• +90 535 50 77 818
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Android & İOS uygulama tasarımı

özel uygulamalar tasarımı bizim uzmanlık alanımızdır.Projenizi en iyi şekilde hayata geçirmek için en profesyonel programcıları bir araya getirdik.

  • Getir'e benzer bir uygulama tasarımı

Getir'e benzer bir uygulama tasarımı

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Getir’e benzer uygulama tasarımı AKAF'ın profesyonel ekibinin gerçekleştirdiği bir diğer faaliyettir.AKAF firması bugüne kadar çok başarılı projeler hayata geçirmiştir ve uygulama tasarımı gerçekleştirdiği onlarca hizmetten sadece biridir. Bu şirketin ana faaliyeti Android, iOS ve PWA versiyonu mobil uygulamalar tasarlamaktır.

 Getir hakkında çok merak edilenler...

Android ve İOS cihazların uygulamasi olan Getir, 2015 yılında 'Getir de getirelim' sloganı ile hizmete sunuldu. İhtiyaç duyulan ürünleri kısa bir süre zarfında getirmeyi amaçladi ve iş modeli ile dünyada bir ilke oldu.

Bariz olduğu gibi ,gelişmeye başlayan mobil teknolojisi özellikle son zamanlarda talebe dayalı uygulamalar büyük bir yükselişte ve Türkiye'de de diğer ülkeler gibi popüler olmaya başlayan bu tür uygulamalara, start-up ekosisteminin en önemli ve meşhur olan isimlerinden biri Nazım Salur,  Uber e benzer bir uygulama tasarımıyla ( BiTaksi ile) öncülük etti.  Aynı şekilde Benzer olan talebe dayalı bir uygulama Getir, sahip olduğu iş model ile dünyada bir ilke imza attı.

Getir, insanlara ihtiyaç duydukları ürünleri yaklaşik 10 dakika gibi kısa bir sürede  hem de ücretsiz  kurye ile ulaştırmayı hedefleyen bir mobil alışveriş uygulamasıdır. Yaklaşık 1.5 yıl önce kurulan bu cep telefon uygulaması , bir yılda yüzde 400 büyüdü.

Uygulamanın en önemli özellikleri

Mobil aplikasyonu olan Getir müthiş bir ayırt edici özelliğe sahip, O da Zamanın kısıtlı olduğu özellikle de büyük şehirlerde zamanın paradan daha değerli olduğu için ihtiyaç duyulan ürünlerin  kısa bir sürede getirerek zamandan tasarruf etmektir .

 Bugün Getir de en çok su satılıyor olsa da İlk başlarda daha çok acil ihtiyaçlar satılırken bugün günlük ihtiyaçların da çok talep gördüğünü söyleyebiliriz.  su, yiyecek, bebek bezi, tıraş köpüğü kedi-köpek maması, ampul, soda ve kaşar peyniri  gibi çeşitli temel ihtiyaç ürünleri getirtilebiliyor.

 AKAF olarak Getir uygulamasının özelliklerinin operasyonel yöntemiyle birlikte eksiksiz bir analizine sahibiz ve özelleştirmeniz gerekenleri tasarlayıp üretebiliriz.Daha fazla bilgi için iletişim  bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 Hayatın kolaylaşmasını sağlayan bir cep telefon uygulaması  Getir , Hem Android hem de iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak yükleyebilerek, hangi sipariş verilmek isteniyorsa o kategoriyi seçip ürün sepete eklenebiliyor. Ayrica bu aplikasyon, tüm ilk siparişlere özel indirim kampanyası düzenliyor.

Getir aynı zamanda yaptığı kampanyalar ile de biliniyor. Müşterilerine bedava ürün hizmeti ya da kredi kartı ve son zamanlarda İstanbul kartı ile yapılan alışverişlerde indirim imkanı sunuyor.

Getir ve Corona virusu

Getir 2015 yılından beri çalışıyor olsa da bu uygulamanın dönüm noktası bir pandeminin başlangıcı oldu ve pandeminin başlamasıyla birlikte bu uygulamanın kullanıcı sayısı giderek arttı.Ve tabii ki bu dönemde yapılan girişimlerin ve mobil uygulama tasarımlarının çoğu Türkiye'de önemli bir büyüme gösterdi.

Getir, pandemiye eklediği özel özellik ile popüler oldu . siparişi veren kişi, pandemi özelliğini aktif hale getirerek, paket teslimat görevlisini yüzyüze konuşmadan paketi evin kapısının arkasına yerleştirip zil düğmesine basıp mekanı terk etmesini sağladı. Müşteri paketi aldığında kimseyle karşılaşmamasını sağladı.

Yiyecek, ev bakım, bebek, evcil hayvan, teknoloji  gibi kategorileri bulunan uygulamada  biri kredi kartı ile sipariş verdikten sonra adres yazmaya gerek yok çünkü kurye bulunulan adresi tespit edebiliyor . Getir uygulaması üzerinden kredi kartını sadece bir kez tanımlayıp kolaylıkla sipariş verilebiliyor. Getir in birçok yerde deposu bulunuyor ve verilen siparişleri kendi bünyesindeki kuryeleri ile getiriyor. Ayni zamanda GPS teknolojisi ile kuryeyi harita üzerinden takip edebilirsiniz. Henüz sipariş verilmeden de tahmini teslimat süresi hakkında bilgi verip sizi haberdar ediyor.

 Müşteri alışkanlıklıklarının değişmesini sağlayan Getir, ilerleyen zamanlarda yurt dışında hizmet vermeyi planliyor.

make applciation like ubereats and getir

AKAF Firmasının Getir ile hiçbir bağlantısı yoktur ve hiçbir üretim veya uygulama aşaması AKAF firmasına ait değildir.


© 2021. tüm hakları saklıdır. AKAF tarafından desteklenmektedir