenleyebilirsiniz. Ayrıca, günün ve gecenin farklı saatleri için ücretteki indirim veya artış yüzdesini belirleyin.

Pazarlama uygulaması

Sürücüleri kaydetmek ve çekmek, pazarlama uygulaması aracılığıyla çok daha kolay ve daha hızlı yapılır! Bu uygulamayı bir saha sistemi üzerinden üç seviyede (pazarlamacı, süpervizör, uzman) kullanabilirsiniz.

Konum bazlı indirimler

Yüzde veya sabit sayıda TL olarak profesyonel bir indirim sistemi ile donatılmıştır. Tüm indirim kodlarının bir son kullanma tarihi olabilir ve belirli bir şehirle sınırlıdır.

 

Çok dilli

Şu anda tüm uygulamalar ve yönetim portalları Farsça, Arapça, Kürtçe ve son zamanlarda İngilizce dilleri ile donatılmıştır ve gereken diğer diller uygulanabilir.

AKAF Online Taksi Uygulaması İle İlgili Eğitici Videolar

Online Taksi Uygulama Tasarımı İçin Teklif Alın

Online taksi uygulaması tasarlamanın fiyatı saygın müşteriler için önemli bir konudur ancak startuplarda fiyattan önce uygulama tasarımının kalitesi ve kullanılan teknolojinin türü çok önemlidir. Yeterli özgeçmişe sahip olmayan bir koleksiyon kullanmak,İyi bir portföy ve iyi bir kodlama kalitesi bulunmaması bir startup’a onarılamaz zararlar verebilir. Bu noktada Akaf’ın güvenilir desteği ile her zaman yanınızda olacağından emin olabilirsiniz.

Fill out this field

Hangi Teknolojiyi Kullanıyoruz?

AKAF’ ta uygulama oluşturma teknolojisi, Uber ve Shopify’ da kullanılan teknolojiyle aynıdır. Akaf’ ta yapılan tüm programlamalar GraphQL mimarisi ile uygulanmaktadır ve Akaf’ ı eski teknolojilerden ayırmasının nedeni budur. Ana çekirdek NodeJS ile yazılmıştır ve Android ve IOS uygulamaları yerel olarak yazılmıştır. Web uygulaması ve Yönetim portalı da REACTJS ile yazılmıştır. Şirketin özel sunucularında kaynak kontrol sisteminin kullanılması, kodlamanızın güvenliğini sağlar ve Jenkins’ in yazılım geliştirmede kullanılması, tüm programcıların veri tabanınızdan erişimini keser.

AKAF Gurubu Online Taksi Uygulaması Portföyü

 

 

Online Taksi Uygulaması Tasarlamak Ve Özel Tavsiye Almak İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz. 

1 Yorum. en

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

20 − 9 =

Menü