Tak Tire Firması Web Yazılımı

Sosyal Güvenlik Kurumu’nun doğrudan denetimi altında faaliyet gösteren Sosyal Güvenlik Ticaret Şirketi’nin internet portalı

Tak Tire Hakkında

 

Müşteriler ve mal tüketicileri ile ilişki yönetimi ile birlikte garanti yazılımı 2014’te üretildi ve şimdiye kadar büyük ekipler bu yazılımı kullanıyor. Bu yazılım ayrıca satış sonrası servis yazılımlarına bağlanabilme özelliğine de sahiptir.

Azar Tire firması 2006 yılında tescil edilmiş ve 2006 yılında İtalyan Chima firmanın tarafından üretilen sıcak kauçuk kaplama üretim hattının tamamını satın alarak faaliyete başlamıştır. Ayrıca, çeşitli laboratuvar departmanlarının donatılması ve geliştirilmesi, Kushin Gam, Repergam, çeşitli kauçuk bileşiklerinin komple üretim hattı, Tak Azar Lastik Şirketini 2014 yılında ülkedeki en büyük kaplamalı kauçuk birimi haline getirdi ve çeşitli ödüller aldı.

Devlet kurumlarından ve soğuk, sıcak ve yörünge dahil olmak üzere dünyadaki tüm yaygın kaplama yöntemlerine kadar tüm yol boyutlarını (binicilik, yarı kamyon, kamyon, off-road, damperli kamyon-yükleyici vb.) kapsayabilecektir. Tabii ki tüm ürünlerde standart işareti yer almakta ve şirket, tüm ürünleri tüketici garantisi kapsamında olan ISO 9001,14001,18001 dahil olmak üzere çeşitli yönetim ve üretim standartlarını elde etmektedir. Müşteri odaklı tahrik motoru ile çeşitli yapılmış ve devam etmektedir.

Uygulamanın Özellikleri

Teknolojimiz

Yazılımımızın çekirdeği Node.js ile geliştirilmektedir ve bu bölümün en önemli noktası GraphQL mimarisi ile geliştirilmiş olmasıdır.

GraphQL, API’ ler için bir sorgu dilidir ve API’ ler için bir mimari olarak kabul edilir. GraphQL, ilk olarak mobil uygulamaların dahili kusurlarını gidermek için Facebook ortamında geliştirildi ve o zamandan beri özellikle sosyal medyada kullanılıyor. Son olarak, geliştirici topluluğuna 2015 yılında açık kaynak olarak tanıtıldı ve bugün API için yeni bir mimari haline geldi.

Dünyanın en iyilerinden biri olan PostgreSQL veri tabanını kullanıyoruz.

Bu yazılımın Android ve IOS sürümleri yerel olarak GraphQL mimarisi ile kodlanmıştır ve yolcu ve sürücü sürümleri ayrıdır. Yönetim portalı sürümü ve web uygulaması sürümü (PWA), React.js ve GraphQL mimarisi ile geliştirilmiştir.

sistem entegrasyonu

back end

front end

Uygulamanın Bazı Sayfaları

Entegrasyon

Facebook
Twitter
Google Maps

Heroku

Google Auth

Teknolojiler

Ruby on Rails
Angular JS
jQuery
MongoDB
CSS3
HTML5
Ruby
Heroku
AWS
Menü