Özel Iş Süreçleri Yönetim (BPM) Yazılımı

Özel BPM Yazılımı (BPMS)

Özel BPMS Yazılımı (BPMS) ve iş yöntemleri her organizasyonda veya işletmede farklıdır. Muhtemelen BPMS veya iş süreci yönetim sistemini duymuşsunuzdur. BPMS’ yi tek cümleyle tanımlamak istersek, en iyi ifade şudur: BPMS , kuruluşunuzun süreçlerinin modern teknoloji yardımıyla otomasyonudur. Aslında Akaf uzmanları toplantılar sırasında iş sürecinizi çizelge ve grafikler üzerinde uygular ve bu sürece yönelik yazılımlar üretir. Bu yazılımın bazı bölümleri mobil uygulama, bazıları SMS, bazı işlemleri ise laptop veya bilgisayardaki masaüstü yazılımı ile daha iyi yönetilebilir. Yani kurumunuza ve iş yönteminize özel yazılımlar üretilmelidir. Hem uygulaması garantilidir hem de bu yazılım işinizi yönetme ve kontrol etmede yardımcınız olacaktır.

Akaf’ ta bu hizmet 2006 yılında Saba Mantar Kompost Fabrikası için işletme yazılımının yazılmasıyla başladı ve bugüne kadar her türlü fabrika ve firma için yüzlerce başarılı ve pratik program yazdık. BPMS ürünü, biletleme sistemi, öneri ve şikayet sistemi, anket sistemi ve müşteri iletişim sistemi gibi uygulamaları üretmek için bir araç olarak tanıtılmaktadır. Ama aslında bu yazılımların farkı form oluşturucular ve süreç oluşturucularda bile değil, işin doğru ve spesifik analizinde ve her bir iş bazında BPMS yapımında.

AKAF Ekibinde Iş süreçlerı Yönetim Yazılımı Tasarlama Adımları

Analiz ve Şema Tasarımı30%
30%
Grafik Şablonları Tasarımı (Mockup)40%
40%
Maket Üretimi (MVP)80%
80%
Kontrol Teslimi90%
90%
Son Testler Ve Kesin Teslimat95%
95%
Garanti ve destek100%
100%

AKAF Iş Süreçleri Yönetim Yazılımı Özellikleri

 

 

Ofis otomasyon ile tam entegrasyon

Eski uygulamalara ve yazılımlara son verin. Tüm dahili otomasyonunuzu Akaf BPMS ile entegre edin.

BPMN2 standartı

BPMN2 standardına uygun olarak tamamen grafiksel bir ortamda organizasyonel süreçleri tasarlama ve modelleme yeteneği mevcuttur.

Yeni özellikler ekleme imkanı

AKAF firmasında yazılım sıfırdan yüze kadar tasarlanıp üretilir ayrıca kodlanmış mimariye göre yazılım her şekilde geliştirilebilmekte ve her türlü yeni süreç tasarlanıp eklenebilmektedir.

 

Kullanıcıların ve birimlerin kolay sınıflandırılması ve yönetimi

Organizasyon şemanızı girin ve her kullanıcının konumuna göre kendi erişim düzeyi olacaktır. Kullanıcı sayısı ve grafik tanımları konusunda herhangi bir kısıtlamanız olmayacaktır.

Özel grafikler ve kullanıcı arayüzü

Özel grafiklere sahip özgü yazılımın, koleksiyonunuzdaki yazılımın uygulanması ve pratikliği üzerinde önemli bir etkisi olacağına inanıyoruz. Akaf firmasının profesyonel grafik tasarımcıları zevkinize göre özel bir tasarım üretmeye hazır.

Süreç tasarımı ve formlar

Formlarınızı ve süreçlerinizi analiz edip tasarlayacağız. Akaf uzmanları yazılımın uygulama aşamasına kadar yanınızda olacak.

Finansal yazılımlar ile entegrasyon imkanı

Hazır BPMS’ nin zayıf noktalarından biri de finansal verilerin toplanması ve entegrasyonunun zorluğudur. Akaf’ ın özel yazılımında herhangi bir muhasebe sistemine bağlanma imkanı sağlayan web servisleri üretilmektedir.

 

Rapor ve destek sistemi

Her türlü grafik ve rapor formunu yapmak için özel bir kısıtlamanız yok. Özel ve rakipsiz destek sistemimizi kullandığınızdan emin olun.

AKAF BPM Yazılımı Hakkında Eğitim Videoları

Özel BPM Yazılımı (BPMS) İçin Teklif Alın

Özel BPM Yazılımı ile bir uygulama tasarlamanın fiyatı saygın müşteriler için önemli bir konudur ancak startup’larda fiyattan önce uygulama tasarımının kalitesi ve kullanılan teknolojinin türü çok önemlidir. Yeterli özgeçmişe sahip olmayan bir koleksiyon kullanmak, İyi bir portföy ve iyi bir kodlama kalitesi bulunmaması bir startup’ a onarılamaz zararlar verebilir. Bu noktada Akaf’ ın güvenilir desteği ile her zaman yanınızda olacağından emin olabilirsiniz.

Fill out this field

Hangi Teknolojiyi Kullanıyoruz?

AKAF’ ta uygulama oluşturma teknolojisi, Uber ve Shopify’ da kullanılan teknolojiye eşittir. Akaf’ ta yapılan tüm programlamalar GraphQL mimarisi ile uygulanmaktadır ve Akaf’ ı eski teknolojilerden ayırmasının nedeni budur. Ana çekirdek NodeJS ile yazılmıştır ve Android ve IOS uygulamaları yerel olarak yazılmıştır. Web uygulaması ve Yönetim portalı da REACTJS ile yazılmıştır. Şirketin özel sunucularında kaynak kontrol sisteminin kullanılması, kodlamanızın güvenliğini sağlar ve Jenkins’ in yazılım geliştirmede kullanılması, tüm programcıların veri tabanınızdan erişimini keser.

AKAF Ekibinde Özel BPM Yazılımı Portföyü

İş Süreçleri Yönetim Yazılımı Tasarlamak Ve Özel Tavsiye Almak İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

four × 1 =

Menü