BlaBlaCar

BlaBlaCar’a benzer uygulama tasarımı

BlaBlaCar’a Benzer Uygulama Tasarımı

Bir süre önce AKAF sosyal ağlarında BlaBlaCar uygulamasını tam olarak anlattığımız bir video yayınlandı ve çok beğenildi.

Bu yazıda, bu uygulamaya daha fazla dikkat etmek istiyoruz.

BlaBlaCar uygulaması, en saygın ve iyi bilinen şehir dışı ulaşım uygulamalarından biridir.

Ve çalışma şekli Uber’e çok yakın, şu farkla ki şehir dışı ulaşım konusunda daha uzmanlaşmış çalışıyor ve açıklanan ücret inanılmaz derecede düşük ve makul!

Bildiğiniz gibi Uber uygulama tasarımı farklı ülkelerde farklı politikalar uygulamıştır ve bu uygulamanın temel amacı sürücü ile yolcuyu hızlı ve kolay bir şekilde birbirine bağlamak ve belki de yolcu için en büyük avantajı daha kolay olmasıdır. en yakın şoföre ulaşmak için ona doğru gidiyor!

Ancak seyahat masrafları açısından BlablaCar’ın bu seyahatlerin maliyetini düşürmeye hiç niyeti yok!

Bu arada amaç, seyahat fiyatını düşürmekten daha fazla şeffaflık ve sürücülerin suistimal edilmesini önlemek!

Belki de bu politikanın nedenlerinden biri, bugün Uber’de araba kullanmanın bir iş olması ve Uber sürücülerinin, taksi şoförleri gibi ilk işlerini Uber’de çalışmak olarak tanımlamaları ve bu da onların bir yerde finansal beklentileri olmasını sağlıyor!

 

BlaBlaCar Uygulamasını Oluşturma Amacı

Bir BlaBlaCar uygulaması oluşturmak bir işe dayalı değildir ve arabayla seyahat etmeyi planlayan kişiler seyahatlerini başkalarıyla paylaşabilir ve çok küçük bir ücret karşılığında diğer yolcuları seçebilir.

BlaBlaCar reklam yöntemlerinden biri de kendi yoluna giden ve yanındaki arabasının boş koltuklarından para kazanan bir kişiye gelir sağlamaktır.

Başka bir yöntem, seyahat ve birkaç saat hatta günlerce seyahat etme olasılığı nedeniyle, bazı kişilerin sosyal ilişkiler geliştirmek ve yeni arkadaşlar edinmek için bu uygulamayı kullanmasını ve şehir dışında uzun mesafeli ulaşımlarında yeni arkadaşlar edinmesini sağlar.

Bu uygulamanın bu transfer için aldığı ücret önemsizdir ve yolcuya ve sürücüye verdiği hizmetlere kıyasla gerçekten önemsiz olduğu söylenebilir!

Ancak bu projenin küreselleşmesi ve bu uygulama tarafından yapılan saatlik yolculuk sayısının yüksek olması, onu sahipleri için iyi bir kazanç haline getiriyor.

Aslında startup para kazanma algoritmanızı doğru bir şekilde kurduğunuzda başarı mutlaka yanınızda olacak!

Bu uygulamada yolcular çok heveslidir çünkü uzun mesafeli yolculuklarında kapalı taksilere göre yaklaşık %70-90 oranında maliyet düşüşü yaşarlar!

Sürücüler de işbirliği yapmaya çok hevesliler çünkü arabalarının boş koltuklarını ve yolculuklarını yapmak için gitmeleri gereken rotayı zaten paylaşıyorlar, başka bir deyişle, yoktan para kazanıyorlar!

Tabii ki, bu start-up’ın sahipleri de yolcuların ve sürücülerin rahat karşılaması ve coşkusundan gelir elde ediyor ve her yolculukta bir komisyon alıyor! ‌

 

AKAF uygulama tasarım şirketi –  0090 2122122897924

 

BlaBlaCar Uygulamasında Kullanılan Teknolojiler

Bu uygulama modellerinde kullanılan teknolojiler çok önemli!‌ Bu uygulama modelleri internet taksi uygulamasının tasarım yapısına çok benziyor ve en son teknolojilerle yazılması gerekiyor hatta Android ve IOS sürümlerinin de native olması gerekiyor!

Aslında Hybrid kodlama bu tür projeler için hiç çalışmıyor ve ayrıca sunucu tarafı PHP ve ASP scripting kullanamıyor, bu da uygulamanın çok kısa sürede çökmesine neden oluyor.

Ancak bu tür projeler için profesyonel kodlama nedir? Ve bu projeler hangi teknolojilerle üretilmiş ve geliştirilmiştir?

 

Uber Internet Taxi yazılımının çekirdeği NODEJS ile yazılmıştır ve BLABLACAR da NODEJS kullanır ve GraphQL mimarisi bu uygulama modelindeki güçlü yönlerden biridir ve bu uygulamalarda ve Android uygulamalarında büyük verileri yönetmek için çok kullanışlıdır ve IOS tamamen NATIVE olarak yazılmıştır. .

Bu güncel ve modern yazılımın bir başka bölümünde ReactJS teknolojisi ile yapılan bu yazılımda web uygulama bölümü bulunmaktadır. Elbette birçok farklı teknoloji ve sunucu farklı amaçlar için kullanılıyor ancak genel olarak bu proje modelinde cluster yeteneğinin her şeyden daha önemli olduğunu belirtmek isteriz.

 

AKAF Uygulama Tasarım Şirketi

Akaf şirketi, 2016’dan beri çeşitli tipte İnternet taksi projeleri üzerinde aktif olarak çalışmakta ve genel olarak lokasyon ve RealTime lokasyonları üzerinde çalışmakta ve dünyada 8’den fazla ülke Akaf şirketi’nin uygulamaları ile çalışmakta ve şirketin benzersiz destek hizmetlerini kullanmaktadır.

AKAF’ta kullanılan teknolojiler, saygın ve büyük yazılımlarda kullanılan teknolojilerle aynı olduğu için teknik açıdan en ufak bir endişeye yol açmayacak yazılımları satın almanızı öneririz ve girişiminizle ilgili diğer konulara zaman ayırabilirsiniz.

AKAF, kendi yazdığı projeleri bir yıl ücretsiz destekle desteklerken, AKAF’ta 10 yılı aşan destek sözleşmeleri de bulunmaktadır ki bunları Hakkımızda bölümünde görebilirsiniz.

AKAF uzmanlarının ücretsiz danışmanlığından yararlanmak için firmanın iletişim numaralarını arayabilir ve danışma almak için görüşme saatini belirleyebilirsiniz. AKAF’ın uzmanları ve teknik danışmanları projeniz hakkında tavsiyelerde bulunmaya hazırdır ve bu arada bu uygulama tasarım şirketinin kapsamlı çalışmalarını görebilirsiniz. AKAF 2006 yılında kuruldu ve tabii ki AKAF’ın tarihçesini hakkımızda menüde görebilirsiniz.

–  0090 2122122897924

 

BlablaCar Uygulama Senaryosu

 

Bu uygulamada, sürücüler özel uygulamalarını indirebilir ve kayıt işlemine devam edebilir!Bu uygulama tasarımı hem Android hem de iOS platformlarında mevcuttur

Kayıt olmak için sürücülerin kimlik belgelerini, araba ve ehliyetlerini ibraz etmeleri ve başlangıç ​​doğrulamasını beklemeleri gerekmektedir! ‌

Doğrulamadan sonra istedikleri zaman seyahatlerini artırabilirler, örneğin, iki gün içinde İstanbul’dan Ankara’ya hareket edeceklerini ve 2 boş koltukları olduğunu ekliyorlar! Hatta kendi araba kurallarını bile koyabilirler! ‌ Örneğin sigaranın serbest olup olmadığı, arabaya evcil hayvan getirilip getirilemeyeceği! Ya da arka koltuklarda sadece iki kişi ya da üç kişi! Bu geziyle ilgili tüm kuralları ve hatta ek açıklamaları yazabilir!

Ayrıca belirlenmesi gereken bir diğer kısım da yolcuların inip bineceği yer! Bu bölüm, yol boyunca her bir yolcunun yolculuk sırasında seçmesi ve binmesi için uygun olan birkaç farklı istasyona sahip olabilir!

Tabii ki, maliyet sabittir ve insanların nerede bindiği önemli değil! ‌

Gerçek şu ki, bu sistemde yolcu, otomobilin ve sürücünün sürüş hakkına sahip olduğu konusunda rahattır ve bir bilet satın almadan ve nihai onay vermeden önce, bu sürücünün önceki yolcularının kendisiyle seyahat etme konusundaki görüşlerini okuyabilir.

Ayrıca tüm yolcuların sürücüye verdiği ortalama toplam puanı da görür! Böylece çok daha güvenilebilir!‌

Ancak şehir dışına çıkmanın birçok hassasiyeti vardır. Bu sistemde amatör/genç ya da yaşlı sürücüler/hanımefendiler ya da baylar bulunuyor ve aralarından seçim yapmanın en iyi yolu eski kullanıcıların görüşleri! Elbette her sürücü, her koltuk için araca ve gittiği rotaya göre bir fiyat belirler ve koltuklarını satar! Arabalar arasındaki bu fiyat karşılaştırması, gezginler için başka bir cazibe merkezi!

Ödeme sistemleri hakkında! ‌Tüm yaygın portalları kapsar ve çevrimiçi olarak ödenebilir! Ancak yolcunun nakit ödeme modunu seçebileceği ve araca binerken nakit ödeme yapabileceği bir nakit ödeme sistemi de bulunuyor ve bu işi daha kolaylaştırıyor.

Bu ve buna benzer başlıklar içeren uygulamalar gördüyseniz ve bizimle paylaşmak isterseniz, lütfen aşağıdaki yorumlar bölümünden bizimle iletişime geçin. Bulunduğunuz ülkede aktif ve başarılı olan uygulamaları diğer kullanıcılarla paylaşın ki AKAF uzmanları incelesin ve geçerli tüm şehirlerarası başvurular için ek bir makale yayınlayalım.

 

Blablacar Uygulaması Hangi Ülkelerde Aktif?

Blablakar’ın hizmetleri Fransa’da başladı. blablacar uygulaması, neredeyse tamamı Avrupa ve Latin Amerika’da olmak üzere 22 ülkede mevcuttur – Belçika, Brezilya, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Almanya, Macaristan, Hindistan, İtalya, Lüksemburg, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz , Romanya, Rusya, Sırbistan, Slovakya, İspanya, Türkiye, Ukrayna ve Birleşik Krallık.

 

Blablacar Uygulamasının Finansal Değeri

Mevcut istatistiklere göre, kayıtlı kullanıcı sayısı yılın her mevsiminde 18 milyon kez seyahat ediyor. Ulaşım uygulama tasarımı konusunda da yatırımcıları cezbeden planlarını bu işe 358 milyon dolardan fazla sermaye getiren şirket, bu arada farklı ülkelerde bu alanda hizmet veren 8 firmayı da satın aldı.

Bu istatistiklere göre Blablakar’a benzer bir uygulama tasarlamak bu şirketin mali istatistiklerini ve kârını göz önünde bulundurarak faydalı olacaktır.Blablakar’ın kuruluşundan bu yana üyeler tarafından 1,4 milyar € toplandı.

 

BlaBlaCar mobil uygulamasının çalışan ve kullanıcı sayısı

2013 yılında Blablakar Alman pazarına girdi. Almanya’da faaliyet gösteren çok sayıda nakliye uygulaması şirketi vardı ve bu pazar şirket için büyük bir zorluktu.Bu sayıda kullanıcının hizmeti 10 farklı ülkede kullanması ilginçti. 2014 yılı sonunda üye sayısı 10 milyona ulaşmış, 2015 yılında Hindistan pazarına girerek diğer ülkelerle ilişkilerini genişletmiştir. Hizmetlerini sunmak için Almanya, Doğu Avrupa ve Meksika’daki diğer şirketlerle çalıştılar. Platformun 2021’de 90 milyon kullanıcısı var ve 22 ülkede aktif

Şirketin 600 çalışanı var ve bunların hepsi şirketi geliştirmek için çalışıyor. Akaf  firması, Blablakar’a benzer bir uygulama tasarlama alanında da üst sıralarda yer alabilmek için yavaş yavaş firmasını büyütmeye yönelik adımlar atmaktadır.

BlablaCar uygulamasında üç ayda 25 milyon yolcu şehirden şehre seyahat ediyor ve BlaBlaCar’ın oluşturulmasından bu yana topluluk tarafından 30 milyar kilometre paylaşıldı.

BlaBlaCar, yoldaki boş koltukları doldurmak için teknolojiyi kullanır, araba veya otobüsle seyahat eden üyeleri birbirine bağlayarak seyahati daha ekonomik, sosyal ve konforlu hale getirir. Çevre dostu ve insan dostu BlaBlaCar mobil ağı 1,6 milyon ton CO2 tasarrufu sağlar ve her yıl 120 milyon insan bağlantısına olanak tanır.

 

BlaBlaCar Uygulaması Hangi Ülkeye Ait?

 

2004 yılında Vincent Caron, covoiturage.fr adlı bir alan adı kaydettirdi ve web sitesinin ilk sürümünü başlattı. 2006 yılında Frederic Mazla alan adını satın aldı ve şehir içi ulaşım hizmeti veren herhangi bir web sitesinin sahibi olmaya karar verdi.

2008 yılında sitenin ikinci versiyonu yayına alındığında, covoiturage.fr Fransa’nın araç paylaşım hizmeti veren bir numaralı sitesi olmayı başarmış, 2009 yılında ise İspanyol versiyonunu yayına almıştır. iPhone akıllı telefonlar için yazılım versiyonunu gösterdiler ve birkaç ay sonra 2010 yılında Android versiyonunu tanıttılar ve bu alandaki ilerlemenin devam etmesi ile 2011 yılında İngiltere’de BlaBlaCar’ı tanıttılar.

2013 yılında Blablacar Almanya pazarına girdiğinde, taşımacılık uygulamaları alanının iyi bir pazara sahip olması ve blablacar’ın Almanya’da iyi bir rekabet başlatabilmesi nedeniyle müşterilerin kafasını karıştırmamak için Covoiturage adını Blablakar, Fransa olarak değiştirdi.

 

Bella Bella Ne Demek?

İngilizce’de “üç nokta” anlamına gelen bla bla bla ifadesi, “boş konuşma” olarak da kullanılmaktadır.

 

Blablakar adı, şirketin hizmetlerinde sürücülere puan vermek için bir yöntem oluşturulmuş olmasından geliyor. Bu puan, arabada oluşturdukları konuşma miktarına dayanmaktadır. Bla çok konuşkan olmayanlar için, BlaBla sohbete ilgi duyanlar için ve BlaBlaBla susamayanlar için!

Aslında BlaBlaCar uygulaması yol arkadaşı uygulamasınada isim alınmış bir uygulamadır.

 

Blablakar Uygulamasının Tasarımcısı Kimdir?

Nicholas Brusson, CEO; Francis Napes, Baş Teknoloji Sorumlusu; BlaBlaCar’ın Kurucusu ve Başkanı Frederick Mazla

Bu uygulamanın sadece kendi hayranları değil, eleştirmenleri de bulunmaktadır ve Google Play’de ve diğer platformlarda görülebilir.

Bazı Eleştiriler

Eleştiri: Birçok araba sürücüsü bu platformu bir kadın flört sitesine dönüştürdü. Aynı gün içinde sık seferler oluyor. Rezervasyonlar keyfi olarak iptal ediliryor.

Sürücüler düşük profilli insanları geçebilmelidir. İptal edilen rezervasyonlar için yorum yapma imkanı olmalıdır. Bu uygulama birçok sorununu çözmesi gerekiyor.

Eleştiri: Seyahat sürekli iptal ediliyor. Seyahat etmeyi kabul ettiğiniz kişi size hiçbir şey söylemeden seyahati iptal ediyor ve bunu son anda anlarsınız.

Eleştiri: Birçok arkadaş hemfikir, üç kişiden rezervasyon yapmasını istedim, araç sahibi iptal etti ama siz hala aktifsiniz. Mesajla soruyorsun boşuna bekleme hiç cevap vermiyorlar (%1 cevap veriyor) Saygısızlık en üst düzeyde. Program yöneticileri sistemdeki aksaklıkları anında giderebilirse güzel bir platform olacaktır.

Eleştiri:Uygulama harika. Ama adamlar ne bilsin Türkiye şartlarını. O kadar abaza bir toplumuz ki, bu uygulamadan bile kadın düşürebileceğini zanneden embesiller var. Kadın değilsen kolay kolay almıyorlar. Uygulamada geliştirilebilecek noktalar : 1.) Uygulamaya, seyahat etmek isteyenlerinde ilan verebilmesi sağlanmalı. 2.) Seyahat ilanları yoruma açılmalı. Böylece amacı yolcu paylaşımı değil, kadın avcılığı olanlar deşifre edilebilir.

Yorum:Sürücü için ve yolcu için çok faydalı bir uygulama. Maddi olarak bütçenize uygun seçenekler var. Diğer yönden otobüs çilesi çekmeden sohbet ederek yeni insanlar tanıyarak seyahat ediyorsunuz.

Yorum:Selam, ben birçok kez denedim ama hiç sonuç alamadım. Bir tanesi 50 ₺ yazmıştı, ona mesaj attığımda 100 ₺ dedi. Bir diğeri kız arkadaşın varsa gelebilirsin demişti. Bir tane tır şoförü ilan vermişti, saatinden çok önce kalkıyordu. Onun dışında çoğu mesajıma dönüş alamadım. Oradakilerin bir kısmı da otobüs fiyatına bakıp fiyat veriyorlar. Amaç üzüm yemekten çok bağcıyı dövmek olmuş bence.

Düşünceler

Bu uygulamadaki gezginler ve aktivistler bile bu sorunların devam etmesi halinde bu uygulamanın kullanılmayacağını düşünüyor.

Artık sürücüler ne yazık ki programı suistimal etmeye, planlanan programdan çok farklı fiyatlar sunmaya başladılar, güzergah göründüğünden farklı ve seyahat bilgileri gerçeği yansıtmıyor.

Bu sebepler seyahat etmekten vazgeçmenize neden olur.

BlaBlaCar uygulaması hakkında çok fazla eleştiri olsa da, elbette uygulama hakkında olumlu yorumlar var, ancak neredeyse makul gezginler uygulamanın bir kısmını kusurlu buluyor ve uygulamaya daha fazla ilgi gösterilmesini istiyor.

Elbette bu görüşler ülkeden ülkeye farklılık göstermekte ve başka bir ülkede sürücünün davranışı ve performansı ve uygulama ile ilgili sorunlar yaşanmaktadır.

Unutulmaması gereken bir diğer önemli nokta ise, uygulamayı kullanan tüm yolcuların genellikle sürücülerin sunduğu fiyatlardan memnun kalmasıdır ancak bir sürücünün şehirlerarası geçiş ücretlerini yolcu ile paylaşabileceği unutulmamalıdır.

Ve bu konuya göre, seyahat maliyeti, seyahat eden için uygulamada gösterilen maliyetten farklıdır.

Bu bölüm, uygulamada bu yer almadığı için seyahat edenlerin şikayet ettiği bir başka eleştiri türüdür.

BlablaCar sadece güçlü araba servisine değil, aynı zamanda otobüs servisine de sahip ve şu anda bazı ülkelerde kullanılıyor.

BlaBlaBus da bu pozisyonda ilerleme kaydediyor ve tüm dünyada bu hizmetleri kullanmaya hazır hale gelebilmek için daha iyi hizmet için çabalıyor.

BlaBlaCar uygulaması, her gezgin için sunduğu uygun fiyatlar nedeniyle Avrupa ülkelerinde de yaygın olarak kullanılan bir uygulamadır.

Sadece sunulan fiyatlar şaşırtıcı değil, iyi hizmet de insanların bu uygulamaya olan ilgisini artırıyor.

TARİHİ

2012 yılında SNCF tarafından kurulan hizmet, Kasım 2018’de BlaBlaCar tarafından satın alınacağı duyuruldu ve adı BlaBlaBus olarak değiştirildi.

Eski adıyla Ouibus veya iDBUS olan BlaBlaBus, Avrupa’da otobüs servisi koçluk hizmetleri vermektedir.

Ve birkaç benzer uygulama yayınladılar ve bu uygulamaya benzer

BlaBlaBus şu anda X-Provence, Amsterdam, Barselona, ​​​​Brüksel, Cenova, Lille, Londra, Lyon, Marsilya, Milano, Nice, Paris, Paris Charles de Gaulle Havalimanı, San Sebastian ve Torino’da faaliyet gösteriyor ve giderek genişliyor. BlaBlaBus’un üç ana merkezi vardır. Paris-Brescia, Lyon-Paris ve Lille-Europe.

Akaf firması mobil uygulama tasarımı alanında faaliyet göstermektedir.

AKAF şirketi, taşımacılıkla ilgili uygulamalar geliştirerek bu alandaki performansını artırmaya çalışıyor ve şirketin uzmanları bu uygulamanın kapsamlı ve eksiksiz bir analizini yapmış ve bu uygulama için birkaç benzer uygulama yayınlamış ve yeni bir proje üzerinde çalışmaya hazırlar.

Siz de blablacar’a benzer bir uygulama istiyorsanız, AKAF sizin için güvenilir bir koleksiyondur, böylece dünya için aktif bir uygulama sağlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

eighteen + seventeen =

Bizi instagramda takip edin

Toplantılarımızda en önemli olan müşteri memnuniyeti duygusu ve satış sonrası hizmettir! AKAF'ın benzersiz desteği, tüm teknik konularda sizi rahat ettirir
#Tasarım_uygulaması
#İstanbul_Mobile_uygulama
#akaf
#مهدی_فکری
...

TR🇹🇷Bu web sitesi Italy Remer firmasının İran'ı temsil etmesi emriyle tasarlanmış ve 2013 yılında yayınlanmıştır.
En🇺🇸This website was designed by order of Italy Remer to represent Iran and was published in 2013.
#akaf #remer
...

TR🇹🇷Tamin Ejtemai Organizasyon başkanlığının doğrudan gözetiminde faaliyet gösteren Tamin ejtemai şirketi'nin web portalı, AKAF firmasının diğer sadık müşterilerindendir. Bu koleksiyonun site tasarımı 2014 yılında yapıldı ve destek sözleşmesinin ardından bu firmanın hizmetindeyiz gururla.
En🇺🇸The web portal of Tamin ejtemai company, which operates under the direct supervision of Tamin Ejtemai Organization Presidency, is one of the other loyal customers of AKAF company. The site design of this collection was made in 2014 and we are proudly at the service of this company after the support contract.
#akaf #taminejtemaei
...

TR🇹🇷Arkadaşlarınızla, ailenizle veya şanslı bir rakiple yarışın ve HQ Trivia ve SnapQ'dan uyarlanan heyecan verici Dari Gap uygulamasında kazanın.
En🇺🇸Compete with your friends, family or a lucky opponent and win in the exciting Dari Gap app adapted from HQ Trivia and SnapQ.
#trivia #dari #gap #akaf
...

TR🇹🇷AKAF ekibi tarafından 2012 yılında site tasarımı ve özel satış yazılımı için hayata geçirilen Markazi ilindeki en yüksek konut ikiz kulesi ve bugün bu projeye destek sunmaktan gurur duyuyoruz.
En🇺🇸The tallest residential twin tower in Markazi, which was implemented by the AKAF team in 2012 for site design and special sales software, and today we are proud to support this project.
#ikiz #kule #akaf
...

TR🇹🇷Akkas khane web sitesi 2011'da hayata geçirildi ve halen birkaç yeniden tasarımla çalışıyor. Bu web sitesi 2011 yılından itibaren AKAF firmasının güvenlik kapsamındadır.
En🇺🇸The Akkas khane website was launched in 2011 and is still working with several redesigns. This website has been under the security coverage of AKAF company since 2011.
#akkaskhane #websitesi #akaf
...

TR🇹🇷 Swash, çevrimiçi hizmetler alanında en güçlü çevrimiçi araç yıkama yazılımı olan AKAF tarafından tasarlandı ve uygulandı.
En🇺🇸Swash was designed and implemented by AKAF, the most powerful online car wash software in the field of online services.
#akaf #swash #carwash
...

TR🇹🇷Start Wash markasının isteği üzerine bu sefer kıyafet alma ve gönderme vb. Çamaşır yıkama uygulaması AKAF tarafından gerçekleştirildi. Bu uygulama 2017'da çalışmaya başladı ve hem Android hem de İOS platformlarında uygulandı.
En🇺🇸At the request of the Start Wash brand, this time, receiving and sending clothes, etc. Laundry washing application was carried out by AKAF. This app started working in 2017 and has been implemented on both Android and iOS platforms.
#start #wash #yıkama #akaf
...

TR🇹🇷SnapQ ve HQ Trivia'ya benzer en iyi uygulama olan Mr.Quiz, AKAF tarafından heyecan verici çevrimiçi yarışmalar sunarak tasarlandı ve uygulandı.
En🇺🇸Mr.Quiz,the best app similar to SnapQ and HQ Trivia, was designed and implemented by AKAF, offering exciting online competitions.
#mrquiz #trivia #akaf #snap
...

TR🇹🇷Online taksi talebinde bulunmak için taksi bulma uygulaması, Zoodtaxi markasının talebi üzerine AKAF tarafından hayata geçirildi.
En🇺🇸The taxi finder application for online taxi request was implemented by AKAF at the request of the Zoodtaxi brand.
#zoodtaxi#online #taksi #akaf
...

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.

Menü