Tisa Kish Projesi Satış Portalı

Ghadir yatırım firması, ASP Uluslararası Bina Geliştirme Şirketin tarafından hayata geçirilen Tisa Kish Projesi satış portalı

Tisa Kish Hakkında

Tisa Kish firmasının web sitesi ve satış portalı 2014 yılında AKAF ekibi tarafından hayata geçirilmiştir. Ghadir yatırım firması, ASP, ulusrarası bina geliştirme firmasından oluşan bu şirket, bu portal üzerinden Kish konut birimlerini online olarak sattı.

Tisa Kish firması, Kish Adası mercan sahilinde 18 katlı 5 adet kule şeklinde toplam 655 konutluk 82.113 metrekare alana sahip proje inşa etmiştir. Kulelerin etap alanı 36.000 m2 yeşil alanlı, kullanışlıdır. Kuleler üçgen şeklinde tasarlanmış ve tüm birimlerin Basra Körfezi ve adanın güzel manzarasına sahip olacak şekilde yerleştirilmiştir.

Uygulamanın Özellikleri

Teknolojimiz

Yazılımımızın çekirdeği Node.js ile geliştirilmektedir ve bu bölümün en önemli noktası GraphQL mimarisi ile geliştirilmiş olmasıdır.

GraphQL, API’ler için bir sorgu dilidir ve API’ler için bir mimari olarak kabul edilir. GraphQL, ilk olarak mobil uygulamaların dahili kusurlarını gidermek için Facebook ortamında geliştirildi ve o zamandan beri özellikle sosyal medyada kullanılıyor. Son olarak, geliştirici topluluğuna 2015 yılında açık kaynak olarak tanıtıldı ve bugün API için yeni bir mimari haline geldi.

Dünyanın en iyilerinden biri olan PostgreSQL veritabanını kullanıyoruz.

Bu yazılımın Android ve IOS sürümleri yerel olarak GraphQL mimarisi ile kodlanmıştır ve yolcu ve sürücü sürümleri ayrıdır. Yönetim portalı sürümü ve web uygulaması sürümü (PWA), React.js ve GraphQL mimarisi ile geliştirilmiştir.

sistem entegrasyonu

back end

front end

Uygulamanın Bazı Sayfaları

Teknolojiler

Ruby on Rails
Angular JS
jQuery
MongoDB
CSS3
HTML5
Ruby
Heroku
AWS

Entegrasyon

Facebook
Twitter
Google Maps

Heroku

Google Auth
Menü