Almadar Firması Siraj Kulesi

Bu proje Al-Madar adlı Katar merkezli şirket tarafından yaptırılmıştır ve Dubai’de bulunan Siraj Kulesi ile ilgilidir.

Siraj Tower Satış Sistemi Hakkında

Bu proje, Al-Madar adlı Katar merkezli şirket tarafından Dubai’deki Siraj Kulesi ile ilgilidir. Bu sistem, bir konut birimi kiralamak için rezervasyon yapma görevine sahiptir.

162 metre yüksekliğindeki Siraj Doha Uluslararası Kulesi, 56 katlı İran’ın en yüksek konut kulesidir. Yerde 43 suit, 172 iki yatak odalı daire, 313 üç yatak odalı daire, 16 dört yatak odalı daire, 11 tripleks penthouse daire ve 17 ticari ünite olmak üzere 572 üniteden oluşan 3 kanat ve 220.000 metrekare altyapıya sahiptir.

Uygulama yazarının online satış sistemi, bu koleksiyonun tüm birimlerini online alanda satmayı başarmıştır. Ayrıca bu kompleksin otomasyonu AKAF Grup tarafından tasarlanmakta ve işletilmektedir.

Uygulamanın Özellikleri

Teknolojimiz

Yazılımımızın çekirdeği Node.js ile geliştirilmektedir ve bu bölümün en önemli noktası GraphQL mimarisi ile geliştirilmiş olmasıdır.

GraphQL, API’ler için bir sorgu dilidir ve API’ler için bir mimari olarak kabul edilir. GraphQL, ilk olarak mobil uygulamaların dahili kusurlarını gidermek için Facebook ortamında geliştirildi ve o zamandan beri özellikle sosyal medyada kullanılıyor. Son olarak, geliştirici topluluğuna 2015 yılında açık kaynak olarak tanıtıldı ve bugün API için yeni bir mimari haline geldi.

Dünyanın en iyi veri tabanlarından biri olan PostgreSQL kullanıyoruz.

Bu yazılımın Android ve IOS sürümleri yerel olarak GraphQL mimarisi ile kodlanmıştır ve yolcu ve sürücü sürümleri ayrıdır. Portal yönetimi ve web uygulaması sürümü (PWA), React.js ve GraphQL mimarisi ile geliştirilmiştir.

front end

back end

Sistem entegrasyonu

Uygulamanın Bazı Sayfaları

Teknolojiler

Ruby on Rails
Angular JS
jQuery
MongoDB
CSS3
HTML5
Ruby
Heroku
AWS

Entegrasyon

Facebook
Twitter
Google Maps

Heroku

Google Auth
Menü