Chapimo Uygulama Tasarımı

Chapimo, reklamları görüntülemek ve kaydetmek için en iyisi

Chapimo Hakkında

Chapimo, Akaf firmasının reklamlarını görüntülemek ve kaydetmek için en iyi uygulamadır.

Chapimo, baskı, ambalaj, reklam, yayıncılık, kağıt, karton, selüloz, makine ve ilgili malzemeler endüstrisinde ücretsiz reklam, gereksinimler için en büyük ve en benzersiz web sitesidir. Bu konuda uzmanlaşmış hizmetler sunmaya dayalıdır.  Müşterilerimize bu alanda birçok olanak sağlamıştır.

Uygulamanın Özellikleri

Teknolojimiz

Yazılımımızın çekirdeği Node.js ile geliştirilmektedir ve bu bölümün en önemli noktası GraphQL mimarisi ile geliştirilmiş olmasıdır.

GraphQL, API’ler için bir sorgu dilidir ve API’ler için bir mimari olarak kabul edilir. GraphQL, ilk olarak mobil uygulamaların dahili kusurlarını gidermek için Facebook ortamında geliştirildi ve o zamandan beri özellikle sosyal medyada kullanılıyor. Son olarak, geliştirici topluluğuna 2015 yılında açık kaynak olarak tanıtıldı ve bugün API için yeni bir mimari haline geldi.

Dünyanın en iyilerinden biri olan PostgreSQL veritabanını kullanıyoruz.

Bu yazılımın Android ve IOS sürümleri yerel olarak GraphQL mimarisi ile kodlanmıştır ve yolcu ve sürücü sürümleri ayrıdır. Yönetim portalı sürümü ve web uygulaması sürümü (PWA), React.js ve GraphQL mimarisi ile geliştirilmiştir.

sistem entegrasyonu

back end

front end

Uygulamanın Bazı Sayfaları

Teknolojiler

Ruby on Rails
Angular JS
jQuery
MongoDB
CSS3
HTML5
Ruby
Heroku
AWS

Entegrasyon

Facebook
Twitter
Google Maps

Heroku

Google Auth
Menü