Preway

Benzersiz Oyun Uygulaması

Preway Hakkında

“Preway” eğlence uygulaması. Preway’ de çeşitli yarışmalara ve oyunlara katılabilir, ödüller kazanabilirsiniz. Preway’ deki katılımcı sayısı sınırsızdır.

Canlı test
Her akşam saat sekizde üç seçenekli 12 soru canlı olarak yayınlanıyor; 12 sorunun hepsini doğru yanıtlarsanız kazananlarımızdan biri olursunuz! Umutsuzluğa kapılmayın, güzel bir fikir bulduk, power-up’ ları kullanabilir ve bu şekilde kazanabilirsiniz.

Günlük meydan okuma
Bu bölümü süresiz olarak kullanabilirsiniz. Her meydan okumada 10 soru vardır ve her doğru soruda 10 puan kazanırsınız, yanlış cevapta puan kaybetmezsiniz. Katsayı diye önemli bir şey olduğunu unutuyordum, katsayıyı satın alırsanız puanınızı çoğaltabilirsiniz ama 10 soruyu da doğru yanıtlarsanız doğru yanıt puanınızı ücretsiz olarak ikiye katlayacaktır.

Lig
Puanlardan bir önceki bölümde bahsetmiştik. Burada puanlar işinize yarar. Ligimizin haftalık ve yıllık olmak üzere iki formu vardır. Seviyelerinizi yükseltebilir ve inanılmaz ödüller kazanabilirsiniz.

Uygulamanın Özellikleri

Teknolojimiz

Yazılımımızın çekirdeği Node.js ile geliştirilmektedir ve bu bölümün en önemli noktası GraphQL mimarisi ile geliştirilmiş olmasıdır.

GraphQL, API’ler için bir sorgu dilidir ve API’ler için bir mimari olarak kabul edilir. GraphQL, ilk olarak mobil uygulamaların dahili kusurlarını gidermek için Facebook ortamında geliştirildi ve o zamandan beri özellikle sosyal medyada kullanılıyor. Son olarak, geliştirici topluluğuna 2015 yılında açık kaynak olarak tanıtıldı ve bugün API için yeni bir mimari haline geldi.

Dünyanın en iyilerinden biri olan PostgreSQL veritabanını kullanıyoruz.

Bu yazılımın Android ve IOS sürümleri yerel olarak GraphQL mimarisi ile kodlanmıştır ve yolcu ve sürücü sürümleri ayrıdır. Yönetim portalı sürümü ve web uygulaması sürümü (PWA), React.js ve GraphQL mimarisi ile geliştirilmiştir.

sistemin entegrasyonu

back end

front end

Uygulamanın Bazı Sayfaları

Entegrasyon

Facebook
Twitter
Google Maps

Heroku

Google Auth

Teknolojiler

Ruby on Rails
Angular JS
jQuery
MongoDB
CSS3
HTML5
Ruby
Heroku
AWS
Menü