Ulaşım Uygulaması Geliştirme

Ulaşım Uygulaması Geliştirme

Yorum yapılmamış

    2018 yılında kurulan Türkiye’nin öncü ve tek ölçeklenmiş Ulaşım Uygulaması Geliştirme şirketi Martı , e-scooter, e-mobilet ve e-mopedlerden oluşan filosuyla kendi IOT altyapısını ve yazılım sistemlerini üretiyor.
   Türkiye’de iOS ve Android mağazalarında 1 numaralı ulaşım uygulaması olan Martı, büyüyen sadık müşteri tabanını güçlendirerek ve diğer cazip yan iş kollarına yayılarak Türkiye’nin ilk ulaşım süper uygulaması olmayı hedefliyor. Akaf da sizler için Ulaşım Uygulaması Geliştirme hayata geçirebilir.

Martı Ulaşım Uygulaması Geliştirme yi Nasıl Kullanabiliriz?

Uygulamayı App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz indirip saniyeler içinde kaydolabilirsiniz. Haritada Martılar sizi bekliyor.En yakınındaki Martıyı anında görüntüleyebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey kilidi açıp ve harekete geçmenizdir. QR Kodu okutup sürüşün keyfini çıkartabilirsiniz. Sürüş sonunda verilen kurallara uygun park etmeniz ve sürüşünüzü bu şekilde bitirmeniz gerekmektedir.

Kendilerini “Türkiyenin ulaşım devi ” olarak tanımlayan Martı İstanbul trafiğine yeni bir soluk getirdi. Ve gerçekten de yayalar için yeni bir seçenek oluşturdu. Kısa mesafelerde rahatlıkla kullanabildiğiniz Martı’lar ayrıca çok da keyifli. Özellikle bahar ve yaz aylarında ayrı bir güzel oluyor. Sadece scooter olarak değil mini motorları ile de gezinti mümkün. Bunlara ek olarak Martı’nın yeni girişimi Martı TAG piyasaya sunuldu. Gelin bunu inceleyelim.

Martı TAG Nedir?

İstanbul’da milyonlarca Martı kullanıcısının şehir içi yolculuklarını paylaşmalarına olanak tanıyacak yeni çevreci ulaşım çözümü Tek Araçla Gidelim (TAG) hayata geçti.

Martı, TAG ile aracında boş koltuklarıyla yolculuk yapan sürücülerle aynı yöne gitmek isteyen yolcuları buluşturuyor. Artık bir yere yapacağınız yolculuk sırasında TAG üzerinden araç paylaşımı gerçekleştirebileceksiniz. Mesela, TAG Sürücü iseniz, aynı rotada giden Martı TAG kullanıcılarını anlaştığınız ücret karşılığında aracınıza kabul edebilir, birkaç yolcuyla seyahat edebilirsiniz. Bu sayede hem trafiğin azalmasında katkıda bulunacak hem de yakıt ücretinden tasarruf edebileceksiniz. Burada iki seçeneğiniz var. Yolcu ve Sürücü olmak.

TAG Sürücü nasıl olunur?

İlk etapta mega şehir İstanbul’da hizmete girecek olan Martı TAG’i kullanmak için Martı uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Herhangi bir araç kısıtlaması yok. iOS için Apple Store’dan, Android için Google Play Store’dan TAG Sürücü uygulamasını indirin.İstenilen belgelerini yükleyin. Başvurunuz onaylandığında arabanızı paylaşmaya başlayın. Yol arkadaşını istediği yerden alıp istediği yere bırakabilirsin.

TAG Yolcu nasıl olunur?

TAG yolcusu, Martı kullanıcısı olmak zorunda. Yani Mernis’ten geçmiş, selfie yüklemiş, kredi kartı bilgileri yüklemiş olmalı. Eğer bu işlemleri yaptıysanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Uygulamayı açın.
TAG sekmesine bastıktan sonra gitmek istediğiniz yeri seçin.
Sürücüyle eşleşerek istediğiniz yere kolayca ulaşın.
Son olarak uygulama üzerinden önceden anlaştığın katkı payını yolculuk sonunda sürücüye nakit olarak takdim et.

Şu anda kullanıcılar birçok güncel kampanya ile TAG uygulamasının keyfini çıkarabiliyor.

İşte o kampanyalar:

Arkadaşını davet et, 500TL akaryakıt kartı kazan!
Bugün 2 TAG sürüşü yap, 200TL akaryakıt kartı kazan!
10 TAG sürüşü yap, 300TL akaryakıt kartı kazan!

Martı Ulaşım Uygulaması Geliştirme si, Akaf tarafından üretilmemiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

2 × three =

Bizi instagramda takip edin

Toplantılarımızda en önemli olan müşteri memnuniyeti duygusu ve satış sonrası hizmettir! AKAF'ın benzersiz desteği, tüm teknik konularda sizi rahat ettirir
#Tasarım_uygulaması
#İstanbul_Mobile_uygulama
#akaf
#مهدی_فکری
...

TR🇹🇷Bu web sitesi Italy Remer firmasının İran'ı temsil etmesi emriyle tasarlanmış ve 2013 yılında yayınlanmıştır.
En🇺🇸This website was designed by order of Italy Remer to represent Iran and was published in 2013.
#akaf #remer
...

TR🇹🇷Tamin Ejtemai Organizasyon başkanlığının doğrudan gözetiminde faaliyet gösteren Tamin ejtemai şirketi'nin web portalı, AKAF firmasının diğer sadık müşterilerindendir. Bu koleksiyonun site tasarımı 2014 yılında yapıldı ve destek sözleşmesinin ardından bu firmanın hizmetindeyiz gururla.
En🇺🇸The web portal of Tamin ejtemai company, which operates under the direct supervision of Tamin Ejtemai Organization Presidency, is one of the other loyal customers of AKAF company. The site design of this collection was made in 2014 and we are proudly at the service of this company after the support contract.
#akaf #taminejtemaei
...

TR🇹🇷Arkadaşlarınızla, ailenizle veya şanslı bir rakiple yarışın ve HQ Trivia ve SnapQ'dan uyarlanan heyecan verici Dari Gap uygulamasında kazanın.
En🇺🇸Compete with your friends, family or a lucky opponent and win in the exciting Dari Gap app adapted from HQ Trivia and SnapQ.
#trivia #dari #gap #akaf
...

TR🇹🇷AKAF ekibi tarafından 2012 yılında site tasarımı ve özel satış yazılımı için hayata geçirilen Markazi ilindeki en yüksek konut ikiz kulesi ve bugün bu projeye destek sunmaktan gurur duyuyoruz.
En🇺🇸The tallest residential twin tower in Markazi, which was implemented by the AKAF team in 2012 for site design and special sales software, and today we are proud to support this project.
#ikiz #kule #akaf
...

TR🇹🇷Akkas khane web sitesi 2011'da hayata geçirildi ve halen birkaç yeniden tasarımla çalışıyor. Bu web sitesi 2011 yılından itibaren AKAF firmasının güvenlik kapsamındadır.
En🇺🇸The Akkas khane website was launched in 2011 and is still working with several redesigns. This website has been under the security coverage of AKAF company since 2011.
#akkaskhane #websitesi #akaf
...

TR🇹🇷 Swash, çevrimiçi hizmetler alanında en güçlü çevrimiçi araç yıkama yazılımı olan AKAF tarafından tasarlandı ve uygulandı.
En🇺🇸Swash was designed and implemented by AKAF, the most powerful online car wash software in the field of online services.
#akaf #swash #carwash
...

TR🇹🇷Start Wash markasının isteği üzerine bu sefer kıyafet alma ve gönderme vb. Çamaşır yıkama uygulaması AKAF tarafından gerçekleştirildi. Bu uygulama 2017'da çalışmaya başladı ve hem Android hem de İOS platformlarında uygulandı.
En🇺🇸At the request of the Start Wash brand, this time, receiving and sending clothes, etc. Laundry washing application was carried out by AKAF. This app started working in 2017 and has been implemented on both Android and iOS platforms.
#start #wash #yıkama #akaf
...

TR🇹🇷SnapQ ve HQ Trivia'ya benzer en iyi uygulama olan Mr.Quiz, AKAF tarafından heyecan verici çevrimiçi yarışmalar sunarak tasarlandı ve uygulandı.
En🇺🇸Mr.Quiz,the best app similar to SnapQ and HQ Trivia, was designed and implemented by AKAF, offering exciting online competitions.
#mrquiz #trivia #akaf #snap
...

TR🇹🇷Online taksi talebinde bulunmak için taksi bulma uygulaması, Zoodtaxi markasının talebi üzerine AKAF tarafından hayata geçirildi.
En🇺🇸The taxi finder application for online taxi request was implemented by AKAF at the request of the Zoodtaxi brand.
#zoodtaxi#online #taksi #akaf
...

This error message is only visible to WordPress admins
Menü