Mina Rezidans Satış Portalı

Maskan Bank Finans Grubu merkezli  Mina Residans Projesinin konut birimlerinin ön satış sistemi

Mina Rezidans Hakkında

Bank Maskan’ın finans grubuna ait Mina Rezidans projesinin konut birimlerinin ön satış sistemi 2014 yılında AKAF ekibi tarafından hayata geçirilmiştir. Bu web portalı 2016 yılında güncellenerek yeni grafikler ve uygulamalar ile yayına girmiştir.
Bu kompleks Maskan Bank Finans Grubu yatırımı ile 13520 metrekare arsa üzerinde 13 katlı ve gemi şeklinde projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. Süpermarket, kreş, çocuklar için oyun alanı ve ofis ve hizmet binaları 9000 metre yeşil alana sahip olması, çeşmeleri ve dinlenme alanları bu konut kompleksinin diğer özellikleridir. Mina Rezidans kompleksi 13.520 metrekare alan Marjan sahili arazilerinde yer almaktadır.

Uygulamanın Özellikleri

Teknolojimiz

Yazılımımızın çekirdeği Node.js ile geliştirilmektedir ve bu bölümün en önemli noktası GraphQL mimarisi ile geliştirilmiş olmasıdır.

GraphQL, API’ler için bir sorgu dilidir ve API’ler için bir mimari olarak kabul edilir. GraphQL, ilk olarak mobil uygulamaların dahili kusurlarını gidermek için Facebook ortamında geliştirildi ve o zamandan beri özellikle sosyal medyada kullanılıyor. Son olarak, geliştirici topluluğuna 2015 yılında açık kaynak olarak tanıtıldı ve bugün API için yeni bir mimari haline geldi.

Dünyanın en iyilerinden biri olan PostgreSQL veritabanını kullanıyoruz.

Bu yazılımın Android ve IOS sürümleri yerel olarak GraphQL mimarisi ile kodlanmıştır ve yolcu ve sürücü sürümleri ayrıdır. Yönetim portalı sürümü ve web uygulaması sürümü (PWA), React.js ve GraphQL mimarisi ile geliştirilmiştir.

sistem entegrasyonu

back end

front end

Uygulamanın Bazı Sayfaları

Teknolojiler

Ruby on Rails
Angular JS
jQuery
MongoDB
CSS3
HTML5
Ruby
Heroku
AWS

Entegrasyon

Facebook
Twitter
Google Maps

Heroku

Google Auth
Menü