Sahibinden'e benzer bir uygulama tasarımı

Sahibinden’e benzer bir uygulama tasarımı

Yorum yapılmamış

Sahibinden’e benzer uygulama tasarımı

Sahibinden’e benzer uygulama tasarımı AKAF’ın profesyonel ekibinin gerçekleştirdiği bir diğer faaliyettir.AKAF firması bugüne kadar çok başarılı projeler hayata geçirmiştir ve uygulama tasarımı gerçekleştirdiği onlarca hizmetten sadece biridir. Bu şirketin ana faaliyeti Android, iOS ve PWA versiyonu mobil uygulamalar tasarlamaktır.

Sahibinden Nedir?

Sahibinden, satıcıların ilan verip ürünlerini satabilecek ve alıcıların gönül rahatlığıyla ürün alabilecekleri bir üyelik yapısıdır.

Üyelik ve ilan sistemi ücretsiz olan Sahibinden, satmak veya kiralamak istediğiniz ürünleri birçok kategoride ilan ve e-ticaret işlemlerinin yapıldığı online bir platformdur.

Hem web versiyonu hem de mobil uygulaması olan Sahibinden’in, Ayırt edici özelliklerinden bahsetmek gerekirse ilk ,olan Daireyi yerinde görüp ve olası masraflar hakkında bilgi sahibi olmak akla gelir. Dairenin bulunduğu semtin ulaşım ve  eğitim, gibi sosyal imkanlara olan konumunu analiz edebilmek, Dairenin kayıt durumunu öğrenmek için gerekli sorguları yapabilmek ve Gerekirse tapu hizmeti veren firmalardan danışmanlık hizmeti alabilmek imkanı bu uygulamanın diğer  özelliklerinden diye biliriz.

Sahibinden’in Cep telefon uygulamasında , Fiyat değerlendirmesi yapıp, emsal özellikleri taşıyan diğer daireler le kıyaslama yapabilirsiniz. Ayrıca Binanın deprem yönetmeliğine uygunluğunu gösteren resmi belge talep edip can güvenlinizi sağlayabilirsiniz.

Bu müthiş uygulama ile artık daireyenin eski borçlarını endişe etmeye gerek yok. Ek borçların çıkması halinde daire sahibinin borçları ödeyeceğine dair taahhüt alabilirsiniz.

AKAF olarak Harika bir platforma sahip olan Sahibinden uygulamasının özelliklerinin operasyonel yöntemiyle eksiksiz bir analizle size sunabiliriz ve özelleştirmeniz gerekenleri tasarlayıp üretebiliriz.Daha fazla bilgi için iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Özellikleri

Peki ya bu Akıllı telefon  uygulaması ürün satıcılarına ne özellikleri var? Kurumsal üye olan her kişi Emlak, Vasıta, Kiralık Araç ve Alışveriş kategorilerinde mağaza açıp kendi  adına özel siteye sahip olup markasını milyonlara ulaştırabilir.

Sahibinden de, mağaza açan her satıcı aktif olarak ticari faaliyetini sürdüren ve bu uygulamada üye olandır.böylelikle üyenin aktif ticari kimliği olması alıcıların onlara ve ürüne karşı güven duygusunu güçlendiriyor.

2010 itibarıyla, vasıta, cep telefonu ve gayrimenkul gibi birçok farklı kategoriden oluşan bu uygulama  yaklaşık 2.000.000 ilan bulunmaktadır. 2009 yılında Türkiye’deki 5 bölge müdürlüğü olan Sahibinde, Merkezi İstanbul’da bulunmaktadır.

Başarılar

Sahibinden’in başarıları saya saya bitmez!2009 yılında “En İyiE-ticaret” ve “En İyi Seri İlan” kategorilerinde ödüle layık görüldü. 2010’da, 5 yılda %2300’lük büyümesiyle ,Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketler listesinde 3.sırada yer almıştır.2010 yılında sahibinden.com, Türkiye’nin en çok sevilen emlak sitesi belirlendi.

 Crenvo araştırmasına göre ise, 2009 yılında Türkiye’de, şaşırtan bir sonuçla kullanıcıların %52’si seri ilanlar sitesi olarak sahibinden.com’u tercih etmişler.  Bir e-Ticaret sitesi olan sahibinden.com, 2009 da “En İyi Seri İlan Sitesi” seçilerek Altın Örümcek ödülünü kazanmış.

Peki Bu kadar ödülü niye ve nasıl alabildi diye soruyorsanız cevabı çok kolay! sahibinden.com Android veİOS uygulaması ile GeT’li (Güvenli eTicaret) ilan yayınlayıp, işlemlerinizi yönetip , aramalarınızı daha kolay ve hızlı yapıyor. Yetmezmiş gibi Birde Bulunduğunuz yere yakın emlak ilanlarını buluyor.yani bir çok özellikleri ile hayatımızı oldukça kolaylaştırmış. Bunların üzelliklerin doğrultusunda ilerleyen zamanlarda  birçok başarıya imza atacağından emin olabilirsiniiz .

AKAF Firmasının Sahibinden ile hiçbir bağlantısı yoktur ve hiçbir üretim veya uygulama aşaması AKAF firmasına ait değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

14 − four =

Bizi instagramda takip edin

Toplantılarımızda en önemli olan müşteri memnuniyeti duygusu ve satış sonrası hizmettir! AKAF'ın benzersiz desteği, tüm teknik konularda sizi rahat ettirir
#Tasarım_uygulaması
#İstanbul_Mobile_uygulama
#akaf
#مهدی_فکری
...

TR🇹🇷Bu web sitesi Italy Remer firmasının İran'ı temsil etmesi emriyle tasarlanmış ve 2013 yılında yayınlanmıştır.
En🇺🇸This website was designed by order of Italy Remer to represent Iran and was published in 2013.
#akaf #remer
...

TR🇹🇷Tamin Ejtemai Organizasyon başkanlığının doğrudan gözetiminde faaliyet gösteren Tamin ejtemai şirketi'nin web portalı, AKAF firmasının diğer sadık müşterilerindendir. Bu koleksiyonun site tasarımı 2014 yılında yapıldı ve destek sözleşmesinin ardından bu firmanın hizmetindeyiz gururla.
En🇺🇸The web portal of Tamin ejtemai company, which operates under the direct supervision of Tamin Ejtemai Organization Presidency, is one of the other loyal customers of AKAF company. The site design of this collection was made in 2014 and we are proudly at the service of this company after the support contract.
#akaf #taminejtemaei
...

TR🇹🇷Arkadaşlarınızla, ailenizle veya şanslı bir rakiple yarışın ve HQ Trivia ve SnapQ'dan uyarlanan heyecan verici Dari Gap uygulamasında kazanın.
En🇺🇸Compete with your friends, family or a lucky opponent and win in the exciting Dari Gap app adapted from HQ Trivia and SnapQ.
#trivia #dari #gap #akaf
...

TR🇹🇷AKAF ekibi tarafından 2012 yılında site tasarımı ve özel satış yazılımı için hayata geçirilen Markazi ilindeki en yüksek konut ikiz kulesi ve bugün bu projeye destek sunmaktan gurur duyuyoruz.
En🇺🇸The tallest residential twin tower in Markazi, which was implemented by the AKAF team in 2012 for site design and special sales software, and today we are proud to support this project.
#ikiz #kule #akaf
...

TR🇹🇷Akkas khane web sitesi 2011'da hayata geçirildi ve halen birkaç yeniden tasarımla çalışıyor. Bu web sitesi 2011 yılından itibaren AKAF firmasının güvenlik kapsamındadır.
En🇺🇸The Akkas khane website was launched in 2011 and is still working with several redesigns. This website has been under the security coverage of AKAF company since 2011.
#akkaskhane #websitesi #akaf
...

TR🇹🇷 Swash, çevrimiçi hizmetler alanında en güçlü çevrimiçi araç yıkama yazılımı olan AKAF tarafından tasarlandı ve uygulandı.
En🇺🇸Swash was designed and implemented by AKAF, the most powerful online car wash software in the field of online services.
#akaf #swash #carwash
...

TR🇹🇷Start Wash markasının isteği üzerine bu sefer kıyafet alma ve gönderme vb. Çamaşır yıkama uygulaması AKAF tarafından gerçekleştirildi. Bu uygulama 2017'da çalışmaya başladı ve hem Android hem de İOS platformlarında uygulandı.
En🇺🇸At the request of the Start Wash brand, this time, receiving and sending clothes, etc. Laundry washing application was carried out by AKAF. This app started working in 2017 and has been implemented on both Android and iOS platforms.
#start #wash #yıkama #akaf
...

TR🇹🇷SnapQ ve HQ Trivia'ya benzer en iyi uygulama olan Mr.Quiz, AKAF tarafından heyecan verici çevrimiçi yarışmalar sunarak tasarlandı ve uygulandı.
En🇺🇸Mr.Quiz,the best app similar to SnapQ and HQ Trivia, was designed and implemented by AKAF, offering exciting online competitions.
#mrquiz #trivia #akaf #snap
...

TR🇹🇷Online taksi talebinde bulunmak için taksi bulma uygulaması, Zoodtaxi markasının talebi üzerine AKAF tarafından hayata geçirildi.
En🇺🇸The taxi finder application for online taxi request was implemented by AKAF at the request of the Zoodtaxi brand.
#zoodtaxi#online #taksi #akaf
...

This error message is only visible to WordPress admins
Menü