Startwash Uygulaması

Online kuru temizleme takip uygulaması

Startwash Hakkında

Bu sefer AKAF tarafından Start Wash markasının sırasına göre kıyafet vb. almak ve göndermek için çamaşır yıkama uygulaması oluşturuldu. Bu uygulama 2017 yılında çalışmaya başlamış ve hem Android hem de Apple platformlarında uygulanmıştır.

Temmuz 2017’de, müşterilerinin beklentilerini en kısa sürede karşılayabilen, farklı, akıllı ve mekanize hizmetlere sahip bir çamaşırhane olarak StartWash fikri bu işin tasarımcılarının aklına geldi. Bu yeni başlayan işin çeşitli yönlerini inceledikten sonra, Birleşik Arap Emirlikleri, Almanya, İspanya, İtalya ve Birleşik Krallık’ta uluslararası benzer modelleri ve son olarak kültürel, sağlık, coğrafi ve ekonomik yönlerden İtalyan PONY teknolojisini incelediler.

Son servis kapasitesi 2.000’den fazla giysiye sahip mekanize ve akıllı start-up çamaşır makinesi seti Eylül 2016’da devreye alındı.

Uygulamanın Özellikleri

Teknolojomiz

Yazılımımızın çekirdeği Node.js ile geliştirilmektedir ve bu bölümün en önemli noktası GraphQL mimarisi ile geliştirilmiş olmasıdır.

GraphQL, API’ler için bir sorgu dilidir ve API’ler için bir mimari olarak kabul edilir. GraphQL, ilk olarak mobil uygulamaların dahili kusurlarını gidermek için Facebook ortamında geliştirildi ve o zamandan beri özellikle sosyal medyada kullanılıyor. Son olarak, geliştirici topluluğuna 2015 yılında açık kaynak olarak tanıtıldı ve bugün API için yeni bir mimari haline geldi.

Dünyanın en iyilerinden biri olan PostgreSQL veritabanını kullanıyoruz.

Bu yazılımın Android ve IOS sürümleri yerel olarak GraphQL mimarisi ile kodlanmıştır ve yolcu ve sürücü sürümleri ayrıdır. Yönetim portalı sürümü ve web uygulaması sürümü (PWA), React.js ve GraphQL mimarisi ile geliştirilmiştir.

sistemin entegrasyonu

back end

front end

Uygulamanın Bazı Sayfaları

Entegrasyon

Facebook
Twitter
Google Maps

Heroku

Google Auth

Teknolojiler

Ruby on Rails
Angular JS
jQuery
MongoDB
CSS3
HTML5
Ruby
Heroku
AWS
Menü