Dünya çapında AKAF şubeleri ve müşterileri

AKAF Uluslararası Şirketi

 

AKAF firmasının ilk nesli MS 1969 yılında bir donanım-elektronik firması olarak faaliyetlerine başlamıştır. Abolfath Fekri ve ortağı tarafından kurulan şirket, iki kurucunun ad ve soyadlarının baş harflerinden AKAF’ı oluşturuyor. Bu şirketin ilk ürünü, hareket sensörlü Jian alarmıydı. Devrimden sonra şirketin konusu donanım-elektronikten bilgisayar yazılımına dönüştü. Bu yeni şirketin başarılarından biri de AKAF muhasebe yazılımıdır. 1970’lerde AKAF yazılımı, C programlama dilinden FoxPro’ya yükseltildi, o zamanlar birçok fabrika ve büyük şirket tarafından tüm İran’daki ilk muhasebe yazılımı olarak kullanılıyordu ve şu anda ülkenin kuzeyindeki ormancılık projelerinde kullanılıyor.

450+

Müşteri

11

Ülke

Kullanılan teknolojiler

 

2006 yılından itibaren web alanına girerek ve web tasarım hizmetleri vererek çalışmalarına başlayan yeni nesil AKAF, 2013 yılında İran’ın en deneyimli mobil uygulama tasarım şirketlerinden biri olan mobil uygulama tasarım hizmetlerine de başlamıştır. Şu anda AKAF yazılım çekirdekleri NodeJS ile uygulanıyor ve GraphQL mimarisine dayanıyor ve güçlü Oracle ve MongoDB veritabanlarını kullanıyor! Ayrıca çeşitli alanlarda yayınlanmış AKAF web uygulamaları ReactJS kullanmaktadır ve ayrıca tüm mobil uygulamalar Native yani Java ve Swift ile yazılmaktadır.

Müşteri odaklılık ve proje kontrolü

 

AKAF, 90’lı yıllarda İran’da kurulan girişimlerde büyük yazılımların üreticisi ve taksi bulma, online araba yıkama, online çamaşırhane, ekmek teslimatı, gereksinimler (duvara benzer), quiztion oyunu ve preway oyunu , online satış sistemi Ve bina kulelerinin kiralık birimleri gibi büyük ve ulusal uygulamaların üreticisi olmuştur. Yeni başlayanlar ve bildirim dağıtım sunucuları için tüm İran haritasını başlatmak, kapsadığı işletmeleri desteklemek için AKAF’ın görevlerinden biri olmuştur. Uygulama tasarımı şirketlerinin itibarı sadık müşterilerine bağlıdır. 10 yaşından büyük birkaç müşterimiz olduğunu duyurmaktan gurur duyuyoruz. Kish Yatırım Ticaret Şirketi, Tüm liderlik uzmanlık kurslarının temsilcisinin web sitesi, Strabad Soolehnin Uluslararası Fabrikası ve dubaideki siraj kulesi, Almadar adında bir Katar şirketi için yaptığımız . Ayrıca İran Maskan Bankası, Kish Serbest Bölgesi, Sosyal Güvenlik Ticaret Şirketi, Irancell, Ülkenin Medikal Sistem Organizasyonu ( Dr. Zali), hazır lezzetli şirketi (Elite), Emerson şirketi, Uluslararası Bina Geliştirme Şirketi (Tisa Kish)  ile işbirliği  ve… 2010 yılında seri üreticiler için satış yazılımları ürettik, bu yazılımın üretiminde yaptığımız özel ve ayrıcalıklı fikir üretimi sayesinde işverenler önemli başarılar elde etti. Ülkenin saygın seri üretim markaları bu yazılımı müşteriye sunmak için kullandı ve rahat satış yaşadı.

Uluslararası hizmetlerin ve deneyimlerin kapsamı

 

AKAF’ın üçüncü nesli bugüne kadar İtalya’nın Reimer firmasının web sitesi ve Nodalit uygulaması gibi ülkenin 21’den fazla ilinde birçok projeyi hayata geçirmeyi başardı. Tabii ki AkAF’ın faaliyeti İran ile sınırlı değil ve şu anda İstanbul, Toronto, Kanada’da aktif bir şubesi var ve bu iki şehrin özel coğrafi konumu nedeniyle bölgedeki diğer ülkeler için yüksek kapsama alanı oluşturdu. AKAF, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Malezya, Katar, Umman, BAE ve Afganistan’da çok sayıda projede deneyime sahiptir. Bunlardan biri, Qatar Al-Madar firma’nin www.sirajtowerdubai.com adresindeki Emirati projesidir. AKAF’ın ilk uluslararası projesi Malezya ve zaza tasarım grubu ileydi. www.xaxadzine.com/works/my-parlor Web sitelerini ziyaret ederek bu proje hakkında eksiksiz bilgi alabilirsiniz. Ve elbette AKAF’ın birkaç ay önce tamamladığı en önemli uluslararası projelerinden biri de yaptırımlar nedeniyle bu sayfada bahsedilemeyen Los Angeles havalimanının ulaşım sistemi ve servislerinin otomasyonu. Ayrıca AKAF’ın en büyük projelerinden biri de 2021 yılında yayınlanan IELTS sınavları ve farklı dillerdeki diğer sınavların yapılması projesidir.

Ne yapıyoruz  >>

Müşterilerimiz AKAF hakkında ne diyor?

En son portföyümüzü görün

Menü