Türkiye’de Taşımacılık ve Lojistik Uygulaması

Bu uygulama M&K LOGISTİCT  şirketi için özel olarak tasarlanmıştır. Para veya taşımak istediğiniz herhangi posta paketlerinin alma, gönderme ve ulaşım işlemlerini kapsamaktadır.

M&K LOGISTİCT şirketinin kargo uygulaması

 

Bu uygulama 2022’de uluslararası AKAF şirketinin İstanbul ofisinde tasarlandı ve Tahran’da AKAF’ın merkezi şubesinde üretildi. Uygulama üretimi tamamen özel olarak şirket için üretilmiştir.

Uygulamanın Özellikleri

Teknolojimiz

 

Yazılımımızın çekirdeği Node.js ile geliştirilmektedir ve bu bölümün en önemli noktası GraphQL mimarisi ile geliştirilmiş olmasıdır.

GraphQL, API’ler için bir sorgu dilidir ve API’ler için bir mimari olarak kabul edilir. GraphQL, ilk olarak mobil uygulamaların dahili kusurlarını gidermek için Facebook ortamında geliştirildi ve o zamandan beri özellikle sosyal medyada kullanılıyor. Son olarak, geliştirici topluluğuna 2015 yılında açık kaynak olarak tanıtıldı ve bugün API için yeni bir mimari haline geldi.

Dünyanın en iyi veri tabanlarından biri olan PostgreSQL kullanıyoruz.

Bu yazılımın Android ve IOS sürümleri yerel olarak GraphQL mimarisi ile kodlanmıştır ve yolcu ve sürücü sürümleri ayrıdır. Portal yönetimi ve web uygulaması sürümü (PWA), React.js ve GraphQL mimarisi ile geliştirilmiştir.

front end

back end

Sistem entegrasyonu

Uygulamanın Bazı Sayfaları

Teknolojiler

Ruby on Rails

Angular JS

jQuery

MongoDB

CSS3

HTML5

Ruby

Heroku

AWS

Entegrasyon

Facebook

Twitter

Google Maps

Heroku

Google Auth

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

20 + 19 =

Menü