Nodalite

Leziz firması için hazırlanan yemek tarifi uygulaması

Nodalite Hakkında

 

Leziz  firmasının ana markası ve bu firmanın en eski ürünlerinden biri olan Nodalite ürünleri, kalite ve aile sağlığı odaklı olarak  dünyadaki en güncel gıda standartlarında üretilmektedir.

Nodaliteler, çorbalar, et ve sebze özleri, çeşniler, baharatlar, yahniler, makarna ve spagetti, zeytinyağı, ve cam nodalitleri içeren kuru ve yarı mamul ürünleri pişirerek elit, mutfaklarda pişirme sürecini daha kolay ve hızlı hale getirin yemeğinizi pişirmenize ve tatmanıza yardımcı olmak için buradayız. Nodalite günümüz modern yaşamı göz önüne alındığında, yemeklerin lezzetini, kalitesini ve besin değerini kaybetmeden, geleneksel ve geleneksel olmayan çeşitli yiyecekleri pişirmek için dünyadaki en son teknolojiyi kullanır.

Nodalite 2005 yılında tescillenmiş ve ürünlerin hazırlanmasında kullandığı kalite, lezzet ve özel formülasyon sayesinde 17 yılda kuru ve yarı hazır gıda pazarının %80’ini kazanmış; Ekstraktlar, nodalitler ve yarı mamul çorbalar Nodalite tarafından üretilen ilk ürünler arasındadır. Kalite ve besin değerinden ödün vermeden hızlı ve kolay pişirmeyi hedefleyen Nodalite, yıllar içinde alışveriş sepetine yeni ürünler ekledi. Nodalite şu anda yemek sepetinde 60’tan fazla benzersiz ürüne sahip ve bu çeşitliliğe eklemeye devam edecek.

Uygulamanın Özellikleri

Teknolojimiz

 

Yazılımımızın çekirdeği Node.js ile geliştirilmektedir ve bu bölümün en önemli noktası GraphQL mimarisi ile geliştirilmiş olmasıdır.

GraphQL, API’ler için bir sorgu dilidir ve API’ler için bir mimari olarak kabul edilir. GraphQL, ilk olarak mobil uygulamaların dahili kusurlarını gidermek için Facebook ortamında geliştirildi ve o zamandan beri özellikle sosyal medyada kullanılıyor. Son olarak, geliştirici topluluğuna 2015 yılında açık kaynak olarak tanıtıldı ve bugün API için yeni bir mimari haline geldi.

Dünyanın en iyilerinden biri olan PostgreSQL veritabanını kullanıyoruz.

Bu yazılımın Android ve IOS sürümleri yerel olarak GraphQL mimarisi ile kodlanmıştır ve yolcu ve sürücü sürümleri ayrıdır. Yönetim portalı sürümü ve web uygulaması sürümü (PWA), React.js ve GraphQL mimarisi ile geliştirilmiştir.

sistem entegrasyonu

back end

front end

Uygulamanın Bazı Sayfaları

Entegrasyon

Facebook
Twitter
Google Maps

Heroku

Google Auth

Teknolojiler

Ruby on Rails
Angular JS
jQuery
MongoDB
CSS3
HTML5
Ruby
Heroku
AWS

AKAF şirketi hizmetleri

Bütün portföy

AKAF şirketi hakkında

Menü