Remer İtalya Şirketi

Bu web sitesi, İtalyan Remer Şirketi’nin talebi ile İranı temsilen tasarlanmıştır.

Dopamin

Dopamin 2016 yılında gamefication ile oluşturuldu.gamefication, oyunun doğası olmayan düşünceleri ifade etmek için oyunun stilini ve biçimini kullanmak anlamına gelir ve genellikle bir düşüncenin anlaşılmaz, karmaşık, tekrarlayan veya çok sıkıcı olabileceği yerlerde oyunlaştırma kullanılır.

Gamefication artık çeşitli düzeylerde ticari reklamcılıkta, yönetim becerileri eğitiminde yaygın olarak kullanılmaktadır. Psikoloji ve sosyolojinin İran’daki ilk uygulaması olan Dopamin, kullanıcıların verilerini depolamak ve analiz etmek için psikolojik sorunları bir oyun biçiminde getirmeyi ve uzmanlara çeşitli raporlar sunmayı başardı.

Bu uygulamanın yapımında psikoloji alanındaki güncelleme analizlerinden yararlanılmış ve bilgi teknolojisi ile birleştirerek kabul edilebilir bir çıktı sağlamıştır.

Web Sitesi Özellikleri

Teknolojiler

Yazılımımızın çekirdeği Node.js ile geliştirilmektedir ve bu bölümün en önemli noktası GraphQL mimarisi ile geliştirilmiş olmasıdır.

GraphQL, API’ler için bir sorgu dilidir ve API’ler için bir mimari olarak kabul edilir. GraphQL, ilk olarak mobil uygulamaların dahili kusurlarını gidermek için Facebook ortamında geliştirildi ve o zamandan beri özellikle sosyal medyada kullanılıyor. Son olarak, geliştirici topluluğuna 2015 yılında açık kaynak olarak tanıtıldı ve bugün API için yeni bir mimari haline geldi.

Dünyanın en iyilerinden biri olan PostgreSQL veritabanını kullanıyoruz.

Bu yazılımın Android ve IOS sürümleri yerel olarak GraphQL mimarisi ile kodlanmıştır ve yolcu ve sürücü sürümleri ayrıdır. Yönetim portalı sürümü ve web uygulaması sürümü (PWA), React.js ve GraphQL mimarisi ile geliştirilmiştir.

sistem bütünlüğü

back end

front end

Uygulamanın Bazı Sayfaları

Entegrasyon

Facebook
Twitter
Google Maps

Heroku

Google Auth

Teknolojiler

Ruby on Rails
Angular JS
jQuery
MongoDB
CSS3
HTML5
Ruby
Heroku
AWS
Menü