Ronash Taksi

Ronash taksi bulucu

Ronash Taksi Hakkında

 

Ronash Taksi Bulucu, AKAF tarafından Dezful şehinde çevrimiçi taksi talep etmek için uygulandı.

Klasik Ronash ile hedefinize ulaşmak için özel bir araca sahip olabilirsiniz. Ronash Classic, günün herhangi bir saatinde herhangi bir hedefe ulaşmanın hızlı ve kolay bir yoludur.

Ronash Classic hızlı, kolay, kaliteli ve uygun fiyatlı bir seyhat isteyenler için uygundur. Aralarında birkaç varış noktası veya durak olabilir.

Ronash, sabit bir günlük gelir elde etmenin güvenli bir yoludur. Sürücüler ve aileleri için özel avantajlar, uygulama içi yetenekler ve özel tesisler Ronash ile çalışmanın avantajlarından bazılarıdır. Yüksek ve güvenilir bir günlük geliriniz olacaktır. Tüm gelirinizi anında alabilirsiniz. Kısıtlama olmaksızın yarı zamanlı veya tam zamanlı gelir elde edebilirsiniz. Ronash uygulamasında öngörülen yetenekler ile daha güvenli çalışacaksınız.

Uygulamanın Özellikleri

Teknolojimiz

 

Yazılımımızın çekirdeği Node.js ile geliştirilmektedir ve bu bölümün en önemli noktası GraphQL mimarisi ile geliştirilmiş olmasıdır.

GraphQL, API’ler için bir sorgu dilidir ve API’ler için bir mimari olarak kabul edilir. GraphQL, ilk olarak mobil uygulamaların dahili kusurlarını gidermek için Facebook ortamında geliştirildi ve o zamandan beri özellikle sosyal medyada kullanılıyor. Son olarak, geliştirici topluluğuna 2015 yılında açık kaynak olarak tanıtıldı ve bugün API için yeni bir mimari haline geldi.

Dünyanın en iyilerinden biri olan PostgreSQL veritabanını kullanıyoruz.

Bu yazılımın Android ve IOS sürümleri yerel olarak GraphQL mimarisi ile kodlanmıştır ve yolcu ve sürücü sürümleri ayrıdır. Yönetim portalı sürümü ve web uygulaması sürümü (PWA), React.js ve GraphQL mimarisi ile geliştirilmiştir.

Sistem entegrasyonu

back end

front end

Uygulamanın Bazı Sayfaları

Entegrasyon

Facebook
Twitter
Google Maps

Heroku

Google Auth

Teknolojiler

Ruby on Rails
Angular JS
jQuery
MongoDB
CSS3
HTML5
Ruby
Heroku
AWS

AKAF şirketi hizmetleri

Bütün portföyümüz

AKAF şirketi hakkında

Menü