Startup’ınız İçin Destek Hizmetleri 

Startupların Teknik Desteği ve Geliştirilmesi

Uygulama tasarım şirketlerinin temel ve önemli görevlerinden biri girişiminize destek hizmeti vermektir ve Akaf şirketinin 16 yılda (kuruluş 2005) başarısının en önemli kalemlerinden biri de bu faktör olmuştur. Yani deneyimli ve profesyonel teknik ekibi ile farklı destekleri ile müşterilerinin ve hatta şirketin danışmanlık sözleşmelerini kullanan diğer projelerin her zaman yanındadır. Kullanıcı geri bildirimlerine bağlı olarak sürekli değişen doğası gereği girişimler, umutsuzca bir destek ekibine ihtiyaç duyar! Yazılımınız ne kadar iyi yazılmış olursa olsun, uygun desteği alamamanız sizi startuplar arasındaki rekabetten kurtaracaktır.

Paket A
5,000Türk lirasi
 • 10 kişi/saat
 • 3 ay
 • sonsuz görev
 • 24/7 Destek
Standart
17,500Türk lirasi
 • 50 kişi/saat
 • 6 ay
 • sonsuz görev
 • 24/7 Destek
altın
125,000Türk lirasi
 • 500 kişi/saat
 • 6 ay
 • sonsuz görev
 • 24/7 Destek

Girişiminizin Teknik Destek Ve Geliştirme Yöntemi

 

Bu sayfada Akaf firmasının yeni destek formatlarından birini tanıtmak istiyoruz. Bu tür bir destek, Akaf’ın uluslararası varlığı ve 11 ülkeden farklı müşterilerle çalışması nedeniyle elde edilmiştir. Batı’da alışılagelmiş olan, başlangıç ​​uygulamaları desteğinin kişi-saat olarak hesaplanmasıdır, bu da başlangıç ​​dışı projelerden farklı olarak, talep edilen modüllerin ve değişiklik taleplerinin sayısının çok daha az olduğu ve temel olarak modüllerin zaten olduğu anlamına gelir. Tanımlanmış ve belirlenmiş! Girişim projelerinde, girişimlerin doğası ve fikrin yeniliği nedeniyle, kesin modüller tahmin edilemez ve temel olarak girişimlerin kozları bu yenilikler ve kişiye özel modüllerin eklenmesidir! Bu nedenle bu destek modelinde, düzeltme veya yazılım geliştirmeleri ve hatta pazarlama veya teknik ekibe danışma maliyeti adam-saat bazında hesaplanmaktadır.

Aşağıdaki paketlerden birini satın alarak her zamanki destek stresinden kurtulabilirsiniz! Konsültasyonlar, düzeltmeler ve modüller en düşük maliyetle yapılır ve Akaf firmasının müşteri portalına ulaşarak her modüldeki programcıların çalışma saatlerini online ve anlık olarak izleyebilirsiniz. Görevlerinizi yerine getirirken son derece yüksek şeffaflık, gerçek zamanlı ve günün 24 saati, her modülün maliyetini kendiniz hesaplamanıza ve şirket için sonraki görevleri çok daha kolay tanımlamanıza olanak tanır.

Akaf Firmasının YouTube Kanalındaki İlgili Videolar

 

Ücretsiz Danışmanlık

Akaf firmasının uzmanlarının sizinle iletişime geçmesi ve uzmanlarımızın ücretsiz tavsiyelerinden faydalanması için iletişim numaranızı aşağıdaki kutuya yazmanız yeterlidir. Akaf’a olan inancımız, müşteriler için satın alma öncesi danışmanlığın esas olduğu gerçeğine dayanmaktadır ve bu şekilde size ücretsiz ve hızlı danışmanlık sağlamaya çalıştık. Akaf’ın saatlik destek paketlerinden herhangi birini satın almadan önce mutlaka danışmanlarımızla projeniz hakkında konuşun.

Fill out this field

Hangi Teknolojiyi Kullanıyoruz?

AKAF’ta uygulama yapma teknolojisi, Uber 2022 ve ShopiFy 2022’de kullanılan teknolojiye eşittir! AKAF’ta yapılan tüm programlamalar Graph QL mimarisi ile uygulanmaktadır ve AKAF’ın eski teknolojilerden farklı olmasının nedeni budur! Şirketinizin özel sunucularındaki kontrol sistemi, kodlamanız için güvenlik sağlar ve ayrıca yazılım geliştirmede Jenkins’i kullanmak, tüm programcıları veritabanınıza erişimden mahrum eder.

Menü