Şefadane Fabrikası Otomasyonu

Bu web sitesi, hayvancılık ve kümes hayvanı yemi fabrikalarından biri olan Shafadaneh fabrikasının resmi sitesidir.

Şefadane Otomasyonun Hakkında

Shafadane Fabrikasının Otomasyonu 2012 yılında AKAF Grup tarafından tasarlandı. Bu otomasyon bu fabrikanın satın alma, depo, satış ve finansmana kadar tüm sürecini entegre etti.

Shafadane firması, 2005 yılında Dr. Jamal Shafaei yönetiminde çiftlik hayvanları ve kümes hayvanları için çeşitli gıda takviyeleri ve premiksler üreterek faaliyete başlamıştır. Bu üretim tesisi, Golestan ilindeki ilk özel kanatlı yem üretim tesisidir.

Kanatlı hayvan yetiştiricilerinin şirketin ürünlerine benzersiz ilgisi nedeniyle, yem fabrikasının ikinci aşaması, gıda üretim ve işlemenin en son ve en modern teknolojisinin kullanıldığı 2011 yılında faaliyete geçmiştir.

Şirketin yem üretim hattındaki tüm makineler Hollanda’daki P.T.N’ den satın alınmış ve devreye alınmıştır. Ayrıca 2011 yılında kalite faktörünü artırmak amacıyla kalite kontrol laboratuvarında bu teknolojiden yararlanan ülkedeki ilk gıda fabrikası olan kalite kontrol laboratuvarı için Bushi firmasın’ dan NIR cihazları satın almıştır.

Uygulamanın özellikleri

Teknolojimiz

Yazılımımızın çekirdeği Node.js ile geliştirilmektedir ve bu bölümün en önemli noktası GraphQL mimarisi ile geliştirilmiş olmasıdır.

GraphQL, API’ ler için bir sorgu dilidir ve API’ ler için bir mimari olarak kabul edilir. GraphQL, ilk olarak mobil uygulamaların dahili kusurlarını gidermek için Facebook ortamında geliştirildi ve o zamandan beri özellikle sosyal medyada kullanılıyor. Son olarak, geliştirici topluluğuna 2015 yılında açık kaynak olarak tanıtıldı ve bugün API için yeni bir mimari haline geldi.

Dünyanın en iyilerinden biri olan PostgreSQL veri tabanını kullanıyoruz.

Bu yazılımın Android ve IOS sürümleri yerel olarak GraphQL mimarisi ile kodlanmıştır ve yolcu ve sürücü sürümleri ayrıdır. Portal sürümünü ve web uygulaması sürümünü (PWA) aşağıdakilerle yönetin.

sistem entegrasyonu

back end

front end

Uygulamanın Bazı Sayfaları

Entegrasyon

Facebook
Twitter
Google Maps

Heroku

Google Auth

Teknolojiler

Ruby on Rails
Angular JS
jQuery
MongoDB
CSS3
HTML5
Ruby
Heroku
AWS
Menü