Eleman.net’e benzer uygulama tasarımı

Eleman.net’e benzer uygulama tasarımı

Yorum yapılmamış

Eleman.net’e benzer uygulama tasarımı AKAF’ın profesyonel ekibinin gerçekleştirdiği bir diğer faaliyettir.AKAF firması bugüne kadar çok başarılı projeler hayata geçirmiştir ve uygulama tasarımı gerçekleştirdiği onlarca hizmetten sadece biridir. Bu şirketin ana faaliyeti Android, iOS ve PWA versiyonu mobil uygulamalar tasarlamaktır.

Eleman.net iş ilanları uygulaması ile kolaylıkla iş arayıp, kariyer sahibi olabilirsiniz. Eleman.net, iş arayan kişileri ve eleman arayan firmaları bir araya getiriyor.

Eleman.net nedir?

Eleman.net ile, bireysel üyeler internet üzerinde özgeçmiş hazırlayıp, kaydedip ve iş başvurusu yapabilirler.

Üyelerin kendi hazırladıkları özgeçmişleri, bu uygulama kapsamında, işverenler tarafından görüntülenebilmektedir.

Eleman.net Hem mobil uygulama ve hem harika bir siteye sahipdir. İş ilanları sitesinde, 2005 yılından beri (kurulduğu günden bu yana) firmalara aradıkları nitelikli elemanları sağlayıp, başka taraftan da adayların en hızlı şekilde istihdam edilmesini amaçladı.

Elemen.netmobil uygulaması, daha yeni mezun olan, hala üniversiteyi bitiremeyen okumaya  devam eden gençlerden tecrübelilere ve işlerinde uzmanlara, Her sektör ve pozisyondaki adaylar için binlerce iş ilanı ve kariyer fırsatı sunuyor. Diğer yandan da eleman arayanlar için milyonlarca aday sunup onlara değerlendirme ve seçme şansı veriyor.  Bu mobil uygulama, bu 15 yılda  2,1 milyon iş ilanı ve  yaklaşık 70 milyon başvuru ile 620 bin kişiye istihdam olanağı sağlamıştır.

Eleman.net’in özellikleri nedir?

Elemen.net mobil uygulamasıbirçok ayırt edici özelliklere  sahipdir. Kolay kullanımı, hızlı  ve kaliteli altyapısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile 10 milyondan fazla iş arayana  ve  yaklaşık 300.000  üye firma ve hizmet verebilmek büyük başarıdır.

Sadece Eleman.netmobil uygulamasında olan birçok özellik ile iş arayanlar kariyer  istedikleri hedefe, eleman arayanlar sektörlerinde de uzman ve yetenekli iş arayanlara ulaşmak için yakınımdaki işler ve adaylar, akıllı sıralama, video özgeçmiş gibi birçok özelliği kullanabiliyor.

Bu akıllı telefon aplikasyonunda hem Özgeçmiş oluşturmadan ve hem özgeçmiş oluşturucu ile cv oluşturup, iş arayabilirsin!

Özgeçmiş oluşturmadan Türkiye’nin tüm şehirlerinde yayınlanan online iş ilanları arasından kendine uygun olanlara iş başvurusu yapabilirsin. İş ilanı yayınlayan firmaların telefon numaralarını görebilir, iş başvurusu yaptığınız firmalara başvurunun durumunu sorabilirsin.

Ayrıca özgeçmiş oluşturucu ile cv oluşturup  özgeçmişini online olarak düzenleyebilirsin. Eleman.net İşkur tarafından verilen lisans ile eleman ilanları yayınlamaktadır, bu yüzden eleman arayışı olan firmalar ve iş ilanı vermek istiyorum diyen tüm firmalar ilan yayınlayabilir.

Gazeteye ilan vermek size zaman kaybettirir. Eleman.net mobil uygulaması ile rahat birşekilde ücretsiz iş ilanı ile deneme ilanı yayınlayabilirsiniz. Bu uygulama üzerinden, iş ilanı ver diyerek ilan yayınlayabilir, iş başvurularını inceleyebilirsin.

İş arama motoru ile çevrendeki işlere ulaşabilir, harita üzerinden iş arayabilirsin. İş alarmı kurarak aramanıza uygun yeni bir iş geldiğinde e posta ve mobil bildirim ile tarafına gönderilmesini sağlayabilirsin.

Sende İş arıyorum diyorsan hemen online özgeçmiş oluştur seninde 24 saatte hemen işin olsun.

Şimdi, Türkiye’nin iş ilanlarına ve Eleman.net’e nasıl ulaşabilirim diye  soruyorsan, Eleman.net sitesinden ya da iOS ve Android mobil cihazlar için hayata geçirdiği mobil uygulamasıile iş ilanlarına her an, her yerden hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Eleman.net İş İlanları uygulamasını iOS cihazlarında indirebilmek  içinAppStoreüzerinden, Android cihazlarınız için ise Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

AKAF’tan Eleman.net’e benzer  bir mobil uygulama tasarımı. 14 yaşındaki AKAF olarak Eleman.net’e mobil uygulamasının ve web sitesinin özelliklerini analiz edebiliyor, kişiselleştirme için ihtiyaç duyduğunuz öğeleri tasarlayıp, size en iyi kaliteyi sunabiliriz.  daha fazla bilgi için AKAF web sitesinde yer alan iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

AKAF Firmasının Eleman.net ile hiçbir bağlantısı yoktur ve hiçbir üretim veya uygulama aşaması AKAF firmasına ait değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

four × five =

Bizi instagramda takip edin

Toplantılarımızda en önemli olan müşteri memnuniyeti duygusu ve satış sonrası hizmettir! AKAF'ın benzersiz desteği, tüm teknik konularda sizi rahat ettirir
#Tasarım_uygulaması
#İstanbul_Mobile_uygulama
#akaf
#مهدی_فکری
...

TR🇹🇷Bu web sitesi Italy Remer firmasının İran'ı temsil etmesi emriyle tasarlanmış ve 2013 yılında yayınlanmıştır.
En🇺🇸This website was designed by order of Italy Remer to represent Iran and was published in 2013.
#akaf #remer
...

TR🇹🇷Tamin Ejtemai Organizasyon başkanlığının doğrudan gözetiminde faaliyet gösteren Tamin ejtemai şirketi'nin web portalı, AKAF firmasının diğer sadık müşterilerindendir. Bu koleksiyonun site tasarımı 2014 yılında yapıldı ve destek sözleşmesinin ardından bu firmanın hizmetindeyiz gururla.
En🇺🇸The web portal of Tamin ejtemai company, which operates under the direct supervision of Tamin Ejtemai Organization Presidency, is one of the other loyal customers of AKAF company. The site design of this collection was made in 2014 and we are proudly at the service of this company after the support contract.
#akaf #taminejtemaei
...

TR🇹🇷Arkadaşlarınızla, ailenizle veya şanslı bir rakiple yarışın ve HQ Trivia ve SnapQ'dan uyarlanan heyecan verici Dari Gap uygulamasında kazanın.
En🇺🇸Compete with your friends, family or a lucky opponent and win in the exciting Dari Gap app adapted from HQ Trivia and SnapQ.
#trivia #dari #gap #akaf
...

TR🇹🇷AKAF ekibi tarafından 2012 yılında site tasarımı ve özel satış yazılımı için hayata geçirilen Markazi ilindeki en yüksek konut ikiz kulesi ve bugün bu projeye destek sunmaktan gurur duyuyoruz.
En🇺🇸The tallest residential twin tower in Markazi, which was implemented by the AKAF team in 2012 for site design and special sales software, and today we are proud to support this project.
#ikiz #kule #akaf
...

TR🇹🇷Akkas khane web sitesi 2011'da hayata geçirildi ve halen birkaç yeniden tasarımla çalışıyor. Bu web sitesi 2011 yılından itibaren AKAF firmasının güvenlik kapsamındadır.
En🇺🇸The Akkas khane website was launched in 2011 and is still working with several redesigns. This website has been under the security coverage of AKAF company since 2011.
#akkaskhane #websitesi #akaf
...

TR🇹🇷 Swash, çevrimiçi hizmetler alanında en güçlü çevrimiçi araç yıkama yazılımı olan AKAF tarafından tasarlandı ve uygulandı.
En🇺🇸Swash was designed and implemented by AKAF, the most powerful online car wash software in the field of online services.
#akaf #swash #carwash
...

TR🇹🇷Start Wash markasının isteği üzerine bu sefer kıyafet alma ve gönderme vb. Çamaşır yıkama uygulaması AKAF tarafından gerçekleştirildi. Bu uygulama 2017'da çalışmaya başladı ve hem Android hem de İOS platformlarında uygulandı.
En🇺🇸At the request of the Start Wash brand, this time, receiving and sending clothes, etc. Laundry washing application was carried out by AKAF. This app started working in 2017 and has been implemented on both Android and iOS platforms.
#start #wash #yıkama #akaf
...

TR🇹🇷SnapQ ve HQ Trivia'ya benzer en iyi uygulama olan Mr.Quiz, AKAF tarafından heyecan verici çevrimiçi yarışmalar sunarak tasarlandı ve uygulandı.
En🇺🇸Mr.Quiz,the best app similar to SnapQ and HQ Trivia, was designed and implemented by AKAF, offering exciting online competitions.
#mrquiz #trivia #akaf #snap
...

TR🇹🇷Online taksi talebinde bulunmak için taksi bulma uygulaması, Zoodtaxi markasının talebi üzerine AKAF tarafından hayata geçirildi.
En🇺🇸The taxi finder application for online taxi request was implemented by AKAF at the request of the Zoodtaxi brand.
#zoodtaxi#online #taksi #akaf
...

This error message is only visible to WordPress admins
Menü