E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret Sitesi

5 Yorum

İKAS , yeni nesil E-Ticaret Sitesi

Dünya üzerindeki KOBİ’ler için tasarlanmış en hızlı e-ticaret altyapısı olmasıyla bilinen İKAS, girişimcileri artan rekabette daha da güçlü kılmak için durmaksızın çalışıyor. 2025 sonuna kadar Avrupa’nın en önde gelen e-ticaret altyapı şirketlerinden bir tanesi olmayı hedefleyen İKAS, dünyaca ünlü yatırım şirketlerinin ortak olduğu bir “unicorn” hatta “decacorn” adayı. İKAS sayesinde e-ticaret fikrinizi hayata geçirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ticaret fikriniz için bir mağaza oluşturmak. Gerisini İkas sizin için hallediyor olacak. Tabii ki tüm bunların başında genç ve türk bir girişimcinin fikri olması sizi de eminim çok etkileyecek. Mustafa Namoğlu İkas’ın kurucu ortağı ve ceo’su. Kendisini konuk olduğu programlarda motivasyon konuşmaları ile de tanıyor olabilirsiniz.

Peki E-Ticaret Sitesi kurmanın adımları nelerdir?

İnsanlar e-ticarete adım atmaktan çekiniyor. Bunun en önemli nedenlerinden biri yazılım bilmiyor olma fikri. İKAS E-Ticaret Sitesi ile hiçbir şekilde yazılım bilmeden de e-ticaret sitesi kurmak mümkün. Yapmanız gereken tek şey, aşağıdaki 6 adımı izlemek:

Bir e-ticaret altyapısı seçin ve domain ve hosting edinin. Daha sonra e-ticaret sitenizi tasarlayın. Ürünlerinizi yüklemeye başlayabilirsiniz. Fiyat ve kategorileri belirleyip ödeme yöntemleri ve sanal POS’u aktif hale getirebilirsiniz.

İKAS’ IN ÖZELLİKLERİ

Mağazanızı açtığınız andan itibaren yüksek hızlı E-Ticaret Sitesi tasarımı nız ziyaretçilerinizi bekliyor olacak. Pazaryeri, fiziksel mağaza ya da e-ticaret sitenizi sadece ikas üzerinden yönetebilirsiniz.

Diğer Özellikler

Diğer platformlardaki gibi iade, kategori, özel alan, filtre gibi özellikler için uygulama satın almanıza gerek yoktur. Ürünlerinizi farklı fiyatlarda, farklı kurlardan ikas kullanarak çok rahat bir şekilde satabilirsiniz. E-Ticaret sitenizden, Etsy’den ve diğer tüm kanallardan satın, Navlungo entegrasyonu ile anında mikro ihracat yapabilirsiniz. Hız ve dönüşüm özelliklerimiz sayesinde aynı sayıda ziyaretçi ile daha çok satış yapıp cironuzu artırabilirsiniz. GA4, GTM DataLayer ve Facebook Dönüşüm API’si ile tam entegre, hem de sadece birkaç tık ile halloluyor. Tek sayfa checkout yapısı sayesinde ziyaretçilerinizin müşteri olma oranlarını arttırabilirsiniz. İkas altyapısı sayesinde arama motorlarında üst sıralara çıkabilirsiniz. Daha fazla müşteri elde edebilirsiniz.

 

İKAS NASIL BU KADAR HIZLI?

İKAS’ ın otomatik optimizasyonu ve CDN hizmeti sayesinde siteleriniz anında açılır. Ürün ve tema görselleriniz, Amazon.com’un kullandığı CDN teknolojisi ile barındırılır. Böylelikle siteniz dünyanın neresinden girilirse girilsin hızlı açılır. İkas’a yüklediğiniz görsellerin boyutları ve çözünürlüğü otomatik olarak optimize edilir. Böylelikle ziyaretçiniz için en uygun olan görsel kullanıcıya iletilir. Siz ikas’a ister .jpeg, ister .png yükleyin, ikas bunu sizin yerinize otomatik olarak .webp formatına çevirir. Böylelikle fotoğraflarınız daha az yer kaplar ve hızlı açılır. Kullanıcılar sitenizde dilediği aksiyonları beklemeden yapar, sitenizin dönüşüm oranları artar. Ziyaretçileriniz sitenizde gezerken sayfalar arasında geçiş yaparken beklemeden diledikleri ürüne ulaşabilir.

Potansiyel müşterileriniz aradığı ürünü sizin tanımladığınız özel alan, varyant gibi ürün özelliklerine göre hızlıca filtreleyebilir. Kullanıcılar sepete ürünü eklerken uzun süreler beklemez. Sepete Ekle butonuna bastıktan sonra aynı sayfada ve aynı saniye içerisinde ürünü sepetlerinde görebilirler. İKAS’ ın iş ortaklarını inceleyecek olursak Yurtiçi Kargo, Navlungo, QNB Finansbank, İkas Partner’i görebiliriz.
Girişimci için önemli bir konu olan fiyatlara gelelim. Şuanda İKAS’ ta dört paket bulunuyor. Gelin bunları inceleyelim

 

İKAS Site Tasarımı Temel Özellikleri

ikasPay ile sanal POS’unuz hemen hazırdır. Mağazanızı açtığınız andan itibaren yüksek hızlı e-ticaret siteniz ziyaretçilerinizi bekliyor. Aynı zamanda ürün sayısı, trafik yoğunluğu veya web alanından kaynaklı beklenmedik ücretler yoktur. Alanında uzman müşteri temsilcilerine 7/24 ulaşabilirsiniz .One page checkout özelliği ile dönüşümlerinizi artırabilirsiniz. Çift taraflı Trendyol ve Hepsiburada entegrasyonları sağlayabilirsiniz. Kargo entegrasyonları sayesinde yurt içi ve yurt dışı kargolarınızı kolaylıkla gönderebilirsiniz. Sipariş sayfanızdan iade başlatabilir, panelden çıkmadan sanalpos iadenizi gerçekleştirebilirsiniz
Birkaç tık ile GA4, GTM DataLayer, Tiktok ve Facebook Dönüşüm API’si ile tam entegre olabilirsiniz. Gelişmiş kampanyalar ile birden fazla indirim kampanyası oluşturabilirsiniz. Sepette unutulan ürünler için otomatik mail göndererek dönüşümlerinizi artırabilirsiniz. Birden fazla stok lokasyonu oluşturup farklı satış kanalları için stoklarınızı yönlendirebilirsiniz Lokalizasyon özelliği ile ülke bazlı fiyat, döviz birimi ve dil seçeneği ekleyebilirsiniz. Dijital biçimde olan ürünlerinizi ve hizmetlerinizi web siteniz üzerinden satabilirsiniz. Birden çok e-ticaret sitenizi tek panelden yönetebilirsiniz Yukarı ve çapraz satış özellikleri sayesinde satışlarınızı artırıp ortalama sipariş tutarınızı yükseltebilirsiniz. Sepette ürün bırakma e-postasını belli aralıklarla birden fazla kez gönderim indirim kodu tanımlayabilirsiniz. Müşteriniz stoğunu görerek aldığı ürünü ayırtıp mağazadan teslim alabilir.
İşletmeden işletmeye özelliğimiz ile bayilerinize özel fiyatlarla toplu ürün satabilirsiniz. Subscription modeli ile müşterilerinizden aylık ödeme alabilirsiniz. Fiziksel mağazalarınızla e-ticaret sitelerinizin stoğunu ortak yönetebilirsiniz. Eğer bir girişim fikriniz varsa bu sektöre İKAS ile dahil olmak anlaşıldığı üzere sizi rekabetin epey önünde tutacak.
İKAS Site Tasarımı Benzeri site veya uygulama yapmak için AKAF ile iletişime geçip kendinize özel  Site Tasarımına sahip olabilirsiniz. Ücretsiz danışmanlık hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 212 502 04 75
IKAS AKAF tarafından üretilmemiştir.

5 Yorum. en

 • Aklımızdaki projeyi hayata geçirmemizde bize çok yardımcı oldular ve ufkumuzu genişlettiler. Çok memnun kaldık. Kesinlikle son işbirliğimiz olmayacak.

  Cevapla
 • Web sitemiz için danıştık ve çok memnun kaldık. Tüm adımlar titizlikle takip edildi. Asla pişman olmadık çok teşekkür ederiz.

  Cevapla
 • Tüm bu süreçte iletişim halinde kaldık. İlgileri ve başarıları tartışılmaz. Her şey için çok teşekkürler.

  Cevapla
 • İkas’a benzer bir uygulama tasarlamak için ne kadar süre gerekli?

  Cevapla
 • e ticaret sitesi uygulaması için android ve ios olarak fiyat farkı mevcut mu?

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

ten − eight =

Bizi instagramda takip edin

Toplantılarımızda en önemli olan müşteri memnuniyeti duygusu ve satış sonrası hizmettir! AKAF'ın benzersiz desteği, tüm teknik konularda sizi rahat ettirir
#Tasarım_uygulaması
#İstanbul_Mobile_uygulama
#akaf
#مهدی_فکری
...

TR🇹🇷Bu web sitesi Italy Remer firmasının İran'ı temsil etmesi emriyle tasarlanmış ve 2013 yılında yayınlanmıştır.
En🇺🇸This website was designed by order of Italy Remer to represent Iran and was published in 2013.
#akaf #remer
...

TR🇹🇷Tamin Ejtemai Organizasyon başkanlığının doğrudan gözetiminde faaliyet gösteren Tamin ejtemai şirketi'nin web portalı, AKAF firmasının diğer sadık müşterilerindendir. Bu koleksiyonun site tasarımı 2014 yılında yapıldı ve destek sözleşmesinin ardından bu firmanın hizmetindeyiz gururla.
En🇺🇸The web portal of Tamin ejtemai company, which operates under the direct supervision of Tamin Ejtemai Organization Presidency, is one of the other loyal customers of AKAF company. The site design of this collection was made in 2014 and we are proudly at the service of this company after the support contract.
#akaf #taminejtemaei
...

TR🇹🇷Arkadaşlarınızla, ailenizle veya şanslı bir rakiple yarışın ve HQ Trivia ve SnapQ'dan uyarlanan heyecan verici Dari Gap uygulamasında kazanın.
En🇺🇸Compete with your friends, family or a lucky opponent and win in the exciting Dari Gap app adapted from HQ Trivia and SnapQ.
#trivia #dari #gap #akaf
...

TR🇹🇷AKAF ekibi tarafından 2012 yılında site tasarımı ve özel satış yazılımı için hayata geçirilen Markazi ilindeki en yüksek konut ikiz kulesi ve bugün bu projeye destek sunmaktan gurur duyuyoruz.
En🇺🇸The tallest residential twin tower in Markazi, which was implemented by the AKAF team in 2012 for site design and special sales software, and today we are proud to support this project.
#ikiz #kule #akaf
...

TR🇹🇷Akkas khane web sitesi 2011'da hayata geçirildi ve halen birkaç yeniden tasarımla çalışıyor. Bu web sitesi 2011 yılından itibaren AKAF firmasının güvenlik kapsamındadır.
En🇺🇸The Akkas khane website was launched in 2011 and is still working with several redesigns. This website has been under the security coverage of AKAF company since 2011.
#akkaskhane #websitesi #akaf
...

TR🇹🇷 Swash, çevrimiçi hizmetler alanında en güçlü çevrimiçi araç yıkama yazılımı olan AKAF tarafından tasarlandı ve uygulandı.
En🇺🇸Swash was designed and implemented by AKAF, the most powerful online car wash software in the field of online services.
#akaf #swash #carwash
...

TR🇹🇷Start Wash markasının isteği üzerine bu sefer kıyafet alma ve gönderme vb. Çamaşır yıkama uygulaması AKAF tarafından gerçekleştirildi. Bu uygulama 2017'da çalışmaya başladı ve hem Android hem de İOS platformlarında uygulandı.
En🇺🇸At the request of the Start Wash brand, this time, receiving and sending clothes, etc. Laundry washing application was carried out by AKAF. This app started working in 2017 and has been implemented on both Android and iOS platforms.
#start #wash #yıkama #akaf
...

TR🇹🇷SnapQ ve HQ Trivia'ya benzer en iyi uygulama olan Mr.Quiz, AKAF tarafından heyecan verici çevrimiçi yarışmalar sunarak tasarlandı ve uygulandı.
En🇺🇸Mr.Quiz,the best app similar to SnapQ and HQ Trivia, was designed and implemented by AKAF, offering exciting online competitions.
#mrquiz #trivia #akaf #snap
...

TR🇹🇷Online taksi talebinde bulunmak için taksi bulma uygulaması, Zoodtaxi markasının talebi üzerine AKAF tarafından hayata geçirildi.
En🇺🇸The taxi finder application for online taxi request was implemented by AKAF at the request of the Zoodtaxi brand.
#zoodtaxi#online #taksi #akaf
...

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.

Menü