AKAF Teb Kar Web Uygulaması

AKAF teb kar uygulaması 2020 yılında son teknoloji yazılım yöntemleriyle üretilmiştir. kullanıcı ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılaması için, bu uygulama üretiminde bu işte yeterli tecrübesi olan en iyi doktorlarından yararlanarak üretilmiştir. Uygulama baştan sona kadar AKAF tarafından üretildiği için, her türlü değişim ve gelişime kolaylıkla uyum sağlaması kolaylaştırılmıştır.

AKAF Teb Kar Proje hakkında

 

AKAF bu uygulamayı çalışanların sağlık işlemlerinin yönetimi için üretmiştir. Doktorlar veya testleri yapanlar tarafından kolaylıkla bir tablet veya telefonla bu sistemde kaydedebilirler. İşlem sonunda çeşitli çıktılar alınabilir veya kurum veya çalışanlara mail olarak gönderilebilir. Siz bu uygulamayla teb kar projenizi baştan sona sistem aracılığıyla yapmış olacaksınız böylece hiç bir veri kaybolmaz ayrıca çeşitli istatistik raporlar ve çizelgeleri saniyeler içinde alabilirsiniz. Eğer siz de AKAF Teb Kar yazılımına benzer bir uygulamaya sahip olmak istiyorsanız uzmanlarımızın ücretsiz danışmanlığından faydalanabilirsiniz.

Uygulamanın Özellikleri

Teknolojimiz

 

Yazılımımızın çekirdeği Node.js ile geliştirilmektedir ve bu bölümün en önemli noktası GraphQL mimarisi ile geliştirilmiş olmasıdır.

GraphQL, API’ler için bir sorgu dilidir ve API’ler için bir mimari olarak kabul edilir. GraphQL, ilk olarak mobil uygulamaların dahili kusurlarını gidermek için Facebook ortamında geliştirildi ve o zamandan beri özellikle sosyal medyada kullanılıyor. Son olarak, geliştirici topluluğuna 2015 yılında açık kaynak olarak tanıtıldı ve bugün API için yeni bir mimari haline geldi.

Dünyanın en iyi veri tabanlarından biri olan PostgreSQL kullanıyoruz.

Bu yazılımın Android ve IOS sürümleri yerel olarak GraphQL mimarisi ile kodlanmıştır ve yolcu ve sürücü sürümleri ayrıdır. Portal yönetimi ve web uygulaması sürümü (PWA), React.js ve GraphQL mimarisi ile geliştirilmiştir.

front end

back end

Sistem entegrasyonu

Uygulamanın Bazı Sayfaları

Teknolojiler

Ruby on Rails

Angular JS

jQuery

MongoDB

CSS3

HTML5

Ruby

Heroku

AWS

Entegrasyon

Facebook

Twitter

Google Maps

Heroku

Google Auth

AKAF şirketi hizmetleri

Bütün portföy

AKAF şirketi hakkında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

4 × 3 =

Menü