İran'da Trivia uygulaması

İran’da Trivia uygulaması

Yorum yapılmamış

QUIZTION UYGULAMASI

Eski oyunlardan ve tekrar eden sorulardan bıktıysanız…

Rakibinizin sırasını oynamasını beklerken gergin oluyorsanız…

Hem bir ödül almak hem de kamuya açık bilgileri artırmak ve arkadaşlarınızla bütünleşmek istiyorsanız , Quiztion tam size göre bir oyun!

Quiztion Uygulaması ‘ nı sizler için tasarladık.

En büyük bilgi yarışması oyunu olan Quiztion, toplu öğrenim kültürünü ve sıra toplumu bilgisini geliştirmeye teşvik etmek amacıyla AKAF tarafından tasarlandı ve uygulandı.

Quiztion’de kullanılan algoritma tamamen yenidir ve kullanıcıyı tekrarlayan ve sıkıcı sorular içermez.

Bu Bilgi yarışmasının ekibi, kullanıcıların hoşuna giden çekici ve yeni bir grafik arayüz sağlamak için elinden geleni yaptı.

Nasıl Bir Oyun?

Kelimenin gerçek anlamıyla çevrimiçi: Sınavlar gerçek bir çevrimiçi oyun deneyimi sunar, bu da rakibinizin sırasını oynaması için artık geleneksel oyunlar gibi beklemenize gerek olmadığı anlamına gelir !!! Bunun yerine siz ve rakibiniz oyuna aynı anda giriyor ve o anda rekabet ediyorsunuz.

Sorular

Standart Sorular: Sevgili kullanıcımıza saygımızdan , tamamen standart ve İran kültürüne uygun sorular üretmek için özel bir içerik üretim ekibi kullandık. Bu soruları yanıtlamaktan zevk alacağınızı ve değerli genel ve özel bilgiler kazanacağınızı garanti ediyoruz.

Sonsuz oyun: Piyasadaki geleneksel oyunların aksine, Quiztion ‘de oyunun sınırı yoktur, gece gündüz ücretsiz oynayabilir ve keyfini çıkarabilirsiniz.

Bir Cep telefon uygulaması olan Quiztion, kullanıcıların bilgilerine ve hareket hızlarına göre cevaplamaları gereken bir dizi soruyla karşı karşıya kaldıkları ve sınavdaki en iyi kişilerin daha fazla bilgiye ve daha yüksek eylem hızına sahip olan kişiler olduğu içerik odaklı bir oyun uygulamasıdır. Quiztion, kullanıcıların boş zamanlarında kullanabilecekleri genel bilgileri ve eğlenceyi ölçmek için tasarlanmış ücretsiz bir bölüm olmak üzere üç ana bölümden oluşur.

Mobil uygulaması  Quiztion, 37 farklı kategoriden oluşuyor ve bu kategoriler artıyor. “Milyoner ol” adıyla ikinci bölüm ise ilk defa bu şekilde yapılan bir benzersiz yarışma. Ödüller katılımcılara sıralamaya göre veriliyor.

Üçüncü ve son bölüm, Büyük ödül yarışma bölümüdür ve çok benzersizdir, çünkü yarışma için belirli bir zaman belirlenir ve tüm kullanıcılar, kaç kişi olursa olsun katılır. Birbirleriyle rekabet ederler ve bu yarışmaların kazananlarına ve en iyi üyelerine ödüller verilir.

Akıllı telefon uygulaması Quiztion, kullanıcıların yabancılarla rastgele oynayabilmelerine ek olarak, arkadaşları ve ya akrabaları ile bir grup oluşturup oyunun tadını çıkarabilecekleri bir arkadaş bölümüne sahiptir. Para ödemeye gerek kalmadan arkadaşlarınızla oynayın ve eğlenin. Her hafta sadece 12 soruyu cevaplayarak bu bölüme katılma ve bir milyon ödül kazanma şansına sahipsiniz.

Her ay harika ödüller veren birkaç yarışma var. Oyunu yükleyerek ilk yarışmanızı ücretsiz olarak rezerve edebilir ve sadece 15 soruyu yanıtlayarak kazanabilirsiniz.

İnternet kullanımı konusunda endişelenmenize gerek yok çünkü Android ve İOS cihazların uygulaması Quiztion, diğer programlara kıyasla çok düşük maliyetlidir.

Quiztion’in geleceği için çok özel planlarımız var. Odak noktamızın bir parçası olarak yeni kullanıcılar çekmek ve Quiztion ‘i yeni kullanıcı sayısı açısından genişletmek, yakın gelecekteki en önemli planlarımızdan biri uygulamanın uluslararası lansmanı için hazırlanmaktır. Önce Arap ülkelerine girip Arapça içerik üreteceğiz ve yavaş yavaş o alandan olumlu yanıt alırsak İngilizce ve diğer diller pazarına gireceğiz. Yakında kullanıcılarımız için büyük sürprizlerimiz olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

two × 3 =

Bizi instagramda takip edin

Toplantılarımızda en önemli olan müşteri memnuniyeti duygusu ve satış sonrası hizmettir! AKAF'ın benzersiz desteği, tüm teknik konularda sizi rahat ettirir
#Tasarım_uygulaması
#İstanbul_Mobile_uygulama
#akaf
#مهدی_فکری
...

TR🇹🇷Bu web sitesi Italy Remer firmasının İran'ı temsil etmesi emriyle tasarlanmış ve 2013 yılında yayınlanmıştır.
En🇺🇸This website was designed by order of Italy Remer to represent Iran and was published in 2013.
#akaf #remer
...

TR🇹🇷Tamin Ejtemai Organizasyon başkanlığının doğrudan gözetiminde faaliyet gösteren Tamin ejtemai şirketi'nin web portalı, AKAF firmasının diğer sadık müşterilerindendir. Bu koleksiyonun site tasarımı 2014 yılında yapıldı ve destek sözleşmesinin ardından bu firmanın hizmetindeyiz gururla.
En🇺🇸The web portal of Tamin ejtemai company, which operates under the direct supervision of Tamin Ejtemai Organization Presidency, is one of the other loyal customers of AKAF company. The site design of this collection was made in 2014 and we are proudly at the service of this company after the support contract.
#akaf #taminejtemaei
...

TR🇹🇷Arkadaşlarınızla, ailenizle veya şanslı bir rakiple yarışın ve HQ Trivia ve SnapQ'dan uyarlanan heyecan verici Dari Gap uygulamasında kazanın.
En🇺🇸Compete with your friends, family or a lucky opponent and win in the exciting Dari Gap app adapted from HQ Trivia and SnapQ.
#trivia #dari #gap #akaf
...

TR🇹🇷AKAF ekibi tarafından 2012 yılında site tasarımı ve özel satış yazılımı için hayata geçirilen Markazi ilindeki en yüksek konut ikiz kulesi ve bugün bu projeye destek sunmaktan gurur duyuyoruz.
En🇺🇸The tallest residential twin tower in Markazi, which was implemented by the AKAF team in 2012 for site design and special sales software, and today we are proud to support this project.
#ikiz #kule #akaf
...

TR🇹🇷Akkas khane web sitesi 2011'da hayata geçirildi ve halen birkaç yeniden tasarımla çalışıyor. Bu web sitesi 2011 yılından itibaren AKAF firmasının güvenlik kapsamındadır.
En🇺🇸The Akkas khane website was launched in 2011 and is still working with several redesigns. This website has been under the security coverage of AKAF company since 2011.
#akkaskhane #websitesi #akaf
...

TR🇹🇷 Swash, çevrimiçi hizmetler alanında en güçlü çevrimiçi araç yıkama yazılımı olan AKAF tarafından tasarlandı ve uygulandı.
En🇺🇸Swash was designed and implemented by AKAF, the most powerful online car wash software in the field of online services.
#akaf #swash #carwash
...

TR🇹🇷Start Wash markasının isteği üzerine bu sefer kıyafet alma ve gönderme vb. Çamaşır yıkama uygulaması AKAF tarafından gerçekleştirildi. Bu uygulama 2017'da çalışmaya başladı ve hem Android hem de İOS platformlarında uygulandı.
En🇺🇸At the request of the Start Wash brand, this time, receiving and sending clothes, etc. Laundry washing application was carried out by AKAF. This app started working in 2017 and has been implemented on both Android and iOS platforms.
#start #wash #yıkama #akaf
...

TR🇹🇷SnapQ ve HQ Trivia'ya benzer en iyi uygulama olan Mr.Quiz, AKAF tarafından heyecan verici çevrimiçi yarışmalar sunarak tasarlandı ve uygulandı.
En🇺🇸Mr.Quiz,the best app similar to SnapQ and HQ Trivia, was designed and implemented by AKAF, offering exciting online competitions.
#mrquiz #trivia #akaf #snap
...

TR🇹🇷Online taksi talebinde bulunmak için taksi bulma uygulaması, Zoodtaxi markasının talebi üzerine AKAF tarafından hayata geçirildi.
En🇺🇸The taxi finder application for online taxi request was implemented by AKAF at the request of the Zoodtaxi brand.
#zoodtaxi#online #taksi #akaf
...

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.

Menü