Havaist’e benzer uygulama tasarımı

Yorum yapılmamış

Havaist’e benzer uygulama tasarımı AKAF’ın profesyonel ekibinin gerçekleştirdiği bir diğer faaliyettir.AKAF firması bugüne kadar çok başarılı projeler hayata geçirmiştir ve uygulama tasarımı gerçekleştirdiği onlarca hizmetten sadece biridir. Bu şirketin ana faaliyeti Android, iOS ve PWA versiyonu mobil uygulamalar tasarlamaktır.

 İstanbul Yeni Havalimanına ulaşımı için Havaist Mobil uygulaması yolculara hizmet vermek için tasarlanmış ve ücretsiz indirebilmek için marketlerde mevcuttur.

İstanbul Havalimanı Nerede?

22 Milyar Euroluk ihalesi ile Türkiye tarihinin en büyük ihalesi olarak kayıtlara geçmiş olan İstanbul Havalimanı,Karadeniz’in kıyısında Arnavutköy ilçesinde 76 kilometrekare alana, 2018 yılında  inşa edilmiş.

Başka havalimanlarla kıyaslarsak İstanbul Havalimanı, Dünyanın en büyük Havalimanlarından biridir.

İstanbul Havalimanı Ulaşım seçenekleri nedir?

İstanbul Havalimanına ulaşmak için çeşitli yöntemler var. Kendi aracınızla gitmeyi saymazsak geriye bir tek kiralık Taksi seçeneği kalmıyor artık! Kiralık araç, Otellerin havalimanı transfer araçları, VİP Havalimanı araçları ve daha ekonomik ve konforlu olduğu  nedeniyle Herkesin merak ettiği Havaist servis araçları ile İstanbul Havalimanına gitmek mümkün.

Havaist Nedir?

Havaist ile rahatlıkla kesintisiz yolculuk yaşayabilirsiniz. Havaist , İstanbul Havalimanı’ndan İstanbul içi geliş-gidiş yönlerinde belirli noktalara transfer işlemi yapacak olan yeni bir kuruluştur.

Havaist’ın kullandığı araçlar, yolcu rahatlığını esas alarak tasarlanmış. Bütün araçlar Özellikle COVİD.19 pandemisi yayıldıktan sonra düzenli olarak dezenfekte ediliyor.

Havaist araçları, Bedava WİFİ hizmeti ve araç içi TV ekranları gibi hizmetler sağlayarak, Rahat bir yolculuk yapılabilmesi için, koltuklar arası geniş mesafeler ve ayarlanabilir koltuk başlıkları gibi özelliklerle yolculuğu keyifli bir hale getiriyor.

Ayrica taşınabilecek tüm hayvanlar Havaist’e bağlı otobüslere de kabul ediliyor. Araçlarda hizmet veren Görevliler  ise kibar ve işlerini düzgün yapan insanlarlar.

7/24 çalışmakta olan Havaist ulaşım otobüsleri kesintisiz hizmet vermekte. Bayramlar ve özel günler gibi yoğunluğun yüksek olduğu dönemlerde  de ek sefer  koyarak ve yeni güzergahlar açarak havalimanı yolcularını havalimanına intikal ettiriyor.

Havaist mobil uygulaması Nedir ve sahip olduğu özellikler Ne?

Havaist mobil uygulaması, 2018’den beri İstanbul Havalimanı ile İstanbul’un onlarca noktası arasında yolcu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır.

Havaist mobil uygulamasında, Havalimanı ulaşım rehberi olarak sefer saatleri, güzergah ve mesafe bilgileri gibi bir çok bilgiye erişebilirsiniz. Havaist online uygulamasını akıllı telefonunuza Google play ve Appstore marketlerinden indirip üyelik oluşturabilir hatta Kredi Kartınızı kullanarak ulaşım bileti bile satın alabilirsiniz.. Havaist mobil uygulaması üzerinden Güvenli ve konforlu bir yolculuk öncesi hesabınıza kredi kartınız ile bakiye yapıp, Araç içerisinde uygulamanın üretmiş olduğu QR kodu validatöre okutarak ödeme yapabilirsiniz.

Havaist Aplikasyon da Ulaşım Rehberi içerisinde Havaist Çalışma Saatleri ve Hareket Zamanlarını inceleyebileceğiniz. Bu mobil uygulama da , Güncel ücretleri, güzergah, hat bilgilerini ve  daha çok bilgiyi takip edebilirsiniz.

Şimdi gelelim en önemli konulardan ve Havaist’in bariz özelliklerinden birine; Yani ödeme. Havaist mobil uygulama İstanbul Havalimanına gitmek için kullanacağınız Havaist otobüslerine kişi sayısına göre ödeme yapmanız gerekmektedir. 0-6 yaş çocuklar ücrete tabi değildir. Ödemeler bindiğiniz hat numarasına ve durağa göre değişebilmektedir. Havaist fiyatları bindiğiniz durağın İstanbul Havalimanına olan mesafe ile orantılı olarak belirlenmiştir. Havaist mobil uygulamasında ödeme yapmak için nakit, kredi kartı ve karekod uygulaması olarak 3 farklı yöntem kullanabilirsiniz.

Sonunda Havaist Mobil aplikasyonuna nasıl ulaşıcağınızı bilmiyorsanız, endişe etmeyin! Bu mobil uygulama hem Android cihazlarda ve hem IOS cihazlarında için mevcuttur. Dilediğiniz zaman ücretsiz olarak marketlerden indirebilirsiniz.

AKAF’tan Havaist’e benzer  bir mobil uygulama tasarımı. 14 yaşındaki AKAF olarak Havaist’e mobil uygulamasının ve web sitesinin özelliklerini birlikte analiz edebiliyor, kişiselleştirme için ihtiyaç duyduğunuz öğeleri tasarlayıp, size en iyi kaliteyi sunabiliriz.  daha fazla bilgi için AKAF web sitesinde yer alan iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.


AKAF Firmasının Havaist ile hiçbir bağlantısı yoktur ve hiçbir üretim veya uygulama aşaması AKAF firmasına ait değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

thirteen − 1 =

Bizi instagramda takip edin

Toplantılarımızda en önemli olan müşteri memnuniyeti duygusu ve satış sonrası hizmettir! AKAF'ın benzersiz desteği, tüm teknik konularda sizi rahat ettirir
#Tasarım_uygulaması
#İstanbul_Mobile_uygulama
#akaf
#مهدی_فکری
...

TR🇹🇷Bu web sitesi Italy Remer firmasının İran'ı temsil etmesi emriyle tasarlanmış ve 2013 yılında yayınlanmıştır.
En🇺🇸This website was designed by order of Italy Remer to represent Iran and was published in 2013.
#akaf #remer
...

TR🇹🇷Tamin Ejtemai Organizasyon başkanlığının doğrudan gözetiminde faaliyet gösteren Tamin ejtemai şirketi'nin web portalı, AKAF firmasının diğer sadık müşterilerindendir. Bu koleksiyonun site tasarımı 2014 yılında yapıldı ve destek sözleşmesinin ardından bu firmanın hizmetindeyiz gururla.
En🇺🇸The web portal of Tamin ejtemai company, which operates under the direct supervision of Tamin Ejtemai Organization Presidency, is one of the other loyal customers of AKAF company. The site design of this collection was made in 2014 and we are proudly at the service of this company after the support contract.
#akaf #taminejtemaei
...

TR🇹🇷Arkadaşlarınızla, ailenizle veya şanslı bir rakiple yarışın ve HQ Trivia ve SnapQ'dan uyarlanan heyecan verici Dari Gap uygulamasında kazanın.
En🇺🇸Compete with your friends, family or a lucky opponent and win in the exciting Dari Gap app adapted from HQ Trivia and SnapQ.
#trivia #dari #gap #akaf
...

TR🇹🇷AKAF ekibi tarafından 2012 yılında site tasarımı ve özel satış yazılımı için hayata geçirilen Markazi ilindeki en yüksek konut ikiz kulesi ve bugün bu projeye destek sunmaktan gurur duyuyoruz.
En🇺🇸The tallest residential twin tower in Markazi, which was implemented by the AKAF team in 2012 for site design and special sales software, and today we are proud to support this project.
#ikiz #kule #akaf
...

TR🇹🇷Akkas khane web sitesi 2011'da hayata geçirildi ve halen birkaç yeniden tasarımla çalışıyor. Bu web sitesi 2011 yılından itibaren AKAF firmasının güvenlik kapsamındadır.
En🇺🇸The Akkas khane website was launched in 2011 and is still working with several redesigns. This website has been under the security coverage of AKAF company since 2011.
#akkaskhane #websitesi #akaf
...

TR🇹🇷 Swash, çevrimiçi hizmetler alanında en güçlü çevrimiçi araç yıkama yazılımı olan AKAF tarafından tasarlandı ve uygulandı.
En🇺🇸Swash was designed and implemented by AKAF, the most powerful online car wash software in the field of online services.
#akaf #swash #carwash
...

TR🇹🇷Start Wash markasının isteği üzerine bu sefer kıyafet alma ve gönderme vb. Çamaşır yıkama uygulaması AKAF tarafından gerçekleştirildi. Bu uygulama 2017'da çalışmaya başladı ve hem Android hem de İOS platformlarında uygulandı.
En🇺🇸At the request of the Start Wash brand, this time, receiving and sending clothes, etc. Laundry washing application was carried out by AKAF. This app started working in 2017 and has been implemented on both Android and iOS platforms.
#start #wash #yıkama #akaf
...

TR🇹🇷SnapQ ve HQ Trivia'ya benzer en iyi uygulama olan Mr.Quiz, AKAF tarafından heyecan verici çevrimiçi yarışmalar sunarak tasarlandı ve uygulandı.
En🇺🇸Mr.Quiz,the best app similar to SnapQ and HQ Trivia, was designed and implemented by AKAF, offering exciting online competitions.
#mrquiz #trivia #akaf #snap
...

TR🇹🇷Online taksi talebinde bulunmak için taksi bulma uygulaması, Zoodtaxi markasının talebi üzerine AKAF tarafından hayata geçirildi.
En🇺🇸The taxi finder application for online taxi request was implemented by AKAF at the request of the Zoodtaxi brand.
#zoodtaxi#online #taksi #akaf
...

This error message is only visible to WordPress admins
Menü