getir-ubereats-snapfood

Getir’e benzer bir uygulama tasarımı

Yorum yapılmamış

Getir’e benzer uygulama tasarımı

  AKAF’ın profesyonel ekibinin gerçekleştirdiği bir diğer faaliyettir. AKAF firması bugüne kadar çok başarılı projeler hayata geçirmiştir ve uygulama tasarımı gerçekleştirdiği onlarca hizmetten sadece biridir. Bu şirketin ana faaliyeti Android, iOS ve PWA versiyonu mobil uygulamalar tasarlamaktır.

 Getir hakkında çok merak edilenler

   Android ve İOS cihazların uygulaması olan Getir, 2015 yılında ‘Getir de getirelim’ sloganı ile hizmete sunuldu. İhtiyaç duyulan ürünleri kısa bir süre zarfında getirmeyi amaçladı ve iş modeli ile dünyada bir ilke oldu.

Bariz olduğu gibi ,gelişmeye başlayan mobil teknolojisi özellikle son zamanlarda talebe dayalı uygulamalar büyük bir yükselişte ve Türkiye’de de diğer ülkeler gibi popüler olmaya başlayan bu tür uygulamalara, start-up ekosisteminin en önemli ve meşhur olan isimlerinden biri Nazım Salur,  Uber e benzer bir uygulama tasarımıyla ( BiTaksi ile) öncülük etti.  Aynı şekilde Benzer olan talebe dayalı bir uygulama Getir, sahip olduğu iş model ile dünyada bir ilke imza attı.

Getir, insanlara ihtiyaç duydukları ürünleri yaklaşık 10 dakika gibi kısa bir sürede  hem de ücretsiz  kurye ile ulaştırmayı hedefleyen bir mobil alışveriş uygulamasıdır. Yaklaşık 1.5 yıl önce kurulan bu cep telefon uygulaması , bir yılda yüzde 400 büyüdü.

Uygulamanın en önemli özellikleri

  Mobil aplikasyonu olan Getir müthiş bir ayırt edici özelliğe sahip, O da Zamanın kısıtlı olduğu özellikle de büyük şehirlerde zamanın paradan daha değerli olduğu için ihtiyaç duyulan ürünlerin  kısa bir sürede getirerek zamandan tasarruf etmektir .

 Bugün Getir de en çok su satılıyor olsa da İlk başlarda daha çok acil ihtiyaçlar satılırken bugün günlük ihtiyaçların da çok talep gördüğünü söyleyebiliriz.  su, yiyecek, bebek bezi, tıraş köpüğü kedi-köpek maması, ampul, soda ve kaşar peyniri  gibi çeşitli temel ihtiyaç ürünleri getirtilebiliyor.

 AKAF olarak Getir uygulamasının özelliklerinin operasyonel yöntemiyle birlikte eksiksiz bir analizine sahibiz ve özelleştirmeniz gerekenleri tasarlayıp üretebiliriz. Daha fazla bilgi için iletişim  bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 Hayatın kolaylaşmasını sağlayan bir cep telefon uygulaması  Getir , Hem Android hem de iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak yükleyebilerek, hangi sipariş verilmek isteniyorsa o kategoriyi seçip ürün sepete eklenebiliyor. Ayrıca bu aplikasyon, tüm ilk siparişlere özel indirim kampanyası düzenliyor.

  Getir aynı zamanda yaptığı kampanyalar ile de biliniyor. Müşterilerine bedava ürün hizmeti ya da kredi kartı ve son zamanlarda İstanbul kartı ile yapılan alışverişlerde indirim imkanı sunuyor.

Getir ve Corona Virüs

  Getir 2015 yılından beri çalışıyor olsa da bu uygulamanın dönüm noktası bir pandemi başlangıcı oldu ve pandemi başlamasıyla birlikte bu uygulamanın kullanıcı sayısı giderek arttı. Ve tabii ki bu dönemde yapılan girişimlerin ve mobil uygulama tasarımlarının çoğu Türkiye’de önemli bir büyüme gösterdi.

  Getir, pandemiye eklediği özel özellik ile popüler oldu . siparişi veren kişi, pandemi özelliğini aktif hale getirerek, paket teslimat görevlisini yüzyüze konuşmadan paketi evin kapısının arkasına yerleştirip zil düğmesine basıp mekanı terk etmesini sağladı. Müşteri paketi aldığında kimseyle karşılaşmamasını sağladı.

  Yiyecek, ev bakım, bebek, evcil hayvan, teknoloji  gibi kategorileri bulunan uygulamada  biri kredi kartı ile sipariş verdikten sonra adres yazmaya gerek yok çünkü kurye bulunulan adresi tespit edebiliyor . Getir uygulaması üzerinden kredi kartını sadece bir kez tanımlayıp kolaylıkla sipariş verilebiliyor. Getir in birçok yerde deposu bulunuyor ve verilen siparişleri kendi bünyesindeki kuryeleri ile getiriyor. Ayni zamanda GPS teknolojisi ile kuryeyi harita üzerinden takip edebilirsiniz. Henüz sipariş verilmeden de tahmini teslimat süresi hakkında bilgi verip sizi haberdar ediyor.

 Müşteri alışkanlıklarının değişmesini sağlayan Getir, ilerleyen zamanlarda yurt dışında hizmet vermeyi planlıyor.

AKAF Firmasının Getir ile hiçbir bağlantısı yoktur ve hiçbir üretim veya uygulama aşaması AKAF firmasına ait değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

17 + eleven =

Bizi instagramda takip edin

Toplantılarımızda en önemli olan müşteri memnuniyeti duygusu ve satış sonrası hizmettir! AKAF'ın benzersiz desteği, tüm teknik konularda sizi rahat ettirir
#Tasarım_uygulaması
#İstanbul_Mobile_uygulama
#akaf
#مهدی_فکری
...

TR🇹🇷Bu web sitesi Italy Remer firmasının İran'ı temsil etmesi emriyle tasarlanmış ve 2013 yılında yayınlanmıştır.
En🇺🇸This website was designed by order of Italy Remer to represent Iran and was published in 2013.
#akaf #remer
...

TR🇹🇷Tamin Ejtemai Organizasyon başkanlığının doğrudan gözetiminde faaliyet gösteren Tamin ejtemai şirketi'nin web portalı, AKAF firmasının diğer sadık müşterilerindendir. Bu koleksiyonun site tasarımı 2014 yılında yapıldı ve destek sözleşmesinin ardından bu firmanın hizmetindeyiz gururla.
En🇺🇸The web portal of Tamin ejtemai company, which operates under the direct supervision of Tamin Ejtemai Organization Presidency, is one of the other loyal customers of AKAF company. The site design of this collection was made in 2014 and we are proudly at the service of this company after the support contract.
#akaf #taminejtemaei
...

TR🇹🇷Arkadaşlarınızla, ailenizle veya şanslı bir rakiple yarışın ve HQ Trivia ve SnapQ'dan uyarlanan heyecan verici Dari Gap uygulamasında kazanın.
En🇺🇸Compete with your friends, family or a lucky opponent and win in the exciting Dari Gap app adapted from HQ Trivia and SnapQ.
#trivia #dari #gap #akaf
...

TR🇹🇷AKAF ekibi tarafından 2012 yılında site tasarımı ve özel satış yazılımı için hayata geçirilen Markazi ilindeki en yüksek konut ikiz kulesi ve bugün bu projeye destek sunmaktan gurur duyuyoruz.
En🇺🇸The tallest residential twin tower in Markazi, which was implemented by the AKAF team in 2012 for site design and special sales software, and today we are proud to support this project.
#ikiz #kule #akaf
...

TR🇹🇷Akkas khane web sitesi 2011'da hayata geçirildi ve halen birkaç yeniden tasarımla çalışıyor. Bu web sitesi 2011 yılından itibaren AKAF firmasının güvenlik kapsamındadır.
En🇺🇸The Akkas khane website was launched in 2011 and is still working with several redesigns. This website has been under the security coverage of AKAF company since 2011.
#akkaskhane #websitesi #akaf
...

TR🇹🇷 Swash, çevrimiçi hizmetler alanında en güçlü çevrimiçi araç yıkama yazılımı olan AKAF tarafından tasarlandı ve uygulandı.
En🇺🇸Swash was designed and implemented by AKAF, the most powerful online car wash software in the field of online services.
#akaf #swash #carwash
...

TR🇹🇷Start Wash markasının isteği üzerine bu sefer kıyafet alma ve gönderme vb. Çamaşır yıkama uygulaması AKAF tarafından gerçekleştirildi. Bu uygulama 2017'da çalışmaya başladı ve hem Android hem de İOS platformlarında uygulandı.
En🇺🇸At the request of the Start Wash brand, this time, receiving and sending clothes, etc. Laundry washing application was carried out by AKAF. This app started working in 2017 and has been implemented on both Android and iOS platforms.
#start #wash #yıkama #akaf
...

TR🇹🇷SnapQ ve HQ Trivia'ya benzer en iyi uygulama olan Mr.Quiz, AKAF tarafından heyecan verici çevrimiçi yarışmalar sunarak tasarlandı ve uygulandı.
En🇺🇸Mr.Quiz,the best app similar to SnapQ and HQ Trivia, was designed and implemented by AKAF, offering exciting online competitions.
#mrquiz #trivia #akaf #snap
...

TR🇹🇷Online taksi talebinde bulunmak için taksi bulma uygulaması, Zoodtaxi markasının talebi üzerine AKAF tarafından hayata geçirildi.
En🇺🇸The taxi finder application for online taxi request was implemented by AKAF at the request of the Zoodtaxi brand.
#zoodtaxi#online #taksi #akaf
...

This error message is only visible to WordPress admins
Menü