Ekmek Sepeti Uygulaması

Ekmek Sepeti,Tahran’dki ekmek üretimi ve dağıtımı için zamandan ve paradan tasarruf etmemizi sağlayan en iyi uygulama.

Ekmek Sepeti Hakkında

 

Bir mobil uygulama ile online ekmek siparişi verebileceğinizi bilmek ilginizi çekebilir! Evet, ekmek sepeti programı bunu kullanıcıları için mümkün kılmıştır. Bu yazımızda programı yakından tanıtacağız.

Ekmek Sepeti uygulaması, kullanıcıların ihtiyaç duydukları ekmeği online olarak sipariş etmelerine olanak sağlamıştır. Ekmek Sepeti uygulaması kullanıcıları, siparişlerinin teslim süresini ayarlayabilir ve siparişlerini istedikleri yerde özel bir pakette teslim alabilirler.

Programı çalıştırdıktan sonra aktivasyon kodunu alabilmeniz için sizden telefon numaranızı girmeniz istenecektir. Bundan kısa süre sonra programa adres gibi tam bilgilerinizi girmeniz gerekir. Şu anda bu programda sadece mısır ve kepek ekmeği, basit ve susamlı olmak üzere iki şekilde satın alınabilmektedir. Ekmek çeşidini ve adedini seçtikten sonra ekmek teslim zamanını da belirleyebilirsiniz.

Bilgileri onayladıktan sonra sipariş faturası görüntülenecektir. Ekmek Sepeti uygulaması, ekmeği özel bir pakette müşterilerine ulaştırıyor. Bu nedenle, ekmek maliyetine paketleme maliyeti eklenecek ve siparişiniz için online ödeme kısmına yönlendirileceksiniz. Ne yazık ki, şu anda kullanıcılar sipariş için nakit ödeme yapamıyor. Ekmek sepeti programı siparişinizi kaydettikten ve ücreti ödedikten sonra mahallenize en yakın fırını seçer ve istediğiniz fırından ekmek satın aldıktan sonra siparişi size belirtilen saatte teslim eder.

Uygulama Özellikleri

Teknolojimiz

 

Yazılımımızın çekirdeği Node.js ile geliştirilmektedir ve bu bölümün en önemli noktası GraphQL mimarisi ile geliştirilmiş olmasıdır.

GraphQL, API’ ler için bir sorgu dilidir ve API’ ler için bir mimari olarak kabul edilir. GraphQL, ilk olarak mobil uygulamaların dahili kusurlarını gidermek için Facebook ortamında geliştirildi ve o zamandan beri özellikle sosyal medyada kullanılıyor. Son olarak, geliştirici topluluğuna 2015 yılında açık kaynak olarak tanıtıldı ve bugün API için yeni bir mimari haline geldi.

Dünyanın en iyilerinden biri olan PostgreSQL veri tabanını kullanıyoruz.

Bu yazılımın Android ve IOS sürümleri yerel olarak GraphQL mimarisi ile kodlanmıştır ve yolcu ve sürücü sürümleri ayrıdır. Yönetim portalı sürümü ve web uygulaması sürümü (PWA), React.js ve GraphQL mimarisi ile geliştirilmiştir.

sistem entegrasyonu

back end

front end

Uygulamanın Bazı Sayfaları

Entegrasyon

Facebook
Twitter
Google Maps

Heroku

Google Auth

Teknolojiler

Ruby on Rails
Angular JS
jQuery
MongoDB
CSS3
HTML5
Ruby
Heroku
AWS

AKAF şirketi hizmetleri

Bütün portföy

AKAF şirketi hakkında

Menü