My Çita Taksi

VIP taksiniz sizi bekliyor

Chita Hakkında

 

Online taksi başvurularının artmasıyla birlikte daha iyi ve kaliteli hizmetlere olan ihtiyaç da artmış ve ulaşımın bu bölümünde dünya standartlarını karşılayan kaliteli bir hizmetin eksikliği açıkça hissediliyor. Yeni nesil online taksileri sunmak için, ülkenin taksi organizasyonu tarafından onaylanmış üst düzey ve güvenli arabalar ve eğitimli sürücüler kullanarak kaliteli hizmetler sunmaya karar verdik. Kalkış ve varış noktanızı belirtin ve Chita uygulamasını veya web sitesini kullanarak bir araba talep edin. VIP seyahatin keyfini yaşayabilmeniz ve farkı hissedebilmeniz için en yakın araç birkaç dakikadan az bir sürede hizmetinizde olacaktır. “Chita” VIP online taksi hizmetinizde.

Uygulamanın Özellikleri

Teknolojimiz

 

Yazılımımızın çekirdeği Node.js ile geliştirilmektedir ve bu bölümün en önemli noktası GraphQL mimarisi ile geliştirilmiş olmasıdır.

GraphQL, API’ler için bir sorgu dilidir ve API’ler için bir mimari olarak kabul edilir. GraphQL, ilk olarak mobil uygulamaların dahili kusurlarını gidermek için Facebook ortamında geliştirildi ve o zamandan beri özellikle sosyal medyada kullanılıyor. Son olarak, geliştirici topluluğuna 2015 yılında açık kaynak olarak tanıtıldı ve bugün API için yeni bir mimari haline geldi.

Dünyanın en iyilerinden biri olan PostgreSQL veritabanını kullanıyoruz.

Bu yazılımın Android ve IOS sürümleri yerel olarak GraphQL mimarisi ile kodlanmıştır ve yolcu ve sürücü sürümleri ayrıdır. Yönetim portalı sürümü ve web uygulaması sürümü (PWA), React.js ve GraphQL mimarisi ile geliştirilmiştir.

sistem entegrasyonu

back end

front end

Uygulamanın Bazı Sayfaları

Entegrasyon

Facebook
Twitter
Google Maps

Heroku

Google Auth

Teknolojiler

Ruby on Rails
Angular JS
jQuery
MongoDB
CSS3
HTML5
Ruby
Heroku
AWS

AKAF şirketi hizmetleri

Bütün portföy

AKAF şirketi hakkında

Menü