BPM Yazılımı

İş Süreç Yönetimi Yazılımı (BPM)

İş Süreç Yönetimi Yazılımı (BPM) bir etkinliğin hangi süreçlerden geçtiğini, nasıl yönetileceğini en uygun duruma getirerek kurumların performansını artıran bir yönetim sistemidir. BPM Yazılımı ‘da bulut, yapay zeka ve büyük veri analizi gibi özelliklerin etkilenmesiyle iBPMS kavramı meydana gelmiştir. iBPMS, süreçlerin daha otomatik, hızlı ve iyi düzenlenmesini sağlar. Manuel olarak ilerleyen tüm işlerde size yardımcı olmaktadır. Örneğin ödeme anımsatıcıları, performans izleme ve belge yönetimi bunlardan birkaçıdır.

BPM Yazılımı Nasıl İşler ve İşletmemize Nasıl Yardımcı Olur?

İş Süreç Yönetim Yazılımı (BPM) süreci öncelikle otomatikleştirmek istediğiniz sürecinizi tanımlama ve tasarlama ile birlikte başlamaktadır. Ardından süreci mantığı ve adımlarının modellenerek, çeşitli iş senaryolarının test edilmesiyle devam etmektedir. Otomasyonunuzu otomatikleştirilen BPM tasarım araçlarınız ile oluşturun. Son aşamada otomasyonunuzu kime ne şekilde verileceğine karar vererek doğal ortam şartlarında çalışma şeklini gözlemleyebilirsiniz.
Tüm bu süreçlerin oluşturulması işletmenizde size hız kazandırmakta ve bu durumda sürecin daha verimli olmasını sağlamaktadır. BPM Yazılımı hız, verimlilik sağladığı gibi değişme konusunda size rahatlık sağlamaktadır. Ayrıca daha fazla müşteri etkileşimi ve destek konusunda yardımcı olmaktadır. AKAF Özel BPMS Yazılımı ‘nı  kontrol edebilir ve fikir alabilirsiniz.

BPM Avantajları

BPM Yazılımı otomasyonu oluşturmayı kolaylaştırdığı gibi sürecin otomatikleşmesini sağlamaktadır. BPM yazılımı’nın birden fazla avantajı bulunmaktadır. Bunların bazıları şu şekildedir; çeviklik, yüksek verimlilik, uyumluluk, işbirliği, daha fazla müşteri etkileşimi ve desteğidir.

Çeviklik;
BPM yazılımı, şirketlerin iş süreçlerini belgelemelerine, standartlaştırmalarına ve otomatikleştirmelerine olanak tanıyarak yeni süreçlerin kurum genelinde hızlı ve tutarlı şekilde kullanıma sunulmasıyla değişimi hızlandırmayı ve değişime uyum sağlamayı kolaylaştırmaktadır.

Yüksek Verimlilik;                                                                                                                                     BPM Yazılımını uygulamak, şirket genelinde çalışanların, tekrar edilen manuel süreçlerde daha az zaman harcaması anlamına gelir. Böylece, işleri daha hızlı yapmaya odaklanmalarını sağlar. Bu da çalışan verimliliğini artırır.

Uyumluluk;                                                                                                                                               Kurumlar, iş süreçleri içinde kural koymak için BPM Yazılımını kullanarak mevcut hale uyduklarından emin olabilir ve yasal olarak gerçekleştirilen değişikliklere minimum kesintiyle uyum sağlayabilir.

İşbirliği;
BPM, kullanıcıların görevleri ve atamaları otomatik olarak yönlendirmesine imkân tanır ve yeni veya güncelleştirilmiş süreçlerin gerçek zamanlı olarak benimsenmesini sağlar. BPM sayesinde, herkes daima uyum  ve verim içinde çalışabilir.

Daha iyi müşteri etkileşimi ve desteği;
BPM iş süreçlerinin tutarlı bir şekilde uygulanmasını sağladığından, şirketler müşteri geri dönüşlerinin önemli yönlerini oluşturabilir, uygulayabilir ve izleyebilir. Müşteriler ve şirketler daha fazla kişiselleştirme, tekdüzen tetiklenen yanıtlar yönetiminden yararlanır.

BPM Yazılımı Çözüm Tercihi

Tercihinize yönelik olarak aşağıdaki sorulara cevap verebileceğinizden emin olun;

İş Süreç Seçimi

BPM de günlük rutin görevi otomatikleştirmeye yönelik bir çözüme mi, yoksa bütçe yönetimi gibi karmaşık uzun süreli süreçlerin otomasyonunu destekleyen bir çözüme mi ihtiyacınız olduğunu belirleyin.

Çözümünüzü Kimler Kullanacak?

Seçtiğiniz İş Süreç Yönetimi Yazılımı (BPM) çözümü şirketteki herkesin kullanımına uygun şekilde yapılandırılmalıdır. Günümüzün en iyi az kod gerektiren BPM çözümleri, kurum genelinde benimsemeyi kolaylaştıran robotik süreç otomasyonu (RPA) özelliklerine sahiptir.

BPM Yazılımı Dağıtımı

Bu noktada vermeniz gereken önemli kararlardan biri, dağıtacağınız BPM çözümünün bulut tabanlı mı, yoksa şirket içi mi olacağıdır.
Hizmet olarak bulut yazılımı (SaaS) şeklinde sunulan BPM platformunun temel avantajlarından bazıları, uygulama ilk andan itibaren çalışır durumda olduğundan, basitleştirilmiş kullanım sunma; altyapınızı değil, aboneliğinizi büyütmenizi sağlayan ölçeklenebilirlik ve öngörülebilir kullandıkça öde türünde maliyettir.
Şirket içi BPM platformlarının avantajları büyük ölçüde denetim (altyapınızda bulunduğu için) ve güvenliktir (verileriniz sistemleriniz içinde kalır ve açıklıklar kısıtlıdır).

Çözümünüzü Kimler Destekleyecek?

Şirket içi bir BPM yazılımı çözümünün uygulanması ve kullanılması için BT altyapısı ve personeline ciddi bir yatırım yapılması gerekir. Az kod gerektiren bir SaaS ,BPM platformu kullanıldığında ise BT talepleri önemli ölçüde daha düşük olur.

BPM Yazılımı İçin Ne Kadar Bütçe Gereklidir?

İş Süreç Yönetimi Yazılımı (BPM) maliyeti her zaman önemli olsa da bu noktada beklediğiniz yatırım getirisini düşünün. Kullanılan araç ne kadar yetenekli ve işlevsel olursa kurumunuza o kadar fazla değer katacaktır.

Projelerimizi inceleyerek İş Süreç Yönetimi Yazılımı ve diğer projelerimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

1 × four =

Bizi instagramda takip edin

Toplantılarımızda en önemli olan müşteri memnuniyeti duygusu ve satış sonrası hizmettir! AKAF'ın benzersiz desteği, tüm teknik konularda sizi rahat ettirir
#Tasarım_uygulaması
#İstanbul_Mobile_uygulama
#akaf
#مهدی_فکری
...

TR🇹🇷Bu web sitesi Italy Remer firmasının İran'ı temsil etmesi emriyle tasarlanmış ve 2013 yılında yayınlanmıştır.
En🇺🇸This website was designed by order of Italy Remer to represent Iran and was published in 2013.
#akaf #remer
...

TR🇹🇷Tamin Ejtemai Organizasyon başkanlığının doğrudan gözetiminde faaliyet gösteren Tamin ejtemai şirketi'nin web portalı, AKAF firmasının diğer sadık müşterilerindendir. Bu koleksiyonun site tasarımı 2014 yılında yapıldı ve destek sözleşmesinin ardından bu firmanın hizmetindeyiz gururla.
En🇺🇸The web portal of Tamin ejtemai company, which operates under the direct supervision of Tamin Ejtemai Organization Presidency, is one of the other loyal customers of AKAF company. The site design of this collection was made in 2014 and we are proudly at the service of this company after the support contract.
#akaf #taminejtemaei
...

TR🇹🇷Arkadaşlarınızla, ailenizle veya şanslı bir rakiple yarışın ve HQ Trivia ve SnapQ'dan uyarlanan heyecan verici Dari Gap uygulamasında kazanın.
En🇺🇸Compete with your friends, family or a lucky opponent and win in the exciting Dari Gap app adapted from HQ Trivia and SnapQ.
#trivia #dari #gap #akaf
...

TR🇹🇷AKAF ekibi tarafından 2012 yılında site tasarımı ve özel satış yazılımı için hayata geçirilen Markazi ilindeki en yüksek konut ikiz kulesi ve bugün bu projeye destek sunmaktan gurur duyuyoruz.
En🇺🇸The tallest residential twin tower in Markazi, which was implemented by the AKAF team in 2012 for site design and special sales software, and today we are proud to support this project.
#ikiz #kule #akaf
...

TR🇹🇷Akkas khane web sitesi 2011'da hayata geçirildi ve halen birkaç yeniden tasarımla çalışıyor. Bu web sitesi 2011 yılından itibaren AKAF firmasının güvenlik kapsamındadır.
En🇺🇸The Akkas khane website was launched in 2011 and is still working with several redesigns. This website has been under the security coverage of AKAF company since 2011.
#akkaskhane #websitesi #akaf
...

TR🇹🇷 Swash, çevrimiçi hizmetler alanında en güçlü çevrimiçi araç yıkama yazılımı olan AKAF tarafından tasarlandı ve uygulandı.
En🇺🇸Swash was designed and implemented by AKAF, the most powerful online car wash software in the field of online services.
#akaf #swash #carwash
...

TR🇹🇷Start Wash markasının isteği üzerine bu sefer kıyafet alma ve gönderme vb. Çamaşır yıkama uygulaması AKAF tarafından gerçekleştirildi. Bu uygulama 2017'da çalışmaya başladı ve hem Android hem de İOS platformlarında uygulandı.
En🇺🇸At the request of the Start Wash brand, this time, receiving and sending clothes, etc. Laundry washing application was carried out by AKAF. This app started working in 2017 and has been implemented on both Android and iOS platforms.
#start #wash #yıkama #akaf
...

TR🇹🇷SnapQ ve HQ Trivia'ya benzer en iyi uygulama olan Mr.Quiz, AKAF tarafından heyecan verici çevrimiçi yarışmalar sunarak tasarlandı ve uygulandı.
En🇺🇸Mr.Quiz,the best app similar to SnapQ and HQ Trivia, was designed and implemented by AKAF, offering exciting online competitions.
#mrquiz #trivia #akaf #snap
...

TR🇹🇷Online taksi talebinde bulunmak için taksi bulma uygulaması, Zoodtaxi markasının talebi üzerine AKAF tarafından hayata geçirildi.
En🇺🇸The taxi finder application for online taxi request was implemented by AKAF at the request of the Zoodtaxi brand.
#zoodtaxi#online #taksi #akaf
...

This error message is only visible to WordPress admins
Menü