Alvand Elektronik Şirketi Web Sitesi

Elektronik ihtiyacınızda Alvand yanınızda

Alvand Elektronik Şirketi Hakkında

.

Bu web sitesi 2015 yılında hayata geçirilmiştir. Web sitesinin grafikleri ve şablonu tamamen AKAF firmasının uzmanları tarafından üretilmiştir.

Alvand Elektronik firması 2008 yılında elektronik ekipman tasarlamak ve üretmek amacı ile kurulmuş ve bu doğrultuda faaliyetlerine başlamıştır. Uzman ve deneyimli kadrosu ile dünyadaki en son teknik bilgileri edinen bu firma, bu tip ekipmanların tasarımı ve üretimi alanında büyük adımlar atmayı başarmış ve dışa bağımlılığı azaltma yönünde hareket etmiştir.

Ürünlerini en iyi malzeme ve parçalardan yapmaktadır. Dünyaca ünlü markaların elektronik ürünlerini sunmakta ve tasarım, parça temini, üretim, test ve paketlemeden satış sonrası hizmetlere kadar mümkün olan en yüksek kaliteyi göz önünde bulundurmaktadır. Üstün kaliteyi ve müşteri ihtiyaçlarını karşılamayı amaç edinen bu firma, ürünlerin üretiminde kalite yönetim sistemini gözetmeyi kendisine taahhüt etmiş ve bu doğrultuda 2008 yılında kalite yönetim sisteminde ISO 9001 belgesi almayı başarmıştır.

Uygulamanın Özellikleri

Teknolojimiz

.

Yazılımımızın çekirdeği Node.js ile geliştirilmektedir ve bu bölümün en önemli noktası GraphQL mimarisi ile geliştirilmiş olmasıdır.

GraphQL, API’ler için bir sorgu dilidir ve API’ler için bir mimari olarak kabul edilir. GraphQL, ilk olarak mobil uygulamaların dahili kusurlarını gidermek için Facebook ortamında geliştirildi ve o zamandan beri özellikle sosyal medyada kullanılıyor. Son olarak, geliştirici topluluğuna 2015 yılında açık kaynak olarak tanıtıldı ve bugün API için yeni bir mimari haline geldi.

Dünyanın en iyilerinden biri olan PostgreSQL veritabanını kullanıyoruz.

Bu yazılımın Android ve IOS sürümleri yerel olarak GraphQL mimarisi ile kodlanmıştır ve yolcu ve sürücü sürümleri ayrıdır. Yönetim portalı sürümü ve web uygulaması sürümü (PWA), React.js ve GraphQL mimarisi ile geliştirilmiştir.

sistem entegrasyonu

back end

front end

Uygulamanın Bazı Sayfaları

Teknolojiler
Ruby on Rails
Angular JS
jQuery
MongoDB
CSS3
HTML5
Ruby
Heroku
AWS
Entegrasyon
Facebook
Twitter
Google Maps

Heroku

Google Auth
Menü