Cep hesabım’a benzer uygulama tasarımı

Cep hesabım’a benzer uygulama tasarımı

Yorum yapılmamış

Cep hesabım’a uygulama tasarımı AKAF’ın profesyonel ekibinin gerçekleştirebileceği  bir

diğer faaliyettir.AKAF firması bugüne kadar çok başarılı projeler hayata geçirmiştir ve uygulama tasarımı gerçekleştirdiği onlarca hizmetten sadece biridir. Bu şirketin ana faaliyeti Android, iOS ve PWA versiyonu mobil uygulamalar tasarlamaktır.

 Türkiye’nin en büyük mobil operatörlerinden biri, ülkenin tüm bölgelerini kapsayan Turkcell’dir. Abonelerine internet paketi satın alma, fatura ödeme ve diğer öğelerin rahatlığı için Turkcell, aşağıda bazı özelliklerini gözden geçirmek istediğimiz Cep Hesabım  mobil uygulaması adlı bir uygulama yazılımı sağlamıştır.

Bu makale de sizlere Turkcell Cep Hesabım uygulaması hakkında bütün detayları paylaşıyoruz.

Cep Hesabım’ın Güncellenmiş ve gelişmiş tasarımı sayesinde, hattınızı cep telefonunuzdan yönetmek artık çok kolay! Cep Hesabım ile mobil uygulama kolaylığı, İnternetin olduğu her yerde  elinizin altında!

Turkcell Nedir?

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. İstanbul merkezli Türkiye’nin lider cep telefonu operatörüdür. Şirketin 30 Eylül 2011 itibarıyla 34,4 milyon abonesi bulunmaktadır. 2015 yılında şirketin abone sayısı 68,9 milyona yükselirken, dokuz ülkede en büyük hissedar% 51 sahiplik ile Telia Finland Oyj olmuştur.

Turkcell, hisselerinin 11 Temmuz 2000’den bu yana İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nda işlem gördüğü New York Borsası’na kote olan ilk Türk şirketidir. Turkcell, uluslararası alanda da GSM hizmeti vermektedir.

Cep Hesabım Uygulaması Nedir?

Cep Hesabım uygulaması ile faturasız veya faturalı hattınızı, dilediğiniz gibi ihtiyaçlarınıza göre biçimlendire bilirsiniz. Cep Hesabım mobil uygulamasını telefonunuza yükleyerek güncel ve geçmiş fatura detaylarınızı görüp, fatura ödemelerinizi birkaç saniye içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik Kontör yükleme yapabilir, İnternet paketi satın alma gibi işlemlerinizi güvenli bir sekilde gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. Cep Hesabım mobil uygulamasında Limit işlemlerinizi ve diğer hat ayarlarınızı gerçekleştirebilir, hatta yurt dışında kullanımı, kullandığınız servislerle ilgili seçenekleri  bile belirleyebilirsiniz.

Ayrıca, paketlerinize göz atarak istediğiniz anda satın alma imkanınız var. Aynı zamanda ”Ayarlarım” kısmında hat ayarlarınıza ulaşabilir, servislerle ilgili ayarları belirleyebilirsiniz.

Cep Hesabım uygulaması üzerinden Sarı Sandık puanlarınızı görüp, puanlarınızla  onlarca hediye arasından dilediğiniz hediyeyi seçebilirsiniz.

Cep Hesabım Uygulaması’nın Özellikleri Nedir?

Bu uygulama, kullanıcıların ihtiyaç duyduğu hizmetlerin çoğunu sağlama yeteneğine sahip en kullanışlı uygulamalardan biridir. Cep Hesabım mobil uygulamasını akıllı telefonlarınızda  Apple Store, Google Play Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz. bu aplikasyon üzerinden Yurt içindeki kullanımlarınızda aktif internet paketiniz varsa, paket kotanızdan düşmez, Paketiniz olmasa bile, Türkiye ve Yurt dışındayken sadece uygulama üzerinden kullandığınız internet için ücret ödemezsiniz

Cep Hesabım Mobil uygulamasında “Tüm etkinliklerin geçmişini görüntüleyin” bölümünde kullanıcılar fatura ödeme kayıtlarını görüntüleyebileceği gibi internet plan ve paket satın alabilirler.

Şimdi Cep Hesabım mobil uygulamasına nasıl ulaşabilirim soruyorsanız, Cep Hesabım mobil aplikasyonunu ücretsiz olarak Android ve IOS cihazlarda, App store ve Google play üzerinden indirdikten sonra, telefonunuza  yükleyip  şifrenizi almalısınız. Artık ondan sonra numaranız ve süper şifrenizi kullanarak sorunsuz giriş yapabilirsiniz. Olurda Turkcell şifrenizi bilmiyor ya da unuttuysaniz 8780’e SIFRE yazıp göndererek yeni şifre alabilir ve kullanabilirsiniz. Cep Hesabım uygulamasıyla paketinizi takip edip, yeni paket alımı yapabilirsiniz. Ayrıca Cep Hesabım uygulaması sayesinde yeni kampanya ve Özel fırsatlardan  herkesten önce haberdar olursunuz.

AKAF’tan Cep hesabım’a benzer  birmobil uygulama tasarımı.14 yaşındaki AKAF olarak Cep hesabım mobil uygulamasının özelliklerini analiz edebiliyor, kişiselleştirme için ihtiyaç duyduğunuz öğeleri tasarlayıp, size en iyi kaliteyi sunabiliriz. daha fazla bilgi için AKAF web sitesinde yer alan iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

AKAF Firmasının Cep Hesabım ile hiçbir bağlantısı yoktur ve hiçbir üretim veya uygulama aşaması AKAF firmasına ait değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

three × three =

Bizi instagramda takip edin

Toplantılarımızda en önemli olan müşteri memnuniyeti duygusu ve satış sonrası hizmettir! AKAF'ın benzersiz desteği, tüm teknik konularda sizi rahat ettirir
#Tasarım_uygulaması
#İstanbul_Mobile_uygulama
#akaf
#مهدی_فکری
...

TR🇹🇷Bu web sitesi Italy Remer firmasının İran'ı temsil etmesi emriyle tasarlanmış ve 2013 yılında yayınlanmıştır.
En🇺🇸This website was designed by order of Italy Remer to represent Iran and was published in 2013.
#akaf #remer
...

TR🇹🇷Tamin Ejtemai Organizasyon başkanlığının doğrudan gözetiminde faaliyet gösteren Tamin ejtemai şirketi'nin web portalı, AKAF firmasının diğer sadık müşterilerindendir. Bu koleksiyonun site tasarımı 2014 yılında yapıldı ve destek sözleşmesinin ardından bu firmanın hizmetindeyiz gururla.
En🇺🇸The web portal of Tamin ejtemai company, which operates under the direct supervision of Tamin Ejtemai Organization Presidency, is one of the other loyal customers of AKAF company. The site design of this collection was made in 2014 and we are proudly at the service of this company after the support contract.
#akaf #taminejtemaei
...

TR🇹🇷Arkadaşlarınızla, ailenizle veya şanslı bir rakiple yarışın ve HQ Trivia ve SnapQ'dan uyarlanan heyecan verici Dari Gap uygulamasında kazanın.
En🇺🇸Compete with your friends, family or a lucky opponent and win in the exciting Dari Gap app adapted from HQ Trivia and SnapQ.
#trivia #dari #gap #akaf
...

TR🇹🇷AKAF ekibi tarafından 2012 yılında site tasarımı ve özel satış yazılımı için hayata geçirilen Markazi ilindeki en yüksek konut ikiz kulesi ve bugün bu projeye destek sunmaktan gurur duyuyoruz.
En🇺🇸The tallest residential twin tower in Markazi, which was implemented by the AKAF team in 2012 for site design and special sales software, and today we are proud to support this project.
#ikiz #kule #akaf
...

TR🇹🇷Akkas khane web sitesi 2011'da hayata geçirildi ve halen birkaç yeniden tasarımla çalışıyor. Bu web sitesi 2011 yılından itibaren AKAF firmasının güvenlik kapsamındadır.
En🇺🇸The Akkas khane website was launched in 2011 and is still working with several redesigns. This website has been under the security coverage of AKAF company since 2011.
#akkaskhane #websitesi #akaf
...

TR🇹🇷 Swash, çevrimiçi hizmetler alanında en güçlü çevrimiçi araç yıkama yazılımı olan AKAF tarafından tasarlandı ve uygulandı.
En🇺🇸Swash was designed and implemented by AKAF, the most powerful online car wash software in the field of online services.
#akaf #swash #carwash
...

TR🇹🇷Start Wash markasının isteği üzerine bu sefer kıyafet alma ve gönderme vb. Çamaşır yıkama uygulaması AKAF tarafından gerçekleştirildi. Bu uygulama 2017'da çalışmaya başladı ve hem Android hem de İOS platformlarında uygulandı.
En🇺🇸At the request of the Start Wash brand, this time, receiving and sending clothes, etc. Laundry washing application was carried out by AKAF. This app started working in 2017 and has been implemented on both Android and iOS platforms.
#start #wash #yıkama #akaf
...

TR🇹🇷SnapQ ve HQ Trivia'ya benzer en iyi uygulama olan Mr.Quiz, AKAF tarafından heyecan verici çevrimiçi yarışmalar sunarak tasarlandı ve uygulandı.
En🇺🇸Mr.Quiz,the best app similar to SnapQ and HQ Trivia, was designed and implemented by AKAF, offering exciting online competitions.
#mrquiz #trivia #akaf #snap
...

TR🇹🇷Online taksi talebinde bulunmak için taksi bulma uygulaması, Zoodtaxi markasının talebi üzerine AKAF tarafından hayata geçirildi.
En🇺🇸The taxi finder application for online taxi request was implemented by AKAF at the request of the Zoodtaxi brand.
#zoodtaxi#online #taksi #akaf
...

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.

Menü