Özel BPMS yazılımı

Özel BPMS yazılımı

BPMS yazılımının veya iş süreçleri yönetim sisteminin ne olduğunu muhtemelen biliyorsunuzdur ama BPMS’yi tek cümle ile tanımlamak istersek en güzel ifade şudur: BPMS yazılımı, süreçlerin minimum kodlama ile mekanize edilebildiği bir yazılım altyapısıdır. Verileri belirli bir yönde taşımak BPMS (Süreç Yönetim Sistemi) görevi gibi bir şeydir ve bu, organizasyonel süreçleri otomatikleştirmek anlamına gelir. Pazara giderseniz, bazı firmaların BPMS ürününü biletleme sistemi, geri bildirim sistemi, anket sistemi ve müşteri ilişkileri sistemi gibi fantezi uygulamaları (UYGULAMALAR) üretmek için bir araç olarak tanıttığını göreceksiniz. Ancak fark, form oluşturucular ve süreç oluşturucularda değil, işin doğru analizinde ve her iş bazında bpms oluşturmadadır.AKAF’ta bizler bu yeteneğe uzun yıllardır sahibiz.

AKAF ekibinde tescilli BPMS yazılımı tasarlama adımları

Frame-Wire Analiz ve wireframe30%
30%
Mobil uygulama grafik şablonlarının maket tasarımı40%
40%
Portal ve uygulama replikalarının üretimi80%
80%
Cms, web hizmeti ve mobil uygulamayı hayata geçirin90%
90%
Son test ve düzeltme95%
95%
Garanti ve destek100%
100%

AKAF tescilli BPMS yazılımının özellikleri

 

 

Ofis otomasyon kartı ile tam entegrasyon

Tüm eski uygulamalara ve yazılımlara son verin ve tüm dahili otomasyonunuzu bpms AKAF ile entegre edin

BPMN2 standardı

Organizasyonel süreçleri tamamen grafiksel bir ortamda ve BPMN2 standardına uygun olarak tasarlama ve modelleme becerisi

Yeni özellikler ekleme imkanı

Kodlanmış mimari sayesinde yazılım geliştirilebilir ve her türlü yeni süreç tasarlanabilir ve eklenebilir.

 

Kullanıcıların ve birimlerin kolay sınıflandırılması ve yönetimi

Erişim düzeyini kullanıcı ve birim olarak ayırabilir ve farklı kısıtlamalara sahip kullanıcılar için erişim türleri oluşturabilirsiniz.

Süreç tasarımı ve formlar

Uygulama sürecini eksiksiz bir şekilde tamamlamak için formlarınızı ve süreçlerinizi analiz edip oluşturacağız.

Finansal yazılımlarla entegrasyon imkanı

Hazır bpm’lerin dezavantajlarından biri de finansal verileri toplamanın ve entegre etmenin zorluğudur.AKAF yazılımı bu yeteneğe kolayca sahiptir.

Raporlar ve destek sistemi

Her türlü çizelge ve rapor formunun yapılmasında herhangi bir kısıtlama yoktur! Ve özel ve rakipsiz destek sistemimizi kullandığınızdan emin olun.

 

Özel grafikler ve kullanıcı arayüzü

Kullanıcı arayüzü uygulamanın en önemli bölümlerinden biridir ve AKAF’ın profesyonel grafik tasarımcıları zevkinize göre özel bir tasarım üretebilir.

AKAF tescilli BPMS yazılımı hakkında eğitim videoları

Tescilli BPMS yazılımının fiyatını isteyin

BPMS yazılımının tasarım fiyatı sizin değerli müşteriler için önemli bir konudur ancak startuplarda fiyattan önce yeterli özgeçmişi, iyi iş örneği olmayan bir koleksiyondan iseniz uygulama tasarımının kalitesi ve kullanılan teknolojinin türü çok önemlidir. iyi kodlama kalitesi Satın aldıktan sonra yakın gelecekte kullanmayın ve onlar tarafından desteklenmeyeceksiniz, bu nedenle lütfen üretim teknolojisi ve destek hizmetleri fiyatı dışında AKAF’ı başkalarıyla karşılaştırın.

Fill out this field

Hangi teknolojiyi kullanıyoruz?

AKAF’ta uygulama yapma teknolojisi, Uber 2021 ve ShopiFi 2021’de kullanılan teknolojiye eşittir! AKAF’ta yapılan tüm programlamalar Graph QL mimarisi ile uygulanmaktadır ve AKAF’ın eski teknolojilerden farklı olmasının nedeni budur! Şirketinizin özel sunucularındaki kontrol sistemi, kodlamanız için güvenlik sağlar ve ayrıca yazılım geliştirmede Jenkins’i kullanmak, tüm programcıları veritabanınıza erişimden mahrum eder.

Tescilli BPMS yazılımının fiyatını isteyin

BPMS yazılımının tasarım fiyatı siz değerli müşterilerimiz için önemli bir konudur ancak startuplarda fiyattan önce uygulama tasarımının kalitesi ve kullanılan teknolojinin türü çok önemlidir.
Yeterli özgeçmişi, iyi bir çalışma örneği ve iyi kodlama kalitesi olmayan bir koleksiyon kullanmazsanız, satın alındıktan sonra yakın gelecekte onlar tarafından terk edilecektir ve destekleme olmayacaktır.
Bu nedenle, üretim teknolojisi ve hizmetlerinin fiyatına ek olarak, AKAF’ı diğerleri ile karşılaştırmada desteği düşünmenizi rica ediyoruz.

 

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Online taksi uygulaması tasarlamak ve uzman tavsiyesi almak için bize ulaşın

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

16 + six =

Menü