Quiztion

Quiztion, kolektif öğrenme kültürünü teşvik etmek amacıyla İran’ın en büyük içerik odaklı oyunudur.

Quiztion Hakkında

Quzition kısa sınavlar, toplu öğrenme kültürünü teşvik etmek ve genel halkı bilgi düzeylerini yükseltmeye teşvik etmek amacıyla oluşturulmuştur. Bu sayede çok çeşitli kullanıcı zevklerini göz önünde bulundurarak, çekici ve çeşitli kategoriler sunarak, heyecan verici ve adil yarışmalar düzenleyerek onlara en iyi kullanıcı deneyimini sunmaya çalıştık.

Kısa sınavlar, her biri topluluk bilincini artırmaya ve topluluk kültürel bilincini artırmaya yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış çeşitli konularda sorular ortaya koyar.

Ayrı ayrı, özel içerikli her bölüm bu amaca katkıda bulunur. Her bölümün içeriği, izleyiciler için eğlenceli bir program olması ve kullanıcıları memnun etmesi için tartışmanın uzman ekibi tarafından tasarlanmıştır. Dizi, bilgisayar oyunlarının zihni geliştirerek beyne zarar verdiği fikrine meydan okumayı amaçlıyor.

Uygulamanın Özellikleri

Teknolojimiz

Yazılımımızın çekirdeği Node.js ile geliştirilmektedir ve bu bölümün en önemli noktası GraphQL mimarisi ile geliştirilmiş olmasıdır.

GraphQL, API’ler için bir sorgu dilidir ve API’ler için bir mimari olarak kabul edilir. GraphQL, ilk olarak mobil uygulamaların dahili kusurlarını gidermek için Facebook ortamında geliştirildi ve o zamandan beri özellikle sosyal medyada kullanılıyor. Son olarak, geliştirici topluluğuna 2015 yılında açık kaynak olarak tanıtıldı ve bugün API için yeni bir mimari haline geldi.

Dünyanın en iyilerinden biri olan PostgreSQL veritabanını kullanıyoruz.

Bu yazılımın Android ve IOS sürümleri yerel olarak GraphQL mimarisi ile kodlanmıştır ve yolcu ve sürücü sürümleri ayrıdır. Yönetim portalı sürümü ve web uygulaması sürümü (PWA), React.js ve GraphQL mimarisi ile geliştirilmiştir.

sistem entegrasyonu

back end

front end

Uygulamanın Bazı Sayfaları

Entegrasyon

Facebook
Twitter
Google Maps

Heroku

Google Auth

Teknolojiler

Ruby on Rails
Angular JS
jQuery
MongoDB
CSS3
HTML5
Ruby
Heroku
AWS
Menü