Hossein Alizadeh

Hossein Alizadeh’in Akaf tarafından hazırlanan kişisel web sitesi

Hossein Alizadeh Hakkında

2009 yılında AKAF ekibi tarafından başlatılan ve bu sitenin birkaç döneminde tasarlanan Hossein Alizadeh’ nin web sitesini 2009’dan beri desteklemekten gurur duyuyoruz.

Hossein Alizadeh (24 ağustos 1951 doğumlu) İranlı bir müzisyen, söz yazarı, besteci, araştırmacı ve yaylı çalgı sanatçısı ve üç Grammy Ödülü’ne aday gösterildi. Sevilenler (1991), Gabbeh (1995), Çirkin ve Güzel (1998), Sarhoş Atlar Zamanı (1999), Kaplumbağalar Uçar (2007), Şarkı gibi eserlerle İran’da film müziğinin beğenilen isimlerinden biridir. Serçeler (2008) ve Kraliçe (2011) onun besteleri arasındadır. Majid Entezami ve Mohammad Reza Aligoli ile birlikte Gabbeh, Çirkin ve Güzel,  ve kraliçe için 4 Kristal Anka Kuşu kazandı ve Fajr Film Festivali’nin en iyi film müziği bölümünde en çok Kristal Anka Kuşu kazandı.

Web Sitesi Özellikleri

Teknolojimiz

Yazılımımızın çekirdeği Node.js ile geliştirilmektedir ve bu bölümün en önemli noktası GraphQL mimarisi ile geliştirilmiş olmasıdır.

GraphQL, API’ler için bir sorgu dilidir ve API’ler için bir mimari olarak kabul edilir. GraphQL, ilk olarak mobil uygulamaların dahili kusurlarını gidermek için Facebook ortamında geliştirildi ve o zamandan beri özellikle sosyal medyada kullanılıyor. Son olarak, geliştirici topluluğuna 2015 yılında açık kaynak olarak tanıtıldı ve bugün API için yeni bir mimari haline geldi.

Dünyanın en iyilerinden biri olan PostgreSQL veritabanını kullanıyoruz.

Bu yazılımın Android ve IOS sürümleri yerel olarak GraphQL mimarisi ile kodlanmıştır ve yolcu ve sürücü sürümleri ayrıdır. Yönetim portalı sürümü ve web uygulaması sürümü (PWA), React.js ve GraphQL mimarisi ile geliştirilmiştir.

sistem entegrasyonu

front end

back end

Web Sitenin Bazı Sayfaları

Teknolojiler

Ruby on Rails
Angular JS
jQuery
MongoDB
CSS3
HTML5
Ruby
Heroku
AWS

Entegrasyon

Facebook
Twitter
Google Maps

Heroku

Google Auth
Menü