Emlak Sitesi Tasarımı

Emlak Uygulaması Tasarımı

Emlak acentenizin bir sitesi olduğunda, yüz yüze müşterilere ek olarak, her gün yüzlerce çevrimiçi müşteri gayrimenkul kiralamak, satın almak veya satmak için size gelir.
Portal, bir emlak sitesi tasarlamanın inanılmaz derecede basit, hızlı ve uygun maliyetli bir yoludur.
Gayrimenkul alım satımı konusunda uzmanlaşmış bir emlak sitesi ile alıcı ve satıcı arasında aracılık yapabilir, bir veya birden fazla işlemi yaparak çok para kazanabilirsiniz.
Konut kasabalarının veya konut ve ticari kulelerin toplu satışları, maket tabanlı bir çevrimiçi satış sistemine sahip olmaya değerdir, böylece söz konusu mülkün özelliklerini görüntülemeye ek olarak, izleyiciler bu mülkleri görmek için sanal bir tura sahip olabilir.

AKAF Ekibinde Emlak Uygulaması Tasarlama Adımları

Analiz ve Şema Tasarımı30%
30%
Grafik Şablonları Tasarımı (Mockup)40%
40%
Maket Üretimi (MVP)80%
80%
Kontrol Teslimi90%
90%
Son Testler Ve Kesin Teslimat95%
95%
Garanti ve destek100%
100%

AKAF Emlak Uygulaması ve Satış Sisteminin Özellikleri

 

 

Google Haritalar ve Akaf Haritaları bağlantılarını yönetin

Tüm reklamlar haritaya yerleştirilebilir. Akaf haritasını veya Google haritasını kullanarak farklı harita konumlarındaki tüm reklamları görebilirsiniz.

Çok seviyeli erişim sistemi

Uygulama, yönetim portalını kullanmak için erişimleri ayarlamak ve çeşitli organizasyonel rolleri belirlemek için profesyonel bir sistemle donatılmıştır. Bu sistem üzerinden tüm organizasyon şemasını ve ilgili erişimleri oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz.

Emlak we uygulama paketi

Android ve iOS uygulamanızın yanı sıra en son programlama yöntemine (React js) sahip web uygulaması kullanıcılarınızın hizmetine sunulacak. Bu şekilde, kullanıcıların uygulamayı yüklemelerine bile gerek kalmayacaktır.

Farklı şehirler için temsil sistemi

Bu sistem, o acentenin faaliyet alanı için tam yetkiye sahip yeni acenteler tanımlayabilmektedir ve sadece kendi faaliyet alanı veya faaliyet yerindeki kullanıcıların bilgilerine erişebilmektedir.

Raporlar ve destek sistemi

Her türlü çizelge ve rapor formları yapmak için özel bir kısıtlamanız yok, özel ve rakipsiz destek sistemimizi mutlaka kullanın.

Özel grafikler ve kullanıcı arayüzü

Kullanıcı arayüzü uygulamanın en önemli bölümlerinden biridir ve Akaf firmasının profesyonel grafik tasarımcıları zevkinize göre özel bir tasarım üretebilir.

Seyahat masraflarının nasıl hesaplanacağını yönetin

Yönetim portalı aracılığıyla şehir, bölge, kilometre, trafik ve hizmet türüne göre taksi ücretinin nasıl hesaplanacağını düzenleyebilirsiniz. Ayrıca, günün ve gecenin farklı saatleri için ücretteki indirim veya artış yüzdesini belirleyin.

Pazarlama uygulaması

Sürücüleri kaydetmek ve çekmek, pazarlama uygulaması aracılığıyla çok daha kolay ve daha hızlı yapılır! Bu uygulamayı bir saha sistemi üzerinden üç seviyede (pazarlamacı, süpervizör, uzman) kullanabilirsiniz.

 

Konum bazlı indirimler

Yüzde veya sabit sayıda lira olarak profesyonel bir indirim sistemi ile donatılmıştır. Tüm indirim kodlarının bir son kullanma tarihi olabilir ve belirli bir şehirle sınırlıdır.

Çok dilli

Bu sistem AKAF’ta, tüm sistemin yeni bir dilde kolayca ve sadece dil ile ilgili dosyanın çevrilmesi ile sunulabileceği şekilde yazılmıştır.

AKAF Emlak Uygulaması Tasarımı ve Emlak Satış Sistemi Hakkında Eğitici Videolar

Emlak Uygulaması Tasarımı İçin Teklif alın

Emlak sitesi bir uygulama tasarlamanın fiyatı saygın müşteriler için önemli bir konudur ancak startuplarda fiyattan önce uygulama tasarımının kalitesi ve kullanılan teknolojinin türü çok önemlidir. Yeterli özgeçmişe sahip olmayan bir koleksiyon kullanmak,İyi bir portföy ve iyi bir kodlama kalitesi bulunmaması bir startup’a onarılamaz zararlar verebilir. Bu noktada Akaf’ın güvenilir desteği ile her zaman yanınızda olacağından emin olabilirsiniz.

Fill out this field

Hangi Teknolojiyi Kullanıyoruz?

AKAF’ta uygulama oluşturma teknolojisi, Uber ve Shopify’da kullanılan teknolojiyle aynıdır.Akaf’ta yapılan tüm programlamalar GraphQL mimarisi ile uygulanmaktadır ve Akaf’ı eski teknolojilerden ayırmasının nedeni budur. Ana çekirdek NodeJS ile yazılmıştır ve Android ve IOS uygulamaları yerel olarak yazılmıştır. Web uygulaması ve Yönetim portalı da REACTJS ile yazılmıştır. Şirketin özel sunucularında kaynak kontrol sisteminin kullanılması, kodlamanızın güvenliğini sağlar ve Jenkins’in yazılım geliştirmede kullanılması, tüm programcıların veritabanınızdan erişimini keser.

AKAF Ekibinde Emlak Uygulaması Tasarım Portföyü

 

 

Emlak Sitesi Tasarlamak Ve Özel Tavsiye Almak İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

twelve − 7 =

Menü