Sooleh Esterabad Fabrikası

Bu web sitesi Sooleh Esterabad fabrikası için tasarlanmıştır.

Esterabad Soolesi Hakkında

Bu web sitesi, 2009 yılında hayata geçirilen Soleh esterabad fabrikası ile ilgilidir. Bu portal, ilk yayınlandığı tarihten itibaren AKAF ekibinin teknik-güvenlik desteği kapsamındadır.

Esterabad “esterabad kulübesi” ticari adıyla “Lider Metal firması”, çeşitli tipte hafif ve ağır çelik yapıların tasarımı ve üretimi alanında teknik, mühendislik ve yönetici kadrosu istihdam ederek Gorgan 2 sanayi kasabasında faaliyet göstermektedir.
Şirket, ISO 9001 (Kalite Yönetimi), ISO 14001 (Çevre ve Çevre Yönetimi ve Belgelendirme) ve R5 belgelendirmesi (R14) dahil olmak üzere, istenen mühendislik standartlarına ve nihayetinde müşterilerinin memnuniyetine ulaşmak için etkin adımlar atmıştır. Ayrıca, çelik yapı ve hangarların üretimi alanındaki fabrika standart sertifikaları ile ISO 3834-2 ve HSE-MS’nin yanı sıra yerli ve yabancı müşterilerden alınan sertifikalar, şirketin yüksek kaliteli hizmet ve ürünler sunmaya olan bağlılığını göstermektedir. .
2011’den 2017’ye kadar Gülistan eyaletinin sekiz yıllık ve 2012’den 2018’e kadar “endüstriyel model birimi” olarak seçilmekten gurur duyuyoruz. 2020’da Mühendislik teknik hizmetleri ihracatı alanında, Gülistan Eyaleti “Seçilmiş İhracatçı” unvanını aldık ve “2016’in Popüler Markası” plaketini ve heykelini sahiplendik.
Bugüne kadar ürün ve hizmetlerimizi memnuniyetle kullanan yedi komşu ülke Türkmenistan, Kazakistan, Azerbaycan, Tacikistan, Irak, Katar ve Özbekistan ve sevgili ülkemizde 400’den fazla yerli projenin hayata geçirilmesi rekabet gücümüzü göstermek için bir başka onurdur. Bu sektöre hak iddia eden diğer ülkeler arasında Orta Asya da yer almaktadır.

Web Sitesi Özellikleri

Teknolojimiz

Yazılımımızın çekirdeği Node.js ile geliştirilmektedir ve bu bölümün en önemli noktası GraphQL mimarisi ile geliştirilmiş olmasıdır.

GraphQL, API’ler için bir sorgu dilidir ve API’ler için bir mimari olarak kabul edilir. GraphQL, ilk olarak mobil uygulamaların dahili kusurlarını gidermek için Facebook ortamında geliştirildi ve o zamandan beri özellikle sosyal medyada kullanılıyor. Son olarak, geliştirici topluluğuna 2015 yılında açık kaynak olarak tanıtıldı ve bugün API için yeni bir mimari haline geldi.

Dünyanın en iyilerinden biri olan PostgreSQL veritabanını kullanıyoruz.

Bu yazılımın Android ve IOS sürümleri yerel olarak GraphQL mimarisi ile kodlanmıştır ve yolcu ve sürücü sürümleri ayrıdır. Yönetim portalı sürümü ve web uygulaması sürümü (PWA), React.js ve GraphQL mimarisi ile geliştirilmiştir.

sistemin bütünlüğü

back end

front end

Uygulamanın Bazı Sayfaları

Entegrasyon

Facebook
Twitter
Google Maps

Heroku

Google Auth

Teknolojiler

Ruby on Rails
Angular JS
jQuery
MongoDB
CSS3
HTML5
Ruby
Heroku
AWS
Menü