Dari Gap

Heyecan verici ve eğlenceli oyun Dari Gap sizleri bekliyor

Dari Gap Hakkında

Dari Gap ile bilgilerinizi ekleyin ve boş zamanınızın tadını çıkarın. Tüm yeni özelliklere sahip çarpıcı bir grafik, farklı kategorilerde 10 binden fazla harika soru sizi bekliyor. Oynayın ve bilgilerinizi herkese gösterin. Oynayın ve nakit kazanın. Eğlenin, şampiyonlar Ligi’nde bir yer kazanın ve ünlü olun. Arkadaşlarınız ve ailenizle oynayın ve onlarla birlikte olmanın tadını çıkarın.

Kullanabileceğiniz bir Weston Ödülü hazırladık. Bu arada, daha ünlü olmak istiyorsan, oyuna bir soru kaydet, böylece senin adın altında yayınlayıp ödül kazanalım. Soruları en çok kimin cevaplayabileceğini görmek için oyunu arkadaşlarınıza tanıtın. Basit, benzersiz ve modern grafiklere sahip yeni bir oyun deneyimi yaşayın. Yeni güncellemelerimizi bekleyin. Çok yakında yeni özelliklerle sizlerle olacağız.

Uygulamanın Özellikleri

Teknolojimiz

Yazılımımızın çekirdeği Node.js ile geliştirilmektedir ve bu bölümün en önemli noktası GraphQL mimarisi ile geliştirilmiş olmasıdır.

GraphQL, API’ler için bir sorgu dilidir ve API’ler için bir mimari olarak kabul edilir. GraphQL, ilk olarak mobil uygulamaların dahili kusurlarını gidermek için Facebook ortamında geliştirildi ve o zamandan beri özellikle sosyal medyada kullanılıyor. Son olarak, geliştirici topluluğuna 2015 yılında açık kaynak olarak tanıtıldı ve bugün API için yeni bir mimari haline geldi.

Dünyanın en iyilerinden biri olan PostgreSQL veritabanını kullanıyoruz.

Bu yazılımın Android ve IOS sürümleri yerel olarak GraphQL mimarisi ile kodlanmıştır ve yolcu ve sürücü sürümleri ayrıdır. Yönetim portalı sürümü ve web uygulaması sürümü (PWA), React.js ve GraphQL mimarisi ile geliştirilmiştir.

sistem entegrasyonu

front end

back end

Uygulamanın Bazı Sayfaları

Teknolojiler

Ruby on Rails
Angular JS
jQuery
MongoDB
CSS3
HTML5
Ruby
Heroku
AWS

Entegrasyon

Facebook
Twitter
Google Maps

Heroku

Google Auth
Menü