Motor Kurye Ve Teslimat Uygulama Tasarımı

Motor Kurye ve Teslimat Uygulaması Tasarımı

AKAF Motor Kurye ve Teslimat yazılımı, gönderilerin alınması ve gönderilmesi ile teslimatın yönetilmesi alanında eksiksiz ve uzmanlaşmış bir yazılımdır. AKAF Motor Kurye ve Teslimat Uygulaması, online mağazalar ve restoranlar ve fast food gibi paketleri kendileri gönderen nakliye hizmeti şirketleri ve işletmeler için özel olarak tasarlanmıştır. İşletmelerin ve çevrimiçi mağazaların genişlemesiyle, daha fazla gönderi göndermek için özel bir teslimat yazılımına sahip olmanın önemi hissediliyor. AKAF motor kurye ve teslimat yazılımının kendine has özellikleri vardır ve her online mağaza işletmesi kendi adı ve markası ile bu platformun hizmetlerinden faydalanabilmektedir.

AKAF Ekibinde Motor Kurye ve Teslimat Uygulaması Tasarlama Adımları

Analiz ve Şema Tasarımı30%
30%
Grafik Şablonları Tasarımı (Mockup)40%
40%
Maket Üretimi (MVP)80%
80%
Kontrol Teslimi90%
90%
Son Testler Ve Kesin Teslimat95%
95%
Garanti ve destek100%
100%

Motor Kurye ve Teslimat Uygulaması Özellikleri

 

 

Google Haritalar ve Akaf Haritaları bağlantılarını yönetin

Yönetim portalı üzerinden uygulamayı ve portalı istediğiniz harita üzerinde ayarlayabilirsiniz!

Çok seviyeli erişim sistemi

Yönetim portalını kullanmak için erişimleri ayarlamak ve organizasyonel rol türlerini belirlemek için profesyonel bir sistemle donatılmıştır! Bu sistem üzerinden tüm organizasyon şemasını ve ilgili erişimleri oluşturabilir, düzenleyebilirsiniz.

Taksi yazılımı web uygulaması

Android ve iOS uygulamanızın yanında! En güncel programlama yöntemine (React js) sahip web uygulaması kullanıcılarınızın hizmetine sunulacak! Bu şekilde, kullanıcıların uygulamayı yüklemelerine bile gerek kalmayacak.

Farklı şehirler için temsil sistemi

Bu sistem, o acentenin faaliyet alanı için tam yetkiye sahip yeni acenteler tanımlama yeteneğine sahiptir. Sadece sürücüler, geziler listesine ve faaliyet yerine erişimi var.

Raporlar ve destek sistemi

Her türlü çizelge ve rapor formunun yapılmasında herhangi bir kısıtlama yoktur. Özel ve rakipsiz destek sistemimizi kullandığınızdan emin olun.

Özel grafikler ve kullanıcı arayüzü

Kullanıcı arayüzü uygulamanın en önemli bölümlerinden biridir ve Akaf firmasının profesyonel grafik tasarımcıları zevkinize göre özel bir tasarım üretebilir.

Seyahat masraflarının nasıl hesaplanacağını yönetin

Yönetim portalı aracılığıyla şehir, bölge, kilometre, trafik ve hizmet türüne göre taksi ücretinin nasıl hesaplanacağını düzenleyebilirsiniz. Ayrıca, günün ve gecenin farklı saatleri için ücretteki indirim veya artış yüzdesini belirleyin.

 

Pazarlama uygulaması

Sürücüleri kaydetmek ve çekmek,  pazarlama uygulaması aracılığıyla çok daha kolay ve daha hızlı yapılır! Bu uygulamayı bir saha sistemi üzerinden üç seviyede (pazarlamacı, süpervizör, uzman) kullanabilirsiniz.

Konum bazlı indirimler

Riyal cinsinden yüzde veya sabit bir sayı olarak profesyonel bir indirim sistemi ile donatılmıştır. Tüm indirim kodlarının bir son kullanma tarihi olabilir ve çıkış noktası ve belirli varış yeri ile sınırlıdır.

Çok dilli

Şu anda tüm uygulamalar ve yönetim portalları Farsça, Arapça, Kürtçe ve son zamanlarda İngilizce dilleri ile donatılmıştır. Kullanılması gereken diğer diller de uygulanabilir.

AKAF Motor Kurye Ve Teslimat Uygulaması Hakkında Eğitici Videolar

Motor Kurye Ve Teslimat Uygulaması Tasarımı İçin Teklif Alın

Motor kurye veya teslimat uygulaması tasarlamanın fiyatı saygın müşteriler için önemli bir konudur ancak startup’ larda fiyattan önce uygulama tasarımının kalitesi ve kullanılan teknolojinin türü çok önemlidir. Yeterli özgeçmişe sahip olmayan bir koleksiyon kullanmak. İyi bir portföy ve iyi bir kodlama kalitesi bulunmaması bir startup’ a onarılamaz zararlar verebilir. Bu noktada Akaf’ ın güvenilir desteği ile her zaman yanınızda olacağından emin olabilirsiniz.

Fill out this field

Hangi Teknolojiyi Kullanıyoruz?

AKAF’ ta uygulama oluşturma teknolojisi, Uber ve Shopify’ da kullanılan teknolojiyle aynıdır. Akaf’ ta yapılan tüm programlamalar GraphQL mimarisi ile uygulanmaktadır ve Akaf’ ı eski teknolojilerden ayırmasının nedeni budur. Ana çekirdek NodeJS ile yazılmıştır ve Android ve IOS uygulamaları yerel olarak yazılmıştır. Web uygulaması ve Yönetim portalı da REACTJS ile yazılmıştır. Şirketin özel sunucularında kaynak kontrol sisteminin kullanılması, kodlamanızın güvenliğini sağlar ve Jenkins’ in yazılım geliştirmede kullanılması, tüm programcıların veri tabanınızdan erişimini keser.

AKAF Ekibi Teslimat Uygulaması Portföyü

 

 

Motor Kurye Ve Teslimat Uygulaması Tasarlamak Ve Özel Tavsiye Almak İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz. 

Menü