Google Standartlarına Uygun Web Tasarımı

Google (Google Web Designer) standartlarına göre web sitesi tasarımı ana hedefimizdir. Çoğu müşterinin birinci önceliği SEO olduğundan Akaf firmasının web tasarım birimi, bir site tasarlandığında Google sıralamalarında iyi bir konumda olabilmek için Google standartlarına uyum sağlamıştır. Fakat site tasarımı için bazı noktalara dikkat etmek gerekiyor. İlk nokta, siteyi uygun UI ve UX ile tasarlamaktır. Günümüzde sitenize gelen kişiler sitenize ilk bakışta çok az zaman harcadıkları için, hedef kitlenin sitenize ilk ziyarette ilgisini çekmesi için web tasarımınız çekici olmalıdır. Site tasarımının ikinci adımında içerik üretim ilkelerine uyulması oldukça önemlidir. Bugün benzersiz ve kaliteli içerik olmadan Google sonuçlarında iyi bir yere sahip olamazsınız.

Harika UI/UX İle Web Tasarımı

 

Bir site tasarımında kullanıcı memnuniyeti, basit, güzel ve karmaşık olmaması açısından oldukça önemlidir.UX (User Experience design) kullanıcıların web sayfalarını görüntüleme deneyimi ve hissi anlamına gelir.

UI(User Interface) kullanıcının siteyi görüntülediği zaman görebileceği kullanıcı arayüzü tasarımı anlamına gelir.

Google Materyal Tasarım Standardına göre web tasarımı yapılırken UI/UX ilkelerine bağlılık günümüzde çok önemlidir.

Yüksek Hız

 

Web tasarımında hız göz ardı edilmemesi gereken bir faktördür. Günümüzde SEO konusunda en güçlü sitelerin çoğu iyi bir hıza sahiptir Kodlama ilkelerine uymak, CSS dosyalarını sıkıştırmak ve script sitenin yüklenme hızını artıracaktır. Siteyi hızlandırma makalesini okuyabilirsiniz.

Güvenlik

 

Veri tabanı güvenliği, siber saldırılara karşı koyma ve ana panele girme sitenizin güvenliğini arttırmada esastır. Bu nedenle kodlama ilkelerine uymak ve sunucu güvenliğini sağlamak siz değerli müşterilerimizin herhangi bir sorun yaşamaması için AKAF ekibinin çok dikkat ettiği bir konudur.

AKAF Özel Web Site Tasarımı Neden Talep Ediliyor?

İşletmeniz için belirli bir planınız varsa ve sitenizin rakiplerinizden herhangi birine benzemesini istemiyorsanız doğru yerdesiniz.

AKAF Mühendislik Grubu, markanızı web üzerinde sergileyen benzersiz bir tasarımla kendi site şablonunuzu oluşturan özel bir site tasarım birimine sahiptir. Google ilke ve standartlarına uygun marka haritanızı ve ayrıca marka defterinizi aldıktan sonra, duyarlı ve son teknoloji ile güzel ve dinamik bir web sitesi oluşturacağız.

Projelerimiz

Web Sitesi Tasarımı Soru Cevaplar

Tamamlayıcı hizmetlerimizin gereksinimlerinize uyup uymadığına bakın.

İnşa ettiğimiz projelerle ilgili ilginç vaka çalışmaları.

Menü