Fal sepetine benzer uygulama tasarımı

Fal sepetine benzer uygulama tasarımı

Yorum yapılmamış

Fal sepeti hakkında

Fal sepeti 2012 de türkiye de hayata geçerilen bir fal uygulama türüdür.hedeflerinden biri arasında bu alanda yetenekli olan insanlara yardım etmek ve yol göstermektir.hizmetleri tüm dünya üzerinden kullanılmaktadır ve  yüzü aşkın yorumcularıyla hizmet vermektedir.

2020 yılına kadar yanlızca web üzerinden hizmet veren site 2020 ylıı başı itibariyle Android ve IOS markette de mobile uygulama üzerinden hizmet vermektedir.

Kahve falı katina falı tarot falı yıldızname ve su falı gibi fal türlerinden oluşan hizmetleri bulunmaktadir.

Fal Sepetine Benzer Uygulama

Fal sepetine benzer uygulama tasarımı AKAF’ın profesyonel ekibinin gerçekleştirdiği bir diğer faaliyettir.AKAF firması bugüne kadar çok başarılı projeler hayata geçirmiştir ve uygulama tasarımı gerçekleştirdiği onlarca hizmetten sadece biridir. Bu şirketin ana faaliyeti Android, iOS ve PWA versiyonu mobil uygulamalar tasarlamaktır.

Falsepeti (gelecek burada)tanıtımıyla fal baktırabileceğiniz bir projedir.

Fal sepetinin sistemi nasıl çalışmaktadır?

Kahve Falı, Katina Falı, Tarot Falı, Yıldızname ve Su Falı gibi fal türlerinden istediğinizi seçiyorsunuz.

Karşınıza gelecek yorumcuların profilini inceleyebilir, fal baktırmadan önce kendileri ile ilgili bilgi sahibi olabilir, yorumlarını okuyabilirsiniz.

İstediğin yorumcuyu seçtikten sonra güvenli ve sorunsuz bir şekilde ödemenizi yapabilir,Falınızın kısa süre içerisinde size iletilmesini sağlayabilirsiniz.

Fal yorumları yorumcuların profillerindeki ortalama yorum süreleri içinde sizlere iletilecektir. Yorumlar tamamen size özel ve yorum ve puanlamaya açıktır.

 • Fal türleri
 1. Kahve falı nedir?

Kahve falı, türkiye kültüründe çok eskilere dayanan geçmişi ile ayrı bir öneme sahiptir. Kahve fali, kahve içildikten sonra fincanda kalan telvelerin yorumlanabilmesi için kahve fincanında ve tabaktaki şekillere göre yorumlanan bir fal türüdür. İnsanların arkadaş ve dostlarıyla sosyalleşmesinde de büyük bir yeri olan Türk kahvesi ile bakılan kahve fali kahveler içildikten hemen sonra kapatılan fincanın soğuduktan sonra açılmasıyla birlikte kahve fincanında ve tabağında yer alan şekillere göre yorumlanmaya başlanan türk kültüründe özgü bir fal türüdür.

fal sepetine

Fal sepetinde Kahve fali nasıl bakılır?

kahvenizi için, fincanınızı kapatın ve soğuduktan sonra fincanın resimlerini ve tabağınızın resimlerini yorumcuya gönderiyosunuz Hemen uzman yorumcular kahve falınızı size özel yorumluyor.

Online falda falları göndermenin aşamaları bulunmaktadır. Sitede bu işlemi yapabilmek için  ilk olarak yorumcunuzu seçebilir, sonrasında seçtiğiniz yorumcunun profilinden Kahve Falı nı seçebilir ve ödemenizi yaparak falınızı kolayca gönderebilirsiniz. Dilerseniz de, Kahva Falı nı seçtikten sonra yorumcunuzu seçebilir ve aynı şekilde kolayca ödemenizi yaparak falınızı gönderebilirsiniz. Fallarınız üyelikli veya üyeliksiz farketmeksizin gönderebilirsiniz.

 1. Tarot Falı Nedir?

Tarot kartlarının geçmişi çok eskilere dayanırken yaklaşık 500-600 yıllık bir tarihe sahip olduğu bilinmektedir. 78 karttan oluşan tarot destesi ile en eski ve en mistik kehanet yöntemi olarak kendi arasında gruplara ayrılmaktadır. 22 adet tarot kartı Büyük Arkana Destesi olarak belirlenirken diğer 56 adet kart ise Küçük Arkana Destesi olarak adlandırılmaktadır. Mitolojik figürler ile sembollendirilen tarot kartları farklı desteler halindedir. Tarot falı bakarken kullanılan destenin türü kartların anlamlarını etkilememektedir.

Tarot falı nasıl bakılır?

Tarot kartlarının her deste türünde anlamları aynı olmakla birlikte kartın üzerindeki semboller ve figürler ile yorumlanan tarot falı yorumcunun duru öngörüsü ile desteklenen bir fal türüdür. Farklı açılım yöntemleri ile sorulara yönelik direkt yanıtları sunabilen tarot falının en çok kullanılan açılım türü 10’lu açılım türü olarak bilinmektedir. Sanal tarot falı ile sorularınıza yönelik net yanıtlar alabilir ve tarot falınızı uzman gerçek yorumculara baktırabilirsiniz.

Bakım türleri olarak üç farklı bakım türü bulunan sistemlerinde 10 kart açılımı olarak da adlandırılan kelt haçı açılımı ile genel bir açılım yaptırabilir, 7 kartla bakılan iş açılımında iş hayatınız ile ilgili detaylı öngörüler edinebilirsiniz.

 1. Katina Aşk Falı Nedir?

Aşk Falı olarak da bilinen Katina Falı, 65 karttan oluşan destesiyle aşk hayatınız hakkında en doğru ve en detaylı bilgileri sunan özel bir fal türüdür.

 Katina falı nasıl bakılır?

 Katina falı; tarot falına benzer yönleriyle de dikkat çekerken Kelt açılımı yöntemi ile bakılmaktadır. Aşk ve ilişkiler anlamındaki konulara en net yanıtları veren fal türü olması nedeniyle oldukça fazla tercih edilen katina falı, mitolojik semboller ile yorumcunun enerjisinin birleştiği özel bir fal türüdür. Aşk hayatınızdaki sorunlarınız, ilişkinizde merak ettikleriniz, ilişkinizdeki çözemediğiniz problemleriniz ve karar aşamasında olduğunuz veya çözüm önerisine ihtiyaç duyduğunuz tüm konular için uzman yorumculara detaylı bir katina falı baktırabilirsiniz. Sanal katina falı ile katina destesinden kartlarınızı seçin, merak ettiklerinizi, sormak istediklerinizi veya öğrenmek istediklerinizi yazın, uzman yorumculara falınızı göndere bilirsiniz.

Katina Falı, FalSepeti ailesine 2014 yılında, kuruluşunun ikinci yılında dahil olmuştur.

 1. Su Falı Nedir?

Su falında yorumcunun konsantrasyon ve yorumlama enerjisinin oldukça yüksek olması falın net bir şekilde yorumlanabilmesi açısından oldukça önemlidir. Yorumcunun konsantrasyonunun dağılmaması ve dikkatinin bozulmaması su falının iyi yorumlanabilmesi için gerekli ve önemli olan etkenlerdendir.

 Çok eskilere dayanan geçmişi ile bilinen su falı nasıl bakılır? Sessiz bir ortamda yorumcunun kendi hazırlıklarını yaptıktan sonra su dolu bir tas ya da kapta yorumcunun tüm dikkatini vererek sudaki çizgi ve şekillere göre falı yorumlamaya başlaması ile birlikte su falı yoruma hazırlanmaktadır. Su falındaki çizgi veya şekillere göre yorumladığı su falına kendi hislerini de ekleyen yorumcu, gelecek ve geçmiş hakkında çeşitli detayları fal baktıran kişiye özel analiz ederek aktarmaktadır.

Su Falına nasıl bakıyorlar?

Falınızı gönderme aşamasında yorumcunuzu seçtikten sonra yukarıda belirtilen doğum saati, doğum tarihi, doğum yeri ve anne adınızı ve özellikle öğrenmek veya seçtiğiniz yorumcunun odaklanmasını istediğiniz spesifik bir konu varsa soru bölümünde belirtiyorsunuz ve size özel, yazılıi sesli veya telefonda yorumcunuzla birebir özel bir fal bakımınızı yaptırabiliyorsunuz. Falınızda anlamadığınız, varsa netleştirilmesini istediğiniz konuyu falınızdan sonraki soru bölümünden yorumcunuza sorarak yorumunuzu değerlendirebilirsiniz.

 1. Yıldızname Falı Nedir?

Türk Kültüründe çok uzun yıllardır var olan Yıldızname falının kökeni genellikle Ortadoğu astrolojisine dayanmaktadır. Yıldızlardan alınan astrolojik enerji ve gezegenler ile yıldızların açılarının etkilerinin birlikte hesaplanmasıyla yorumlanan detaylı bir fal türüdür.

Yıldızname nasıl bakılır?

 Yıldızname falı bakarken fal yorumu isteyen kişinin doğum tarihi, saati ve ismi gibi kişisel bilgileri alındıktan sonra yıldızname falının yorumlanmasına başlanmaktadır. Yıldızname falı ile kişi için önemli olan ve hayatında olabilecek gelişmeler tarih ve zaman kavramları ile ortaya çıkarılmaktadır. Ebced hesabı ve yıldız haritası ile de desteklenebilen Yıldıznamede, partneriniz ile geleceğinizi veya hayatın size neler getireceğini merak ediyorsanız bunların yanıtlarını alabileceğiniz bir fal türüdür.

Bu fal türünde önemli olan doğum saati, doğum yeri ve anne adıdır. Bu bilgiler üzerinden bu alanda uzman yorumcular tarafından gerekli hesaplar yapılarak sizin, ilişkiniz olduğu kişinin hakkında detaylı yorumlar çıkabilmektedir. Elbette falınızı gönderirken yazacağınız soruda, merak ettiğiniz veya yorumcunun odaklanmasını istediğiniz konunun da ortaya çıkacak olan yorumunuzda büyük önemi olacaktır. Falınızı gönderirken yorumun yapılabilmesi için gereken bilgiler sizden istenmekte, yorumunuz da yazılı, sesli veya telefonda bakılarak size iletilmektedir. Bu fal türünde yıldızların konumları, gezegenlerin pozisyonları ve gezegenimiz ve bizler üzerindeki etkileri de büyük önem taşımaktadır.

 • Fal sepeti kullanım koşuları

Falsepeti.com, ücretli üyelik içermemektedir. Kullanıcılar, sitede yazılı durum ve şartlar dışında herhangi bir yükümlülük altında bırakılmamakta, sitede serbestçe faaliyet gösterebilmektedirler.

 • Sistemde yorumcu olmak

Sitede  yorumcu olmak için iletişim sayfalarından “Yorumcu Başvurusu” başlığı alından talebinizi iletebiliyosunuz Başvurunuzun değerlendirmeye alınabilmesi için  mail adresinize iletilecek formu eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir. Başvurunuz uygun bulunması halinde, formda paylaşacağınız telefon numaranızdan sizinle iletişime geçilecektir.

 • Havuz sistemi

Havuz sistemi fallarınızın yorumcuların tanınan süre içerisinde yorumlanamaması halinde falı derhal farklı bir yorumcu tarafından yorumlanmasını sağlayan bir sistemdir. Fakat falınızın 3 saat içerisinde yorumlanmasını istediğiniz zaman bu seçeneği işaretleyebilir, bu süre zarfında yorumlanmayan falınızı uygun konumdaki farklı bir yorumcu tarafından yorumlanmasını kabul edebilirsiniz.

 • Kredi sistemi

Krediler paket olarak alınabilir, satın alınan paketler ile birden çok fal gönderimi yapılabilir. Sistem içerisinde 1 TL – 10 kredi değerinde olup, kredi değerini gördüğünüz bir yorumcunun ücretini onda biri olarak hesaplayabilirsiniz. Sitede baktırdığınız fallarınıza yaptığınız yorumlarınızdan kredi kazanabilirsiniz. Bu krediler sistem içerisinde para gibi kullanılabildiği için yeterli miktarda krediniz olması halinde fallarınızı hesabınızdaki kredilerinizi kullanarak gönderebilirsiniz.

 Telefon fal sistemi

Telefonda fal sistemi, yorumcularla birebir canlı görüşme yapabileceğiniz bir sistemdir. Görüşmeleriniz  numaralı hattları tarafından bağlanmakta ve telefon numaranız ve yorumcunun telefon numarası gizli kalmaktadır.

Falınızı göndereceğiniz sayfada telefon seçeneğini işaretleyip bilgi alanını gördükten sonra telefon numaranızı başında 0 olmadan numara alanına yazarak falınızı gönderebilirsiniz. Yazacağınız telefon numarası sistem tarafından aranıyor ve yorumcu ile görüşme yapılabilecek.

Ödemesi yapılıp gönderilen fallar için 10 dakikalık görüşme işlemi yapılmaktadır.

 • Fal paketleri uygulamada ve sitede bulunmaktadır avantajli paketlerden aldiğiniz kiredileri web sitesinden ve uygulama üzerinden kullanabilirsiniz 10 TL kredi 1TL değerindedir.

 Blog sayfasında sitemdeki yorumcuların hazırladığı, merak edilen konular, burcunuz, astrolojik olaylar gibi birçok kategorideki yazılarını içermektedir

 Blog kısmında haftalik burçlar bulunmaktadir ve her kes kendi burçunu araştira bilir ve yorumlatabilir.

Her bir fal türü web sitenin blog kisminda anlatilmakta ve sorabileceğiniz tüm sorulari orda görebilirsiniz.

 Başka bir kısım rüya tabirleridir .arama motoru bulunmaktadır kelime veya cümle olarak arama motoruna yazabilir veya baş harfinden dilediğiniz rüya yorumunu okuyabilirsiniz.

 Gelecek burada! AKAF olarak fal sepeti uygulamasının özelliklerinin operasyonel yöntemiyle eksiksiz bir analizle size sunabiliriz ve özelleştirmeniz gerekenleri tasarlayıp üretebiliriz.Daha fazla bilgi için  iletişim  bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

5 × 2 =

Bizi instagramda takip edin

Toplantılarımızda en önemli olan müşteri memnuniyeti duygusu ve satış sonrası hizmettir! AKAF'ın benzersiz desteği, tüm teknik konularda sizi rahat ettirir
#Tasarım_uygulaması
#İstanbul_Mobile_uygulama
#akaf
#مهدی_فکری
...

TR🇹🇷Bu web sitesi Italy Remer firmasının İran'ı temsil etmesi emriyle tasarlanmış ve 2013 yılında yayınlanmıştır.
En🇺🇸This website was designed by order of Italy Remer to represent Iran and was published in 2013.
#akaf #remer
...

TR🇹🇷Tamin Ejtemai Organizasyon başkanlığının doğrudan gözetiminde faaliyet gösteren Tamin ejtemai şirketi'nin web portalı, AKAF firmasının diğer sadık müşterilerindendir. Bu koleksiyonun site tasarımı 2014 yılında yapıldı ve destek sözleşmesinin ardından bu firmanın hizmetindeyiz gururla.
En🇺🇸The web portal of Tamin ejtemai company, which operates under the direct supervision of Tamin Ejtemai Organization Presidency, is one of the other loyal customers of AKAF company. The site design of this collection was made in 2014 and we are proudly at the service of this company after the support contract.
#akaf #taminejtemaei
...

TR🇹🇷Arkadaşlarınızla, ailenizle veya şanslı bir rakiple yarışın ve HQ Trivia ve SnapQ'dan uyarlanan heyecan verici Dari Gap uygulamasında kazanın.
En🇺🇸Compete with your friends, family or a lucky opponent and win in the exciting Dari Gap app adapted from HQ Trivia and SnapQ.
#trivia #dari #gap #akaf
...

TR🇹🇷AKAF ekibi tarafından 2012 yılında site tasarımı ve özel satış yazılımı için hayata geçirilen Markazi ilindeki en yüksek konut ikiz kulesi ve bugün bu projeye destek sunmaktan gurur duyuyoruz.
En🇺🇸The tallest residential twin tower in Markazi, which was implemented by the AKAF team in 2012 for site design and special sales software, and today we are proud to support this project.
#ikiz #kule #akaf
...

TR🇹🇷Akkas khane web sitesi 2011'da hayata geçirildi ve halen birkaç yeniden tasarımla çalışıyor. Bu web sitesi 2011 yılından itibaren AKAF firmasının güvenlik kapsamındadır.
En🇺🇸The Akkas khane website was launched in 2011 and is still working with several redesigns. This website has been under the security coverage of AKAF company since 2011.
#akkaskhane #websitesi #akaf
...

TR🇹🇷 Swash, çevrimiçi hizmetler alanında en güçlü çevrimiçi araç yıkama yazılımı olan AKAF tarafından tasarlandı ve uygulandı.
En🇺🇸Swash was designed and implemented by AKAF, the most powerful online car wash software in the field of online services.
#akaf #swash #carwash
...

TR🇹🇷Start Wash markasının isteği üzerine bu sefer kıyafet alma ve gönderme vb. Çamaşır yıkama uygulaması AKAF tarafından gerçekleştirildi. Bu uygulama 2017'da çalışmaya başladı ve hem Android hem de İOS platformlarında uygulandı.
En🇺🇸At the request of the Start Wash brand, this time, receiving and sending clothes, etc. Laundry washing application was carried out by AKAF. This app started working in 2017 and has been implemented on both Android and iOS platforms.
#start #wash #yıkama #akaf
...

TR🇹🇷SnapQ ve HQ Trivia'ya benzer en iyi uygulama olan Mr.Quiz, AKAF tarafından heyecan verici çevrimiçi yarışmalar sunarak tasarlandı ve uygulandı.
En🇺🇸Mr.Quiz,the best app similar to SnapQ and HQ Trivia, was designed and implemented by AKAF, offering exciting online competitions.
#mrquiz #trivia #akaf #snap
...

TR🇹🇷Online taksi talebinde bulunmak için taksi bulma uygulaması, Zoodtaxi markasının talebi üzerine AKAF tarafından hayata geçirildi.
En🇺🇸The taxi finder application for online taxi request was implemented by AKAF at the request of the Zoodtaxi brand.
#zoodtaxi#online #taksi #akaf
...

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.

Menü