Mobil Ticaret Uygulaması

Mobil Ticaret Uygulaması

Yorum yapılmamış

  

  Mobil ticaret uygulaması günümüzde çok popüler olan uygulamalardan biridir. Akaf  Mobil Ticaret Uygulaması konusunda sizlere hizmet vermek için hazırdır.

  Mobil Ticaret Uygulaması’na en güzel örneklerden biri Getirdir. Getir 2015 yılında BiTaksi’nin kurucusu Nazım Salur tarafından hayata geçirilmiştir. Ortalama 10 dakika içerisinde en çok ihtiyaç duyulan ürünleri geniş kurye ağı aracılığı ile 7/24 kullanıcılarına ulaştıran bir mobil ticaret uygulaması. Getir uygulaması %100 türk sermayesi ile kurulduğu andan itibaren 5 katı bir büyüme yakalamayı başarmıştır.
    Hemen hemen hepimizin sıklıkla kullandığı bu uygulamanın biz de dahil olmak üzere yarım milyondan fazla kullanıcısı bulunuyor. Kullanıcıların çoğu 25-40 yaş arası beyaz yaka kesiminden oluşuyor diyebiliriz.

Mobil ticaret uygulaması avantajları

Dakikalar içinde teslimat, canlı sipariş takibi, getir Yemek, dİJİTAL ve kapıda ödeme, gece Gündüz servis

Getir şuanda 3 kıtada 9 ülkede hizmet vermektedir. Bunların içerisinde İspanya, Hollanda, United Kingdom, United States, Italya, Fransa, Almanya bulunmaktadır.

Getir uygulamasını indirdikten sonra kişisel bilgilerinizi girip hesap açmanız ve adresinizi ekleyerek size en yakın getir hizmetlerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.Getir 4 başlık altında hizmet vermektedir. Gelin bunları inceleyelim.

1-Getir

Kategorilerine baktığımızda fırından süt ürünlerine kişisel bakımdan teknolojiye evcil hayvandan bebek ürünlerine kadar ihtiyaç duyabileceğiniz her ürün mevcut.

2-GetirYemek

Binlerce restorandan yemeğinizi görerek seçebilirsiniz.
Haftanın her günü bulabileceğiniz yüzlerce kampanya ile indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.
Kredi kartı kapıda ya da yemek kartları ile hızlı ve güvenli ödeme yapabilirsiniz.
Bir parantez açarak, eğer restoran sahibi iseniz GetirYemek restoran iş ortaklarından biri olabilir, işinizi daha az maliyetle büyütüp müşteri memnuniyetinizi artırabilirsiniz.

3-GetirBüyük

Kasaptan manava, ev bakım ürünlerinden kişisel bakım ürünlerine binlerce çeşidi kolayca bulabilirsiniz.
GetirBüyük’te binlerce ürünü uygun fiyata sipariş verebilirsiniz.
Siparişleriniz kapınıza kadar gelir.

4-Getirsu

GetirSu hafta içi hafta sonu demeden 08.00-24.00 arası suyunuzu kapınıza kadar getirir.
Siparişlerinizde elinizde Kuzeyden ya da başka bir marka damacana bulunması durumunda damacana değişimi ücretsizdir.
Teslimat ücreti yoktur.

4-GetirÇarşı

İstanbul ve Bodrum illerinde hizmet verilmektedir. Getir Çarşı sayesinde ister kendi kuryenizle ister Getir kuryesiyle milyonlarca Getir müşterisine ulaşıp kolayca satışlarınızı artırabilirsiniz.

Getir avantajları

Getir uygulamasında ilk siparişe özel ve sipariş verdikçe sizlere özel indirim kodları tanımlanmaktadır. Örneğin Kasım ayı indirimleri için “Mor Kasım” kategorisi bulunmakta. Bunun gibi belirli dönemlerde de yapılan indirimler mevcut.

Getir ile iş ortağı olabilirsiniz, Getir bayiisi olabilir veya deponuzu getire kiralayabilirsiniz. GetirYemek restoranı olabilirsiniz ya da Zincir restoranlar açabilirsiniz. GetirÇarşı işletmesi de kurabilirsiniz.

Getir sağladığı tüm bu kolaylıkların dışında Kariyer destekçisi bir şirket. Gençlere bir çok alanda kariyer fırsatı sunuyor. Web sitesinde bu konu ile alakalı başlıkları mevcut. Buradan getiri keşfedip kariyer fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerini de inceleyebilirsiniz.

Getiri nasıl kullanabiliriz?
App Store, Google Play, AppGalery’ den getir uygulamasını indirip hızlı ve konforlu alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz. Bunun yanında tarayıcınızdan da getir web sitesine giriş yapıp kullanıcı bilgilerinizi girerek sipariş oluşturabilirsiniz.

 

Akaf Web bu gibi uygulamaları sizler için titizlikle hazırlıyor olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

20 − fifteen =

Bizi instagramda takip edin

Toplantılarımızda en önemli olan müşteri memnuniyeti duygusu ve satış sonrası hizmettir! AKAF'ın benzersiz desteği, tüm teknik konularda sizi rahat ettirir
#Tasarım_uygulaması
#İstanbul_Mobile_uygulama
#akaf
#مهدی_فکری
...

TR🇹🇷Bu web sitesi Italy Remer firmasının İran'ı temsil etmesi emriyle tasarlanmış ve 2013 yılında yayınlanmıştır.
En🇺🇸This website was designed by order of Italy Remer to represent Iran and was published in 2013.
#akaf #remer
...

TR🇹🇷Tamin Ejtemai Organizasyon başkanlığının doğrudan gözetiminde faaliyet gösteren Tamin ejtemai şirketi'nin web portalı, AKAF firmasının diğer sadık müşterilerindendir. Bu koleksiyonun site tasarımı 2014 yılında yapıldı ve destek sözleşmesinin ardından bu firmanın hizmetindeyiz gururla.
En🇺🇸The web portal of Tamin ejtemai company, which operates under the direct supervision of Tamin Ejtemai Organization Presidency, is one of the other loyal customers of AKAF company. The site design of this collection was made in 2014 and we are proudly at the service of this company after the support contract.
#akaf #taminejtemaei
...

TR🇹🇷Arkadaşlarınızla, ailenizle veya şanslı bir rakiple yarışın ve HQ Trivia ve SnapQ'dan uyarlanan heyecan verici Dari Gap uygulamasında kazanın.
En🇺🇸Compete with your friends, family or a lucky opponent and win in the exciting Dari Gap app adapted from HQ Trivia and SnapQ.
#trivia #dari #gap #akaf
...

TR🇹🇷AKAF ekibi tarafından 2012 yılında site tasarımı ve özel satış yazılımı için hayata geçirilen Markazi ilindeki en yüksek konut ikiz kulesi ve bugün bu projeye destek sunmaktan gurur duyuyoruz.
En🇺🇸The tallest residential twin tower in Markazi, which was implemented by the AKAF team in 2012 for site design and special sales software, and today we are proud to support this project.
#ikiz #kule #akaf
...

TR🇹🇷Akkas khane web sitesi 2011'da hayata geçirildi ve halen birkaç yeniden tasarımla çalışıyor. Bu web sitesi 2011 yılından itibaren AKAF firmasının güvenlik kapsamındadır.
En🇺🇸The Akkas khane website was launched in 2011 and is still working with several redesigns. This website has been under the security coverage of AKAF company since 2011.
#akkaskhane #websitesi #akaf
...

TR🇹🇷 Swash, çevrimiçi hizmetler alanında en güçlü çevrimiçi araç yıkama yazılımı olan AKAF tarafından tasarlandı ve uygulandı.
En🇺🇸Swash was designed and implemented by AKAF, the most powerful online car wash software in the field of online services.
#akaf #swash #carwash
...

TR🇹🇷Start Wash markasının isteği üzerine bu sefer kıyafet alma ve gönderme vb. Çamaşır yıkama uygulaması AKAF tarafından gerçekleştirildi. Bu uygulama 2017'da çalışmaya başladı ve hem Android hem de İOS platformlarında uygulandı.
En🇺🇸At the request of the Start Wash brand, this time, receiving and sending clothes, etc. Laundry washing application was carried out by AKAF. This app started working in 2017 and has been implemented on both Android and iOS platforms.
#start #wash #yıkama #akaf
...

TR🇹🇷SnapQ ve HQ Trivia'ya benzer en iyi uygulama olan Mr.Quiz, AKAF tarafından heyecan verici çevrimiçi yarışmalar sunarak tasarlandı ve uygulandı.
En🇺🇸Mr.Quiz,the best app similar to SnapQ and HQ Trivia, was designed and implemented by AKAF, offering exciting online competitions.
#mrquiz #trivia #akaf #snap
...

TR🇹🇷Online taksi talebinde bulunmak için taksi bulma uygulaması, Zoodtaxi markasının talebi üzerine AKAF tarafından hayata geçirildi.
En🇺🇸The taxi finder application for online taxi request was implemented by AKAF at the request of the Zoodtaxi brand.
#zoodtaxi#online #taksi #akaf
...

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.

Menü