İlan Uygulama Tasarımı

Bir İlan Uygulaması Hayal Edin ve Tasarlayın

Bugün işlerini başkalarına tanıtmak için bir uygulama kullanması gereken birçok insan var. Reklamları ve gereksinimleri eklemek için bir uygulama oluşturarak, başkalarının bu reklamı kullanmasına ve programa kendi ihtiyaçlarını yerleştirmesine izin verebilirsiniz. Bu alanda hala yaratıcı fikirler çalışmakta, Letgo ve Sahibinden uygulamaları ülkemizde en çok bilinen reklam uygulamaları olmakla birlikte, farklı yapı ve konu ile reklam uygulamalarının yeri hala güçlü bir şekilde hissedilmektedir. Bu nedenle size tavsiyemiz İlan Uygulama Tasarımı fikrinizi bizim yardımımızla hayata geçirin ve kazanmanın keyfini çıkarın..

İlan Uygulaması Tasarımı Adımları

Analiz ve Şema Tasarımı30%
30%
Grafik Şablonları Tasarımı (Mockup)40%
40%
Maket Üretimi (MVP)80%
80%
Kontrol Teslimi90%
90%
Son Testler Ve Kesin Teslimat95%
95%
Garanti ve destek100%
100%

AKAF İlan Uygulaması Tasarım Özellikleri

 

 

Google haritalar ve AKAF haritaları bağlantılarının yönetimi

Tüm reklamlar haritaya yerleştirilebilir. Akaf haritasını veya Google haritasını kullanarak farklı harita konumlarındaki tüm reklamları görebilirsiniz.

Çok seviyeli erişim sistemi

Uygulama, yönetim portalını kullanmak için erişimleri ayarlamak ve çeşitli organizasyonel rolleri belirlemek için profesyonel bir sistemle donatılmıştır.Bu sistem üzerinden tüm organizasyon şemasını ve ilgili erişimleri oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz.

İlan web uygulama paketi

Android ve iOS uygulamanızın yanı sıra en son programlama yöntemine (React js) sahip web uygulaması kullanıcılarınızın hizmetine sunulacak. Bu şekilde, kullanıcıların uygulamayı yüklemelerine bile gerek kalmayacaktır.

Farklı şehirler için temsil sistemi

Bu sistem, o acentenin faaliyet alanı için tam yetkiye sahip yeni acenteler tanımlayabilmektedir ve sadece kendi faaliyet alanı veya faaliyet yerindeki kullanıcıların bilgilerine erişebilmektedir.

Raporlar ve destek sistemi

Her türlü çizelge ve rapor formları yapmak için özel bir kısıtlamanız yok, özel ve rakipsiz destek sistemimizi mutlaka kullanın.

Özel grafikler ve kullanıcı arayüzü

Kullanıcı arayüzü uygulamanın en önemli bölümlerinden biridir ve Akaf firmasının profesyonel grafik tasarımcıları zevkinize göre özel bir tasarım üretebilir.

Alan Yönetimi

Bu sistemin dinamik, esnek bir şekilde yazıldığını ve kendi özel alanları ile herhangi bir yeni reklam kategorisi oluşturabileceğini unutmayın. Tüm kategorileri içerecek şekilde her kategorinin kaydedilecek, görüntülenecek veya filtrelenecek kendi alanları vardır.

Reklam kaydı

Profesyonel reklam kayıt sistemi site, Android veya IOS üzerinden yapılabilmekte ve talep edilen ilana göre farklı finansal paketlerin tanımlanması tamamen dinamik olarak yönetici tarafından yapılabilmektedir.

Konum bazlı indirimler

Yüzde veya sabit sayıda TL olarak profesyonel bir indirim sistemi ile donatılmıştır. Tüm indirim kodlarının bir son kullanma tarihi olabilir ve belirli bir şehirle sınırlıdır.

Çok dilli

Bu sistem AKAF’ta, tüm sistemin yeni bir dilde kolayca ve sadece dil ile ilgili dosyanın çevrilmesi ile sunulabileceği şekilde yazılmıştır.

AKAF İlan Uygulaması Tasarımı Hakkında Eğitici Videolar

İlan Uygulama Tasarımı İçin Teklif Alın

İlan uygulama tasarımı ve Sahibinden  benzeri bir uygulama tasarlamanın fiyatı saygın müşteriler için önemli bir konudur ancak startup’ larda fiyattan önce uygulama tasarımının kalitesi ve kullanılan teknolojinin türü çok önemlidir. Yeterli özgeçmişe sahip olmayan bir koleksiyon kullanmak, iyi bir portföy ve iyi bir kodlama kalitesi bulunmaması bir startup’ a onarılamaz zararlar verebilir. Bu noktada Akaf’ ın güvenilir desteği ile her zaman yanınızda olacağından emin olabilirsiniz.

Fill out this field

Hangi Teknolojiyi Kullanıyoruz?

AKAF’ ta uygulama oluşturma teknolojisi, Uber ve Shopify’ da kullanılan teknolojiyle aynıdır. Akaf’ ta yapılan tüm programlamalar GraphQL mimarisi ile uygulanmaktadır ve Akaf’ ı eski teknolojilerden ayırmasının nedeni budur. Ana çekirdek NodeJS ile yazılmıştır ve Android ve IOS uygulamaları yerel olarak yazılmıştır. Web uygulaması ve Yönetim portalı da REACTJS ile yazılmıştır. Şirketin özel sunucularında kaynak kontrol sisteminin kullanılması, kodlamanızın güvenliğini sağlar ve Jenkins’ in yazılım geliştirmede kullanılması, tüm programcıların veri tabanınızdan erişimini keser.

AKAF Ekibi İlan Uygulaması Tasarım Portföyü

 

 

İlan Uygulaması Tasarlamak Ve Özel Tavsiye Almak İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz. 

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

seventeen − 13 =

Menü