Trafi'ye benzer uygulama tasarımı

Trafi’ye benzer uygulama tasarımı

Yorum yapılmamış

Trafi’ye benzer uygulama tasarımı AKAF’ın profesyonel ekibinin gerçekleştirdiği bir diğer faaliyettir.AKAF firması bugüne kadar çok başarılı projeler hayata geçirmiştir ve uygulama tasarımı gerçekleştirdiği onlarca hizmetten sadece biridir. Bu şirketin ana faaliyeti Android, iOS ve PWA versiyonu mobil uygulamalar tasarlamaktır.

 Trafi Türkiye Nedir?

Başka bir şehirden ve ya ülkeden İstanbul’a, İzmir’e ya da Ankara’ya gittiğiniz zaman, eğer gideceğiniz yeri biliyorsanız, ama yolun tarifini, neyle nereden nasıl gideceğinizi ve ne kadar süreceği ile alakalı bir fikriniz yoksa, Tarifi uygulaması tam da bunun için tasarlanmış sizi bu dertlerden kurtaracak mobil uygulaması Trafi, ücretsiz indirmek için hem Google play da ve hem Appstore da yer alıyor.

Trafi mobil uygulaması, dünyada en çok kullanılan uygulamalardan birisi sayılır. Türkiye’de ve çoğu ülkede aktif olan bu mobil uygulaması vapor, metrobüs, otobüs, feribot ve metro için tarife bilgilerini sunan bir toplu taşıma seyahat planlayıcısı. Böylece Seyahat ettiğiniz şehri keşfetmek için ihtiyacınız olan her şey Trafi uygulamasında.

 Trafi Türkiye Nasıl Kullanılır?

Trafimobil uygulamasınımarketlerden indirdikten sonra uygulamaya girip, “çıkış” kısmına tıklayıp, ya bulunduğunuz yeri seçmelisiniz ya da nereden yola çıkacağınızın adını girmelisiniz. Sonra da “varış” kısmını da aynı şekilde ayarlayıp, “arama” kısmına dokunacaksınız. Uygulamanın bir kısmında da kalkış varış zamanlarını ayarlayabilirsiniz. Menüye girip, “ayarlar” kısmından dilediğiniz şehir için bu opsiyonu kullanabilirsiniz. Ayrica Menü kısmında “güzergah ara”, “tarifeler” ve de “en yakın durak” kısımları da kullanıcılar için mevcuttur.

mobil aplikasyonu Trafi, yurtdışına ve büyük şehirlere gidince araba ile doğru yolu bulmak ya da trafikten kaçmak için arabada olduğu gibi kadar toplu taşıma ile de yol gösterir. otobüs-metro- vapur hatları ne zaman gelecek, kaç dakika sonra nerede inip hangi aktarmayı yapacaksan hepsinin tarifi avucunda. Trafi mobil uygulaması size mükemmel bir şekilde rehberlik yapacaksın.

Mesela şöyle bir yönlendirmesi var (Kadıköy-Osmaniye Mahallesi ) :

(14:01 – Rıhdım durağa yürü) + (14:07 – Şahinkaya Garajı otobüsü bekle) + (14:09 – otobüse bin) + (14:13–  Ayrılık Çeşmesi Marmaraya Metro istasyonu na yürü)…..(14:16- Metroyu bekle) + (14:25 –  Ayrılık Çeşmesi Metroya bin)…..(14:45 – Zeytinburnu Otobüs durağına yürü) + (14:52 – Zeytinburnu otobüsü bekle) + (14:55 – otobüse bin) + (15:07- Fildamı Yolunda hedefine yürü) + (15:14 – Osmaniye Mahallesinde sin!)

Trafi Türkiye’nin Özellikleri nedir?

Trafimobil uygulaması en sevdiğiniz ulaşım seçeneklerini karşılaştırıp ve her zaman gerçek zamanlı olarak gösterir. Trafi, internet bağlantısı olmadan bile çalışıp yol gösteriyor, yani varış noktanızı seçip arama  yapabilirsiniz!

Trafi ile ekstra efor sarfetmeden seyahat edip keyfini çıkarabilirsiniz. güzergah arama özelliğini kullanarak Şehrinizde gezinmenizi kolaylaştırın. Akıllı telefon uygulaması Trafi, toplu taşıma araçlarından ve arabadan şehir bisikletlerine kadar tüm sevdiğiniz ulaşım seçeneklerini size sunuyor.

Trafi mobil uygulamasının diğer özelliği, Sizin için en iyi seçeneği bulmak için ekstra düşünmenize gerek kalmamaktır. Trafi, hızı ve fiyatı açısından bütün seçenekleri size sunuyor.

Trafi aplikasyon da Her gün kullandığınız bir güzergahı ya da unuttuğunuz Adresi tek bir dokunuşla karşınızda görebilirsiniz.

Trafi Türkiye’nin başarıları:

Trafi, Şuana kadar birçok başarıya imza atmış bir mobil uygulamasıdır; Rio de Janeiro Cidade Olimpica tarafından  en iyi seyahat planlayıcısı seçilmiş, App Store’da 6 kez beğenilen uygulamalar arasında yer alıyor ve Türkiye App Store’da 2014 yılının en beğenilen uygulamasıdır.

AKAF’tan Trafi’ye benzer  bir mobil uygulama tasarımı. 14 yaşındaki AKAF olarak Trafi mobil uygulamasının ve web sitesinin özelliklerini  analiz edebiliyor, kişiselleştirme için ihtiyaç duyduğunuz öğeleri tasarlayıp, size en iyi kaliteyi sunabiliriz. daha fazla bilgi için AKAF web sitesinde yer alan iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

AKAF Firmasının Trafi Türkiye ile hiçbir bağlantısı yoktur ve hiçbir üretim veya uygulama aşaması AKAF firmasına ait değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

four × 3 =

Bizi instagramda takip edin

Toplantılarımızda en önemli olan müşteri memnuniyeti duygusu ve satış sonrası hizmettir! AKAF'ın benzersiz desteği, tüm teknik konularda sizi rahat ettirir
#Tasarım_uygulaması
#İstanbul_Mobile_uygulama
#akaf
#مهدی_فکری
...

TR🇹🇷Bu web sitesi Italy Remer firmasının İran'ı temsil etmesi emriyle tasarlanmış ve 2013 yılında yayınlanmıştır.
En🇺🇸This website was designed by order of Italy Remer to represent Iran and was published in 2013.
#akaf #remer
...

TR🇹🇷Tamin Ejtemai Organizasyon başkanlığının doğrudan gözetiminde faaliyet gösteren Tamin ejtemai şirketi'nin web portalı, AKAF firmasının diğer sadık müşterilerindendir. Bu koleksiyonun site tasarımı 2014 yılında yapıldı ve destek sözleşmesinin ardından bu firmanın hizmetindeyiz gururla.
En🇺🇸The web portal of Tamin ejtemai company, which operates under the direct supervision of Tamin Ejtemai Organization Presidency, is one of the other loyal customers of AKAF company. The site design of this collection was made in 2014 and we are proudly at the service of this company after the support contract.
#akaf #taminejtemaei
...

TR🇹🇷Arkadaşlarınızla, ailenizle veya şanslı bir rakiple yarışın ve HQ Trivia ve SnapQ'dan uyarlanan heyecan verici Dari Gap uygulamasında kazanın.
En🇺🇸Compete with your friends, family or a lucky opponent and win in the exciting Dari Gap app adapted from HQ Trivia and SnapQ.
#trivia #dari #gap #akaf
...

TR🇹🇷AKAF ekibi tarafından 2012 yılında site tasarımı ve özel satış yazılımı için hayata geçirilen Markazi ilindeki en yüksek konut ikiz kulesi ve bugün bu projeye destek sunmaktan gurur duyuyoruz.
En🇺🇸The tallest residential twin tower in Markazi, which was implemented by the AKAF team in 2012 for site design and special sales software, and today we are proud to support this project.
#ikiz #kule #akaf
...

TR🇹🇷Akkas khane web sitesi 2011'da hayata geçirildi ve halen birkaç yeniden tasarımla çalışıyor. Bu web sitesi 2011 yılından itibaren AKAF firmasının güvenlik kapsamındadır.
En🇺🇸The Akkas khane website was launched in 2011 and is still working with several redesigns. This website has been under the security coverage of AKAF company since 2011.
#akkaskhane #websitesi #akaf
...

TR🇹🇷 Swash, çevrimiçi hizmetler alanında en güçlü çevrimiçi araç yıkama yazılımı olan AKAF tarafından tasarlandı ve uygulandı.
En🇺🇸Swash was designed and implemented by AKAF, the most powerful online car wash software in the field of online services.
#akaf #swash #carwash
...

TR🇹🇷Start Wash markasının isteği üzerine bu sefer kıyafet alma ve gönderme vb. Çamaşır yıkama uygulaması AKAF tarafından gerçekleştirildi. Bu uygulama 2017'da çalışmaya başladı ve hem Android hem de İOS platformlarında uygulandı.
En🇺🇸At the request of the Start Wash brand, this time, receiving and sending clothes, etc. Laundry washing application was carried out by AKAF. This app started working in 2017 and has been implemented on both Android and iOS platforms.
#start #wash #yıkama #akaf
...

TR🇹🇷SnapQ ve HQ Trivia'ya benzer en iyi uygulama olan Mr.Quiz, AKAF tarafından heyecan verici çevrimiçi yarışmalar sunarak tasarlandı ve uygulandı.
En🇺🇸Mr.Quiz,the best app similar to SnapQ and HQ Trivia, was designed and implemented by AKAF, offering exciting online competitions.
#mrquiz #trivia #akaf #snap
...

TR🇹🇷Online taksi talebinde bulunmak için taksi bulma uygulaması, Zoodtaxi markasının talebi üzerine AKAF tarafından hayata geçirildi.
En🇺🇸The taxi finder application for online taxi request was implemented by AKAF at the request of the Zoodtaxi brand.
#zoodtaxi#online #taksi #akaf
...

This error message is only visible to WordPress admins
Menü