Tak30 Taksi Uygulaması

Kolay ve güvenli ulaşım için Tak30.

Tak30 Hakkında

 

Ahvaz şehrinde bulunan en yeni ve en güncel taksilerden biri de bu günlerde toplum arasında oldukça iyi bir konuma sahip olan internet taksileridir. Bu taksiler şehrin her yerinde, şehir dışında 24 saat hizmet vermektedir ve oldukça uygun bir ücret karşılığında gideceğiniz yere en kısa sürede ulaşmak için kullanabilirsiniz.

Bu taksileri rezerve etmek için tek yapmanız gereken telefonunuza taksi uygulamasını yüklemek ve haritada bulunduğunuz yeri kalkış noktası olarak belirtmek, ardından çevrenizdeki internet taksilerinin bulunabilmesi için varış yerini belirtmek. Sonrasında size en yakın taksi talebinizi kabul edecektir.

Taksiler talep sonrasında hemen belirttiğiniz yere gelecek ve araç özellikleri ile ilgili sahip olduğunuz sistem bilgilerini kontrol edip bilgileri kontrol ederek bu taksileri kullanabilirsiniz.

Özellikle otobüse veya diğer toplu taşıma araçlarına ve acentelere ulaşamadığınızda, herhangi bir endişe ve gecikme yaşamadan istediğiniz yere gidebileceğiniz durumlarda internet taksilerini kullanmak oldukça faydalıdır. İnternet taksiler normal taksilere göre daha ucuzdur.

Uygulamanın özellikleri

Teknolojimiz

 

Yazılımımızın çekirdeği Node.js ile geliştirilmektedir ve bu bölümün en önemli noktası GraphQL mimarisi ile geliştirilmiş olmasıdır.

GraphQL, API’ ler için bir sorgu dilidir ve API’ ler için bir mimari olarak kabul edilir. GraphQL, ilk olarak mobil uygulamaların dahili kusurlarını gidermek için Facebook ortamında geliştirildi ve o zamandan beri özellikle sosyal medyada kullanılıyor. Son olarak, geliştirici topluluğuna 2015 yılında açık kaynak olarak tanıtıldı ve bugün API için yeni bir mimari haline geldi.

Dünyanın en iyilerinden biri olan PostgreSQL veri tabanını kullanıyoruz.

Bu yazılımın Android ve IOS sürümleri yerel olarak GraphQL mimarisi ile kodlanmıştır ve yolcu ve sürücü sürümleri ayrıdır. Yönetim portalı sürümü ve web uygulaması sürümü (PWA), React.js ve GraphQL mimarisi ile geliştirilmiştir.

Sistem entegrasyonu

back end

front end

Uygulamanın Bazı Sayfaları

Entergasyon

Facebook
Twitter
Google Maps

Heroku

Google Auth

Teknolojiler

Ruby on Rails
Angular JS
jQuery
MongoDB
CSS3
HTML5
Ruby
Heroku
AWS

AKAF şirketi hizmetleri

Bütün portföyümüz

AKAF şirketi hakkında

Menü