Swash Araba Yıkama Uygulaması

Yorum yapılmamış

Swash araba yıkama uygulaması benzersiz göz alıcı grafikleriyle, AKAF tarafından tasarlandı ve uygulandı.

Geleneksel araba yıkama yöntemlerinin modası geçmiş ve yerini çevrimiçi araba yıkama uygulaması almıştır. En uygun fiyata kaliteli araba yıkama hizmeti alabilmeniz için Swash Araba yıkama uygulaması AKAF tarafından tasarlandı.

Bir arabaya bakmak, çalışan insanların her zaman en büyük endişelerinden biridir. Çoğu durumda, şehir trafiğinde kalmak ve uzun araba yıkama kuyrukları bu insanlar için çok fazla rahatsızlığa neden olur. Bu nedenle bir araba yıkama uygulaması hayatınızın kolay olmasını sağlayacaktır..

Swash, arabanızı dilediğiniz yerde yıkamayı mümkün kılan şirkettir! Arabanızı susuz yıkamak için yüksek teknolojiye sahipler.

Şimdi siz de diğerleri gibi, yerinde araba yıkama uygulaması ile talep ederek arabanızın temizleme tarzını değiştirebilirsiniz. Çünkü bu sistem hem size hem de doğaya fayda sağlar. (Ne yazık ki, arabayı geleneksel yolla yani su ile yıkamak için en az 200 litre su kullanılıyor).

Swash Araba yıkama mobil uygulamasını kullanarak Çevrimiçi araç yıkamayla su tasarrufu yapın ve çevreyi koruyun ! Uzmanların tavsiyelerine ve su kıtlığı kriziyle ilgili endişelere göre, su tasarrufu bir zorunluluk haline geldi. Herkes çevre korumada ortak olmak için elinden geleni yapmalı.

Swash Araba Yıkama Uygulaması Özellikleri

Uygulaması ile siparişlerinizi daha iyi organize etmek için yapay zeka kullanıyoruz! Ayrıca müşterilerimize sipariş vermeleri için hangi günün daha iyi olduğunu söylemek için hava tahmini kullanıyoruz! Biz müşterilerimizi hava durumlarından dolayı yaptığımız indirimlerimizden haberdar ediyoruz.

Eğitimli ve seçkin personel ile evde, işte, otoparkta profesyonel bir şekilde 7/24 sizlere hizmet vermeye hazırız.

Swash aplikasyonunu Android / IOS uygulamaları ve hatta telefon numarası üzerinden sipariş vererek mobil araç yıkamanın en uygun fiyatını ödeyebilirsiniz.

Swash Araba Yıkama Uygulaması Müşteri Uygulaması, Personel Uygulaması ve Yönetici kontrol paneline sahiptir.

Swash müşteri uygulaması siparişlerinizin durumunu kontrol etme, Konumu göstermek için haritada arama yapabilme, Sanal cüzdanınızın bakiyesini artırma, Siparişlerinizde indirim kodunu kullanabilme ve Hesabınıza birden fazla araba  kaydetme gibi önemli özelliklere sahiptir. Ayrıca bu mobil uygulamanın Android ve IOS için 2 ayrı sürümü mevcuttur.

Swash Personel uygulamasında ise Personel, belirli bir siparişin başladığını/bittiğini duyurabilir, konumu yöneticiyle paylaşabilir, yapılacak siparişlerin listesini görebilir. Günün raporunu ve yaptıkları tüm siparişleri görebilirler veya sistemde çevrimiçi veya çevrimdışı olabilir.

Swash mobil uygulaması yönetici kontrol panelinde dinamik fiyat ve bilgilerle hizmetlerin listesini yönetebilmek, İş günleri ve çalışma saatleri listesini yönetebilmek, Araba markalarının ve modellerinin listesini yönetebilmek, İndirim kodlarını konumlara veya günlere göre yönetebilmek, Harita üzerinde personel takip edebilmek, Kullanıcı cüzdanını artırmak veya azaltabilmek gibi bir çok avantajlara sahiptir.

AKAF olarak Swash mobil uygulamayı yüksek teknolojilerle geliştirdiğimiz için kendimizle gurur duyuyoruz. React JS programlamasını kullanarak Front-End geliştirme, NodeJs kullanarak Back-End geliştirme ExpressJS çerçevesiyle, Native geliştirme kullanarak Android uygulamaları ve Native geliştirme kullanarak IOS uygulamalarını tasarladık.

Swash mobil uygulama araç yıkama online talep servisini henüz akıllı telefonunuza yüklemediyseniz, AKAF Android ve IOS cihazları için hazırladığı 2 ayrı sürümü App Store ve Google play’den indirebilirsiniz. Bir sonraki adımda ilk kaydı yaptıktan sonra ne zaman servise ihtiyacınız olursa, sadece giriş yapın ve kolayca talebinizi kaydedin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

6 + 18 =

Bizi instagramda takip edin

Toplantılarımızda en önemli olan müşteri memnuniyeti duygusu ve satış sonrası hizmettir! AKAF'ın benzersiz desteği, tüm teknik konularda sizi rahat ettirir
#Tasarım_uygulaması
#İstanbul_Mobile_uygulama
#akaf
#مهدی_فکری
...

TR🇹🇷Bu web sitesi Italy Remer firmasının İran'ı temsil etmesi emriyle tasarlanmış ve 2013 yılında yayınlanmıştır.
En🇺🇸This website was designed by order of Italy Remer to represent Iran and was published in 2013.
#akaf #remer
...

TR🇹🇷Tamin Ejtemai Organizasyon başkanlığının doğrudan gözetiminde faaliyet gösteren Tamin ejtemai şirketi'nin web portalı, AKAF firmasının diğer sadık müşterilerindendir. Bu koleksiyonun site tasarımı 2014 yılında yapıldı ve destek sözleşmesinin ardından bu firmanın hizmetindeyiz gururla.
En🇺🇸The web portal of Tamin ejtemai company, which operates under the direct supervision of Tamin Ejtemai Organization Presidency, is one of the other loyal customers of AKAF company. The site design of this collection was made in 2014 and we are proudly at the service of this company after the support contract.
#akaf #taminejtemaei
...

TR🇹🇷Arkadaşlarınızla, ailenizle veya şanslı bir rakiple yarışın ve HQ Trivia ve SnapQ'dan uyarlanan heyecan verici Dari Gap uygulamasında kazanın.
En🇺🇸Compete with your friends, family or a lucky opponent and win in the exciting Dari Gap app adapted from HQ Trivia and SnapQ.
#trivia #dari #gap #akaf
...

TR🇹🇷AKAF ekibi tarafından 2012 yılında site tasarımı ve özel satış yazılımı için hayata geçirilen Markazi ilindeki en yüksek konut ikiz kulesi ve bugün bu projeye destek sunmaktan gurur duyuyoruz.
En🇺🇸The tallest residential twin tower in Markazi, which was implemented by the AKAF team in 2012 for site design and special sales software, and today we are proud to support this project.
#ikiz #kule #akaf
...

TR🇹🇷Akkas khane web sitesi 2011'da hayata geçirildi ve halen birkaç yeniden tasarımla çalışıyor. Bu web sitesi 2011 yılından itibaren AKAF firmasının güvenlik kapsamındadır.
En🇺🇸The Akkas khane website was launched in 2011 and is still working with several redesigns. This website has been under the security coverage of AKAF company since 2011.
#akkaskhane #websitesi #akaf
...

TR🇹🇷 Swash, çevrimiçi hizmetler alanında en güçlü çevrimiçi araç yıkama yazılımı olan AKAF tarafından tasarlandı ve uygulandı.
En🇺🇸Swash was designed and implemented by AKAF, the most powerful online car wash software in the field of online services.
#akaf #swash #carwash
...

TR🇹🇷Start Wash markasının isteği üzerine bu sefer kıyafet alma ve gönderme vb. Çamaşır yıkama uygulaması AKAF tarafından gerçekleştirildi. Bu uygulama 2017'da çalışmaya başladı ve hem Android hem de İOS platformlarında uygulandı.
En🇺🇸At the request of the Start Wash brand, this time, receiving and sending clothes, etc. Laundry washing application was carried out by AKAF. This app started working in 2017 and has been implemented on both Android and iOS platforms.
#start #wash #yıkama #akaf
...

TR🇹🇷SnapQ ve HQ Trivia'ya benzer en iyi uygulama olan Mr.Quiz, AKAF tarafından heyecan verici çevrimiçi yarışmalar sunarak tasarlandı ve uygulandı.
En🇺🇸Mr.Quiz,the best app similar to SnapQ and HQ Trivia, was designed and implemented by AKAF, offering exciting online competitions.
#mrquiz #trivia #akaf #snap
...

TR🇹🇷Online taksi talebinde bulunmak için taksi bulma uygulaması, Zoodtaxi markasının talebi üzerine AKAF tarafından hayata geçirildi.
En🇺🇸The taxi finder application for online taxi request was implemented by AKAF at the request of the Zoodtaxi brand.
#zoodtaxi#online #taksi #akaf
...

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.

Menü