Akkashane Web Sitesi

Akkashane başarılı bir fotoğraf stüdyosu web sitesi

Akkashane Web Sitesi Hakkında

.

Akkashanenin Web Sitesi 2011’da hayata geçirildi ve hala bazı bölümlerinin yeniden tasarımıyla çalışıyor. Bu web sitesi 2011 yılından itibaren Akaf firmasının güvenlik kapsamındadır.

Eskiden fotoğrafçıların mesleklerini icra ettikleri mekân genellikle çatısı olmayan dört duvardan oluşuyordu ve bu da güneş ışığına ve uygun havaya rağmen aktiviteyi mümkün kılıyormuş. Bundan sonra, meslekle elektrik teknolojisi ve fotoğraf flaşlarını tanıştıran Emami kardeşler, o zamandan beri “Emami Elektronik Biniş Fotoğrafçılığı” adı altında farklı bir kimliğe kavuşmuşlardır.
Bugün birkaç kuşaktır fotoğraf markası altında faaliyet gösteren bir kimlik, geçmişte olduğu gibi, sunum ve organizasyonel davranış modelinde farklı bir çalışma tarzı, faaliyetimizin simgesi haline gelmiştir.
Zaman geçti ve güzel olayları ile zamanın geçişini ne kadar hatırlayabildiniz. Güzel anıları hatırlamanın en iyi aracı kesinlikle size  reçete ettiğimiz fotoğraf olabilir çünkü mutlusunuzdur. Bugün geçmişin sevinçlerini gözden geçirerek güvence altına alınabilir.
O yüzden bugün bize fotoğraf stüdyosu satma duygusu diyebilirsiniz.
Tüm tüketici ürünlerinin bir son kullanma tarihi vardır .
Bir fotoğraftan sıkıldınız mı? Artık bir fotoğrafa bakmak istemiyor musunuz? Bu, fotoğrafın bir son kullanma tarihi olduğu anlamına gelir. 100 yıl bakacağınız bir fotoğrafın son kullanma tarihini garanti etmek için 100 yıllık geçmişimize güvenin.

Uygulamanın Özellikleri

Teknolojimiz

.

Yazılımımızın çekirdeği Node.js ile geliştirilmektedir ve bu bölümün en önemli noktası GraphQL mimarisi ile geliştirilmiş olmasıdır.

GraphQL, API’ler için bir sorgu dilidir ve API’ler için bir mimari olarak kabul edilir. GraphQL, ilk olarak mobil uygulamaların dahili kusurlarını gidermek için Facebook ortamında geliştirildi ve o zamandan beri özellikle sosyal medyada kullanılıyor. Son olarak, geliştirici topluluğuna 2015 yılında açık kaynak olarak tanıtıldı ve bugün API için yeni bir mimari haline geldi.

Dünyanın en iyilerinden biri olan PostgreSQL veritabanını kullanıyoruz.

Bu yazılımın Android ve IOS sürümleri yerel olarak GraphQL mimarisi ile kodlanmıştır ve yolcu ve sürücü sürümleri ayrıdır. Portal yönetimi ve web uygulaması sürümü (PWA), React.js ve GraphQL mimarisi ile geliştirilmiştir.

sistem entegrasyonu

back end

front end

Uygulamanın Bazı Sayfaları

Teknolojiler

Ruby on Rails
Angular JS
jQuery
MongoDB
CSS3
HTML5
Ruby
Heroku
AWS

Entegrasyon

Facebook
Twitter
Google Maps

Heroku

Google Auth
Menü