Şetab Taksi

Şetab uygulaması ile taksi bulmak çok kolay.

Şetab Taksi Hakkında

 

Uygulamayı cep telefonunuza yükleyerek çevrenizdeki tüm sürücüleri canlı olarak görebilirsiniz.

Taksi talep etmek için tek yapmanız gereken iki basit tıklama ile kalkış ve varış noktanızı belirlemek ve gideceğiniz yere en yakın aracı istemek. Online ve kredi ödemeleri ile artık nakit paraya ihtiyacınız yok, hatta seyahatinizin ücretini kredi kartı ile kolayca ödeyip hesabınızın kredisini artırabilirsiniz.

Sizi yalnız bırakmamaya ve tüm sorularınızı en kısa sürede yanıtlamaya ve size keyifli bir seyahat deneyimi yaşatmaya çalışacağız.

Uygulamanın Özellikleri

Teknolojimiz

 

Yazılımımızın çekirdeği Node.js ile geliştirilmektedir ve bu bölümün en önemli noktası GraphQL mimarisi ile geliştirilmiş olmasıdır.

GraphQL, API’ler için bir sorgu dilidir ve API’ler için bir mimari olarak kabul edilir. GraphQL, ilk olarak mobil uygulamaların dahili kusurlarını gidermek için Facebook ortamında geliştirildi ve o zamandan beri özellikle sosyal medyada kullanılıyor. Son olarak, geliştirici topluluğuna 2015 yılında açık kaynak olarak tanıtıldı ve bugün API için yeni bir mimari haline geldi.

Dünyanın en iyilerinden biri olan PostgreSQL veritabanını kullanıyoruz.

Bu yazılımın Android ve IOS sürümleri yerel olarak GraphQL mimarisi ile kodlanmıştır ve yolcu ve sürücü sürümleri ayrıdır. Yönetim portalı sürümü ve web uygulaması sürümü (PWA), React.js ve GraphQL mimarisi ile geliştirilmiştir.

sistem entegrasyonu

back end

front end

Uygulamanın Bazı Sayfaları

Entegrasyon

Facebook
Twitter
Google Maps

Heroku

Google Auth

Teknolojiler

Ruby on Rails
Angular JS
jQuery
MongoDB
CSS3
HTML5
Ruby
Heroku
AWS

AKAF şirketi hizmetleri

Bütün portföy

AKAF şirketi hakkında

Menü