Saeed Dafei

Usta Sanatçı ve Ressam Saeed Dafiei’nin Web Sitesi

Saeed Dafei Hakkında

 

Usta sanatçı ve ressam Saeed Dafiei’ nin web sitesi 2016 yılında AKAF ekibi tarafından tasarlandı. Bu, çalışmalarını sergilemek için yerel bir uluslararası web sitesidir.

 

Saeed Dafiei, çizim ve boyama alanında yirmi yıldan fazla sanatsal deneyime sahip, kara kalem boyama alanında Teknik ve Mesleki Kuruluştan eşdeğer doktora ve koçluk dereceleri ve Kültür ve Rehberlik Bakanlığı’ndan resmi öğretmenlik lisansı alan bir profesördür.

 

Fars kültüründe kara kalem, sadece kara kalem veya kurşun kalemle yapılan ve renklendirmesi olmayan bir resim türüdür. Kara kalemle tasarım alanında çalışan Azadeh Hacı Ali Ekberi, ilgilenenler standart ölçülerde siparişlerini kaydetmek ve tam maliyetleri öğrenmek için kendisine ulaşabilirler.

Uygulamanın özellikleri

Teknolojimiz

Yazılımımızın çekirdeği Node.js ile geliştirilmektedir ve bu bölümün en önemli noktası GraphQL mimarisi ile geliştirilmiş olmasıdır.

GraphQL, API ‘ler için bir sorgu dilidir ve API’ ler için bir mimari olarak kabul edilir. GraphQL, ilk olarak mobil uygulamaların dahili kusurlarını gidermek için Facebook ortamında geliştirildi ve o zamandan beri özellikle sosyal medyada kullanılıyor. Son olarak, geliştirici topluluğuna 2015 yılında açık kaynak olarak tanıtıldı ve bugün API için yeni bir mimari haline geldi.

Dünyanın en iyilerinden biri olan PostgreSQL veri tabanını kullanıyoruz.

Bu yazılımın Android ve IOS sürümleri yerel olarak GraphQL mimarisi ile kodlanmıştır ve yolcu ve sürücü sürümleri ayrıdır. Yönetim portalı sürümü ve web uygulaması sürümü (PWA), React.js ve GraphQL mimarisi ile geliştirilmiştir.

sistemin entergasyon

back end

front end

Sitenin Bazı Sayfaları

Entegrasyon

Facebook
Twitter
Google Maps

Heroku

Google Auth

Teknolojiler

Ruby on Rails
Angular JS
jQuery
MongoDB
CSS3
HTML5
Ruby
Heroku
AWS
Menü