Sosyal Güvenlik Şirketi

Sosyal Güvenlik Ticaret Şirketi İnternet Portalı

Sosyal Güvenlik Kurumu Portalı Hakkında

Sosyal Güvenlik Kurumu başkanının doğrudan gözetimi altında faaliyet gösteren Sosyal Güvenlik Ticaret A.Ş.’ nin internet portalı AKAF Şirketinin diğer sadık müşterilerinden biridir. Bu koleksiyonun site tasarımı 2014 yılında yapılmıştır ve destek sözleşmesinin ardından bu şirketin hizmetinde olmaktan gurur duyuyoruz.

Uygulamanın Özellikleri

Teknolojimiz

Yazılımımızın çekirdeği Node.js ile geliştirilmektedir ve bu bölümün en önemli noktası GraphQL mimarisi ile geliştirilmiş olmasıdır.

GraphQL, API’ler için bir sorgu dilidir ve API’ler için bir mimari olarak kabul edilir. GraphQL, ilk olarak mobil uygulamaların dahili kusurlarını gidermek için Facebook ortamında geliştirildi ve o zamandan beri özellikle sosyal medyada kullanılıyor. Son olarak, geliştirici topluluğuna 2015 yılında açık kaynak olarak tanıtıldı ve bugün API için yeni bir mimari haline geldi.

Dünyanın en iyilerinden biri olan PostgreSQL veritabanını kullanıyoruz.

Bu yazılımın Android ve IOS sürümleri yerel olarak GraphQL mimarisi ile kodlanmıştır ve yolcu ve sürücü sürümleri ayrıdır. Yönetim portalı sürümü ve web uygulaması sürümü (PWA), React.js ve GraphQL mimarisi ile geliştirilmiştir.

sistemin entegrasyonu

back end

front end

Uygulamanın Bazı Sayfaları

Entegrasyon

Facebook
Twitter
Google Maps

Heroku

Google Auth

Teknolojiler

Ruby on Rails
Angular JS
jQuery
MongoDB
CSS3
HTML5
Ruby
Heroku
AWS
Menü